Plaukstu un ceļgalu aizsardzība snovbordā

Snovbordistu plaukstu un ceļgalu aizsardzība: būtiska aizsardzība trasē

Snovbordā plaukstas un ceļa traumas ir bieži sastopamas traumas, īpaši iesācējiem un pieredzējušiem snovbordistiem, kuri riskē ar sarežģītiem trikiem un lēcieniem. Tāpēc, lai pasargātu sevi no triecieniem un triecieniem, braucot ar sniega dēli, ir svarīgi valkāt plaukstas un ceļgalu aizsardzību.

snowboard polsbeschermer

Kāpēc ir svarīgi aizsargāt plaukstas un ceļgalus

Snovbordistiem plaukstas un ceļgalu aizsargi sniedz vairākas svarīgas priekšrocības:

 1. Aizsardzība pret traumām: Snovborda laikā plaukstas un ceļgali ir neaizsargātas ķermeņa daļas, jo īpaši tad, kad krītat vai negaidīti uztriecaties kādam šķērslim. Plaukstas brūces, sasitumi un ceļgalu sastiepumi ir bieži sastopamas traumas, kuras var novērst, izmantojot pareizu aizsardzību.
 2. Lielāka pārliecība par sevi: Rokas un ceļgalu aizsargu nēsāšana var palīdzēt jums justies pārliecinātāk, jo īpaši, kad jūtat izaicinājumu, veicot jaunus trikus un lēcienus. Zinot, ka esat labi aizsargāts, varat pilnībā koncentrēties uz sniegumu snovbordā.
 3. Ērtums: Mūsdienīgi plaukstu un ceļgalu uzliktņi ir izstrādāti tā, lai tos būtu ērti valkāt un lai tie labi piegulētu, neierobežojot jūsu kustību brīvību uz slēpošanas trases.
 4. Piemērots visiem līmeņiem: Rokas un ceļgalu aizsardzība nav paredzēta tikai iesācējiem. Pat pieredzējuši snovbordisti var gūt labumu no papildu aizsardzības, jo īpaši tad, kad viņi ķeras pie sarežģītiem trikiem un trikiem.

Dažādi plaukstu un ceļgalu aizsardzības veidi

Ir pieejami dažādi plaukstu un ceļgalu aizsargu veidi, un katram no tiem ir savas funkcijas un aizsardzības līmenis. Šeit ir daži izplatītākie veidi:

 1. Plaukstu aizsargi: plaukstu aizsargi sastāv no izturīgiem plastmasas vairogiem, kas pasargā plaukstas no triecieniem un sasvēršanās kritiena laikā.
 2. Ceļu aizsargi: ceļu aizsargi ir paredzēti, lai aizsargātu ceļu locītavas no triecieniem un triecieniem. Tie parasti ir aprīkoti ar triecienu absorbējošu putuplasta vai želejas polsterējumu.
 3. Kombinēti plaukstu un ceļgalu aizsargi: daži aizsargi ir veidoti kā plaukstu un ceļgalu aizsardzības kombinācija, kas var būt noderīga snovbordistiem, kuriem patīk izbraukt ar pilnu aizsardzības komplektu.

Uz ko jāpievērš uzmanība, iegādājoties plaukstas un ceļgalu aizsardzību?

Izvēloties piemērotu plaukstas un ceļgala aizsardzību, ir daži svarīgi faktori, kas jāņem vērā:

 1. Piemērotība: pārliecinieties, ka aizsargi labi pieguļ jūsu ķermenim, nav ne pārāk cieši, ne pārāk vaļīgi, lai varētu ērti pārvietoties.
 2. Materiāls un polsterējums: pārbaudiet izmantoto materiālu un polsterējuma biezumu, lai pārliecinātos, ka aizsargi nodrošina pietiekamu aizsardzību jutīgajās vietās.
 3. Ventilācija: Izvēlieties aizsargus ar labu ventilāciju, lai izvairītos no pārkaršanas intensīvu aktivitāšu laikā.
 4. Elastība: pārliecinieties, ka aizsargi ir pietiekami elastīgi, lai netraucētu jūsu kustību brīvību.

Secinājums

Plaukstu un ceļgalu aizsargi ir svarīgs aizsardzības veids visu līmeņu snovbordistiem. Valkājot pareizas aizsardzības līdzekļus, jūs samazināsiet traumu risku un palielināsiet savu pārliecību uz slēpošanas trasēm. Pērkot plaukstu un ceļgalu aizsargu, ir svarīgi pievērst uzmanību piemērošanai, materiālam, ventilācijai un elastībai, lai pārliecinātos, ka jums ir piemērota aizsardzība, kas atbilst jūsu snovborda stilam.

Apskatiet visu mūsu sniega dēļu aizsardzības kolekciju.