Zoles

Pielāgotas snovborda zoles

To, ka snovbords ir foršs, mēs, protams, zinām jau sen. Tomēr ir liela grupa cilvēku, kas, braucot ar sniega dēli, katru dienu cieš no aukstuma un sāpēm kājās. Ziemas sporta veidi no jūsu ķermeņa prasa daudz, un jūs ātri vien ciešat no dedzinošām pēdām, krampjiem vai aukstiem pirkstu pirkstiem. Labas zolītes atbalsta pēdas arku un samazina spiedienu uz papēdi. Tā rezultātā spiediens labāk sadalās pa visu pēdu.

snowboard zooltjes

Izvairieties no noguruma un nervu saspiešanas problēmām

Snovbordošanas laikā jūs neattiepjat pēdu. Spiediens galvenokārt mainās starp papēdi un priekšpēdi. Mēs ikdienā šādu kustību neizdarām, un tas var izraisīt nervu saspiešanas problēmas. Tas izraisa pēdu tirpšanu. Turklāt tas samazina asinsriti, kas var izraisīt arī aukstas pēdas.

Novērsiet spiediena punktus, ko izraisa pārmērīga aeropronācija, izmantojot snovborda zoli.

Snovborda zolītes ne tikai novērš nervu saspiešanu, bet arī novērš pēdu pārpronāciju. Kad saliecat ceļus, pēdas bieži vien sliecas vairāk uz iekšu. Turklāt lielai cilvēku grupai (dažiem arī lielākā mērā) ir noslīdējušas pēdas. Snovborda braukšanas laikā šīs pēdas vēl vairāk sasveras. Spiediena punkti tad var rasties pēdas iekšpusē, jo tā spiež pret zābaka iekšpusi. Turklāt var sāpēt arī mazais pirkstiņš, jo pēda nedaudz rotē. Laba snovborda zole atbalsta pēdu, lai novērstu pārmērīgu aeropronāciju.

Pareizs arkas atbalsts augstai pēdai

Ja jums ir augsts uzpurnis, jūs pamanīsiet, ka jums ir arī daudz vietas zem pēdas. Snovbordošanas laikā radītais spiediens izraisa pēdas sasvēršanos. Rezultātā pēda kļūst nedaudz garāka un nedaudz platāka. Lai novērstu sasvīšanu, pēdas arkai jābūt polsterētai. Lielākajai daļai snovborda zābaku standarta zolīšu nav atbalsta funkcijas. Kāpēc? Ļoti vienkārši. Katra pēda ir atšķirīga, un tai nepieciešama atšķirīga zole. Cilvēks, kam ir sagurusi pēda (plakana pēda), nevar stāvēt uz zolītes ar augstu kāju arku. Un otrādi - cilvēkam ar augstu pēdas padziļinājumu (liela vieta zem pēdas) nav atbalsta uz līdzenas snovborda zoli.

Sidas snovborda zolītes slēpošanai vai snovbordam

Tirgū ir daudz dažādu zīmolu sniega dēļa zolītes. Tirgus līderis šajā jomā ir Sidas. Laba zole ir, piemēram, ziemas versija 3Feet no Sidas. Zoli ir pieejami 3 variantos. Zems, vidējs un augsts. Turklāt šī ziemas versija ir aprīkota ar alumīnija izolāciju zem pēdas priekšējās daļas, kas nodrošina papildu izolāciju.

snowboard schoenen zooltjes