Snovbords apavi ar BOA

Snovborda zābaki ar BOAⓇ aizdari

Snovborda zābaki ar BOAⓇ aizdari pēdējos gados ir kļuvuši neaizstājami. Sākumā mēs visi bijām skeptiski noskaņoti pret ērto šarnīru. Vai tas labi turas sniegā? Vai to ir viegli nomainīt? Šie bija daži no jautājumiem, kad pirmo reizi saskārāmies ar BOAⓇ aizdari snovborda apaviem.

snowboard schoenen boa

Snovborda apavi ar BOAⓇ; Sākums

BOA snovborda zābakiem radās 2001. gadā Skalī kalnos ar revolucionāru aizdares sistēmu, kas mainīja veidu, kā snovbordisti "uzstāda" savus snovborda zābakus.

BOA Fit sistēma ir revolucionāra, godalgota un patentēta sistēma, kas integrēta vadošo zīmolu partneru produktos. Tas padara pasaulē labāko aprīkojumu vēl labāku. BOA inovatīvie risinājumi ir izstrādāti tā, lai lietotāji varētu ātri un bez piepūles precīzi pielāgoties.

Pēc neskaitāmiem prototipiem un testiem radās BOA Fit sistēma. Tā radīja ātru, bez piepūles un precīzu piegulēšanu, kas galu galā radīja revolūciju dažādās nozarēs, sākot no snovborda un beidzot ar medicīniskajiem lencēm. VANSVANS bija viens no pirmajiem zīmoliem, kas saskatīja nākotni snovborda zābakiem ar BOA aizdares sistēmu. 2001. gadā laida klajā pirmos BOA sniega dēļu zābakus patērētājiem.

BOA sluiting

Snovborda zābaku ar BOA aizdari priekšrocībasⓇ.

Snovborda zābakiem ar BOA aizdari ir vairākas priekšrocības, kas padara snovbordēšanu ērtāku un vieglāku. BOA ir populāra aizdares sistēmas tehnoloģija, kas sastāv no spirāles un ciparnīcas, kas ļauj precīzi regulēt auklu spriegojumu. Šeit ir dažas priekšrocības, ko sniedz snovborda zābaki ar BOA aizdari:

  1. BOA aizdares sistēma ļauj ātri uzvilkt un novilkt snovborda zābakus. Vienkārši pagriežot kloķi, jūs varat precīzi savilkt un pavilkt auklas.
  2. Vienmērīgs spiediena sadalījums: BOA sistēma nodrošina vienmērīgu spiediena sadalījumu pa pēdām, samazinot spiediena punktus un berzi. Tas palielina komfortu un samazina pūslīšu un diskomforta risku snovborda laikā.
  3. Ātra regulēšana: Snovbordošanas laikā zābaku stiprinājums var mainīties dažādu apstākļu, piemēram, temperatūras izmaiņu vai noguruma, dēļ. Izmantojot BOA aizdares sistēmu, jūs varat viegli pielāgot aukliņu spriegojumu, lai nodrošinātu labāku piegulumu un sniegumu.
  4. Uzticamība: BOA sprādzes ir izturīgas un uzticamas, nodrošinot drošu stiprinājumu visas snovborda sesijas laikā.
  5. Mikroregulācija: BOA sistēma nodrošina mikroregulāciju, ļaujot jums pielāgot auklas tieši tā, kā vēlaties. Tas nodrošina personalizētu piegulumu un labāku kontroli pār snovbordu.

Kopumā snovborda zābaki ar BOA aizdares sistēmu nodrošina ērtības, komfortu un veiktspējas priekšrocības, kas padara snovbordēšanu patīkamāku un jautrāku. Tā ir populāra aizdares sistēma visu līmeņu snovbordistu vidū, sākot no iesācējiem līdz pat ekspertiem.

snowboard boots met BOA

Freestyle ar snovborda zābakiem ar BOA aizdari

Jā, ar snovborda zābakiem ar BOA aizdari noteikti var nodarboties ar frīstilu. Kopumā snovborda zābaku aizdares veids tieši neietekmē jūsu freestyle sniegumu. Svarīgi, lai neatkarīgi no aizdares sistēmas apavi labi pieguļ un ir ērti.
Snovborda zābakiem ar BOA aizdares sistēmu ir pat dažas priekšrocības frīstaila braucējiem. BOA aizdare nodrošina precīzu un vienmērīgu piegulēšanu, ļaujot jums ātri un viegli pielāgot snovborda zābakus pat ar cimdiem. Tas ir noderīgi, ja vēlaties ātri iekāpt un izkāpt no stiprinājumiem, lai izpildītu trikus snovparkā.
Turklāt dažas BOA sprādzes var regulēt ar mikroregulācijas funkciju, kas ļauj jums precīzi pielāgot stiprinājumu, lai nodrošinātu maksimālu atbalstu un kontroli brīvā stila laikā.
Freestyle snovbords bieži vien prasa daudz kustību un elastības potītēs, un BOA aizdare var palīdzēt droši noturēt apavus ap kājām, ļaujot jums labāk kustināt pēdas un potītes, lai veiktu trikus, griezienus un satveršanu.
Īsāk sakot, snovborda zābaki ar BOA aizdari ir lieliska izvēle frīstaila braucējiem, kā arī citiem snovborda stiliem, jo tie nodrošina komfortu, vieglumu un precizitāti neatkarīgi no tā, ar kādiem izaicinājumiem saskaraties uz kalna.

Snovborda zābaki ar dubulto BOA

Snovborda zābaki ar dubulto BOA lēnām izdzen apavu ar vienu šarnīru. Snovborda zābaku ar vienu BOA trūkums ir tas, ka apakšstilbu varēja labi fiksēt, bet kāja bija mazāk fiksējama. Turklāt viena BOA nav ideāli piemērots arī tad, ja jums ir, piemēram, šaurs teļš un plata pēda vai otrādi. Double BOAⓇ ļauj regulēt zābaka augšdaļu un apakšdaļu atsevišķi vienu no otras. Tas padara snovborda apavu vēl labāk piemērotu.

Snovborda zābaku iegāde ar BOA

Vai meklējat jaunus snovborda zābakus ar BOA aizdari? Snowboards.eu/dk Tad šī ir īstā vieta! Mūsu kolekcijā jūs atradīsiet snovborda zābakus no labākajiem zīmoliem, piemēram.Burton, VANS, ThirtyTwo, Nidecker un Rome. Pasūtiet viegli un ātri tiešsaistē, un mēs nosūtīsim jūsu jaunos apavus ar PostNL. Nepieciešama papildu informācija vai vēlaties izmēģināt dažādus snovborda zābakus? Nāciet uz mūsu veikalu un saņemiet padomu. Mūsu sortimentā ir pieejami dažādu izmēru snovborda zābaki dažādām mērķa grupām. Vai vēlaties zābakus ar citu aizdares veidu? Apskatiet snovborda zābakus ar aukliņām vaisnovborda zābakus ar hibrīda aizdari.

Apskatiet visu mūsu sniega dēļu zābaku kolekciju.

boa sluiting snowboard boots