Snovbords apavi

Snovbords iegādāties apavus

Nekas nav kaitinošāks par sniega dēļa zābakiem, kas labi neder. Dažreiz nomas veikalos jums iedod pārāk lielus apavus vai apavus, kas nav pareizi piemēroti jūsu kājai. Mēs Sideways patiesībā esam ierindojuši apavus visaugstākā vietā savā aprīkojuma sarakstā, ko vajadzētu iegādāties pašiem. Kāpēc? Tāpēc, ka tad jūs vienmēr zināt, ka jums ir labi snovborda zābaki.

Ir daudz dažādu snovborda zābaku veidu, piemēram, freestyle zābaki, freeride zābaki Vai jūs jau zināt, ko meklējat? Tad apskatiet mūsu sniega dēļa zā baku kolekciju noBurton, VANS, ThirtyTwo un. Nidecker.

Kādi snovborda zābaki man der?

Internetā ir grūti izlemt, kuri snovborda zābaki jums derēs. Mūsu salonā mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt jums atrast piemērotākos snovborda zābakus.

Sākumā, protams, ir atšķirības starp vīriešu snovborda apaviem & sieviešu snovborda apaviem.

Tad ir dažādi aizdares veidi. Padomājiet par tradicionālo mežģīņu aizdari, aizvien populārāko snovborda apavu ar BOA aizdari (šņores), ātrgaitas mežģīņu aizdari vai šo dažādo aizdaru kombināciju.

snowboard boots

Apavi ar BOA aizdari

Viena BOA aizdare ir īpaši ātri un viegli regulējama. Pat slēpošanas trases vidū. Vienkārši pagriežot, tas ātri savelkas, un jūs viegli atverat snovborda zābakus, atvelkot BOA pogu. Vēlaties iegādāties jaunus snovborda zābakus?

Apavi ar aukliņām

Snovbords Sniega dēļuzābaki ar šņorēm ir tradicionālākie sniega dēļu zābaki. Kopš sniega dēļa zābakiem ir sniega dēļa zābaki, šņores ir bijušas to neatņemama sastāvdaļa. Šņorīšu priekšrocība ir tā, ka jūs varat ļoti precīzi noteikt savu zābaku stingrību. Turklāt mežģīnes ir salīdzinoši viegli un lēti nomainīt, kad tās ir nolietojušās.

Apavi ar ātrās mežģīnes aizdari

Speedlace aizdare patiesībā nav nekas cits kā aukla, ko velk kā mežģīnes un pēc tam aizķer aiz speciālas aizdares. Tas ir ērts veids, kā vienā piegājienā aizvērt visu apavu. Bieži vien šīs mežģīnes var vilkt atsevišķi katrai vietai.

Kombinētie sniega dēļa zābaku aizdares veidi

Hibrīda aizdares faktiski apvieno vairākas aizdares 1 pilnīgā aizdares sistēmā. Padomājiet par 2 Boa aizdari dažādām snovborda zābaku zonām, mežģīņu un BOA aizdares kombināciju, kā tas ir, piemēram. VANS. Ir arī daudzas kombinācijas ar SPeedlace un BOA.

Snovborda zābaku elastība

Aptuveni sniega dēļa zābakus var iedalīt trīs kategorijās. Snovbords zābaki ar zemu elastību, tie ir mīksti un pielaidīgi snovborda zābaki. Tad ir sniega dēļa zābaki ar vidēju lokanību un stīvi sniega dēļa zābaki ar augstu lokanību. Pēdējā tipa zābakus bieži vien iecienījuši freerideri, carveri vai cilvēki, kuri vēlas lielu kontaktu ar dēli. Jūs varat iedomāties, ka stīvs zābaks ar 7 vai lielāku flexu ir ļoti tiešs un ciets. Tādējādi ikviens jūsu kustīgums tiek tieši pārnests uz snovbordu. Tas ir lieliski piemērots, ja esat jau pieredzējis.

Ja esat iesācējs vai galvenokārt meklējat komfortu, izvēlieties mīkstāku zābaku ar mazāku flex. Šādā veidā katra nepareiza kustība uzreiz netiks pārnesta uz jūsu snovbordu. Mīkkstāks apavs var būt ļoti noderīgs arī tad, ja bieži uzturaties parkā un jums bieži nākas piezemēties. Ar cietu apavu tas ir vienkārši mazāk ērti.

Kāda izmēra snovborda apavi?

Mūsu pieredze liecina, ka daudziem snovbordistiem snovborda apavi ir pārāk lieli. Pārāk lieli apavi veikalā izskatās ļoti skaisti, taču, dodoties uz slēpēm, tas ātri vien rada problēmas. Mēs vienmēr sākam ar pēdu mērīšanu. Galu galā mērīšana ir zināšana. Tiklīdz jūs uzlaikojat snovborda zābaku, pirmais iespaids būs, ka tas ir par mazu. Tas ir tāpēc, ka, uzvelkot zābaku, jums ir JĀJŪT sajust priekšpusi. Ar papēdi sitiet pa zemi tā, lai papēdis līdz galam ieslīdētu kurpes aizmugurē. Aizveriet apavu un nostājieties tādā pašā pozīcijā, kādā stāvat uz snovborda. Jūs uzreiz pamanīsiet, ka pirksta pirksts ir brīvs no priekšpuses. Par to mēs esam uzrakstījuši plašu rakstu: kā piemontēt snovborda zābakus.

snowboard schoenen kopen

Cik cieši jābūt sniega dēļa zābakiem?

Vai, braucot ar sniega dēli, jūs kādreiz ciešat no aukstiem pirkstu pirkstiem vai kājas tirpšanas? Bieži vien snovborda zābaki ir pārāk cieši. Tās ir vēl vienas pārāk lielu apavu sekas. Snovbordošanas laikā jūs vēlaties, lai jūsu kājas paliktu nostiprinātas zābakos un neslīdētu. Tas ietekmē stūrēšanu. Ja zābaki ir pārāk lieli, jūs cenšaties tos aizvērt ciešāk, lai neslīdētu. Šādi rīkojoties, jūs izmaināt apavu piegulumu, radot spiediena punktus, kas traucē asinsriti.

Labi pazīstams apavu zīmols

Vai zinājāt, ka VANS bija viens no pirmajiem zīmoliem, kas izgatavoja snovborda zābakus? VANS zābaki ir pilni ar tehniskiem sīkrīkiem, kas padara tos ļoti populārus. Piemēram, zoles papēžos ir "Popcush". Tas nodrošina papildu amortizāciju pēc smagas piezemēšanās. Turklāt visiem VANS snovborda zābakiem ir termiska iekšējā odere, kas saglabā siltumu. Tas nodrošina, ka jūsu pirksti paliek labi un silti. VANS ir arī ļoti labi aizdares. Tādi labākie modeļi kā VANS Infuse un VANS Invado ir aprīkoti ar hibrīda aizdari. Tas nozīmē, ka palielinājuma modeļiem ir BOA aizdare ar tradicionālajām aukliņām. Šī kombinācija ļauj lieliski aizvērt zābakus.

Burton Snovbords zābaki

Ja esat kādu laiku nodarbojies ar snovbordingu, jūs acīmredzot zināt zīmolu Burton. Papildus labiem sniega dēļi un stiprinājumiem šis amerikāņu zīmols ražo arī ļoti labus snovborda z ābak us. Jau daudzus gadusBurton Ruler un Ruler. BurtonPhoto BOA ir bijuši ārkārtīgi populāri. Īpaši iemīļoti ir zābaki, kas labi pieguļ Burton stiprinājumiem.

ThirtyTwo snovborda zābaki

Thirtwo ir amerikāņu zīmols, kas pilnībā koncentrējas uz snovborda zābaku izstrādi. Tas, ar ko ThirtyTwo ir pazīstams un slavēts, ir tā Lon Lasting Fit. Negaidiet, ka šī zīmola zābaki uzreiz ideāli piestāvēs. Nāciet uz mūsu veikalu un ļaujiet ThirtyTwo zābakiem sasildīties pie jūsu kājām. Vai jūs labprātāk pasūtītu zābakus tiešsaistē? Nekādu problēmu. Tas pats efekts jums būs jau pēc vienas vai divām dienām labas iekāpšanas.

Ja regulāri skatāties snovborda filmas, šie snovborda zābaki ir bieži redzami. Piemēram, Džeremijs Jones un Skots Stīvenss brauc ar ThirtyTho zābakiem. Bieži redzamie modeļi ir ThirtyTwo Lashed un TM-2.

snowboard schoenen

Nidecker snovborda zābaki

Pirms kāda laika Nidecker pārņēma snovborda zīmolu Flow. Nosaukumi ir palikuši tie paši, piemēram, Nidecker Tracer un Helios. Nidecker zābaki ir piemēroti visām snovborda stiprinājumiem. Vispilnīgāk ar Flow stiprinājumiem sader Nidecker zābaki. Snovborda zābaka forma precīzi atbilst Flow saišu formai.

Labāko snovborda zābaku pasūtīšana tiešsaistē

Mums Sideways ir plaša snovborda zābaku kolekcija ikvienam snovbordista tipam un pēdai. Vai jūs neesat no Nijverdāles un vēlaties pasūtīt snovborda zābakus tiešsaistē, un jums ir nepieciešams padoms? Sazinieties ar mums. Apskatiet mūsu zābaku kolekciju no VANS, Burton, Nidecker un ThirtyTwo snovborda apavus.

Joprojām neesat pārliecināts par labāko izmēru? Droši sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu. To varat izdarīt ātri un vienkārši, izmantojot e-pastu, WhatsApp vai tālruni. Vislabākais veids ir ierasties mūsu snovborda veikalā Nijverdālē. Mēs izmērīsim jūsu kāju. Balstoties uz šo mērījumu un jūsu vēlmēm, mēs piemeklēsim jums piemērotākos snovborda zābakus. Protams, vienmēr vislabāk ir vispirms tos pielaikot.

Overview snowboards gender