Snovbords sieviešu apavi

Nopirkt Snovborda zābaki dāmām

Nepieciešami jauni snovborda zābaki? Tad jūs esat nonācis īstajā vietā - vietnē Snowboards.lv. Mūsu noliktavā ir plašs sieviešu snovborda zābaku klāsts. Neatkarīgi no tā, vai jūs tikai sākat nodarboties ar snovbordingu vai jums vienkārši nepieciešams jauns zābaku pāris. Aizbrauciet uz mūsu izstāžu zāli Oldenzaalā, lai iegādātos vairāk snovborda zābaku, vai pasūtiet tiešsaistē ātri un vienkārši ar bezmaksas piegādi no 39,95 €.

snowboard-schoenen-dames

Labi piemēroti snovborda zābaki sievietēm

Tā kā ziemas sporta veidu laikā jūsu kājas visu dienu atrodas snovborda zābakos, ir ļoti svarīgi, lai tie labi piegulētu. Pirmkārt, svarīgs ir pareizais izmērs. Daudzas snovbordistes iekāpj ar pārāk lieliem apaviem. Pārāk lieli snovborda zābaki ir ļoti ērti, bet, kad jūs pieliekat spēku, pamanāt, ka tie sāk slīdēt. Tas vēlāk var izraisīt pūslīšus vai pat krampjus kājās. Turklāt snovborda apavam ir labi jāpielāgojas visapkārt.

dames-snowboard-schoenen

Kā noteikt pareizo sieviešu snovborda zābaka izmēru?

Vai jūs ieradīsieties mūsu veikalā? Tad mēs vispirms izmērām jūsu kāju. Mēs atstājam rādītājpirksta platumu, lai būtu nedaudz vietas. Kad jūs ieejat snovborda zābakā, jūs pamanīsiet, ka ar pirkstu jūtat priekšpusi. Pievērsiet uzmanību! Tā tam ir jābūt! Aizveriet apavu un ieņemiet snovborda stāju. Jūs pamanīsiet, ka jūsu papēdis nedaudz atkāpjas atpakaļ, atbrīvojot pirksta pirkstu no priekšpuses.

Mēs Sideways esam apkopojuši jauku snovborda apavu kolekciju sievietēm no:

Sieviešu snovborda zābaki no ThirthyTwo

ThirtyTwo ir augstas klases zīmols, kas specializējas snovborda zābaku ražošanā gan vīriešiem, gan sievietēm. Tie ir vislabāk pazīstami ar Intuition oderējumu, ko viņi izmanto savos zābakos. Tie ir termiski modificējami, lai nodrošinātu perfektu piegulumu. Nāciet uz mūsu snovborda veikalu, un mēs bez maksas pielāgosim jums zābakus. Vai jūs labprātāk pasūtītu zābakus tiešsaistē? Tad jums būs tāds pats rezultāts pēc aptuveni 1 vai 2 dienām snovborda braukšanas. Populārs modelis dāmām ir ThirtyTwo Lashed BOA ladies.

Sieviešu snovborda zābaki no VANS

VANS ir viens no vecākajiem snovborda zābaku zīmoliem tirgū. Šim vecās skolas zīmolam ir bagāta vēsture ar daudzām zināšanām, ko viņi izmanto, lai izgatavotu labākos snovborda zābakus. Viens no slavenākajiem VANS sieviešu snovborda zābakiem ir VANS Encore Pro Boa. Šiem zābakiem ir dubultā BOA. Snovborda zābaki ar BOA aizdari piedāvā iespēju aizvērt zābaka augšējo un apakšējo daļu atsevišķi vienu no otras. Ideāli piemērots, ja jums ir, piemēram, biezāks teļš vai plata pēda.

Nidecker snovborda zābaki dāmām

Nidecker ražo snovborda zābakus sievietēm, kā arī vīriešiem, un lielākoties tajos izmanto BOA sistēmu. Šī sistēma nodrošina, ka snovborda zābaku var uzvilkt un nostiprināt ātri un viegli. Īpaši viegli un ērti!

Sieviešu snovborda zābaki

Papildus labiem sniega dēļi un stiprinājumiem Burton ražo arī labus sieviešu snovborda zābakus. Šiem zābakiem ir viegls un termiski modificējams oderējums. Populārs sieviešu modeļa piemērs ir Burton Mint. Šis zābaks ir Burton kolekcijā jau vairākus gadus un ir sevi pierādījis jau sen. Šis apavs ir pieejams divos variantos. Ar Speedslace aizdari vai ar BOA aizdari. Turklāt Burton Limelight BOA ir papildapavi un garantē perfektu piegulēšanu. Šis zīmols ražo arī citus snovborda apģērbus, piemēram, snovborda cimdus.

Krampji sēžamvietās, braucot ar sniega dēli

Viena no visbiežāk sastopamajām sūdzībām, īpaši sieviešu vidū, ir krampji teļķos. Tas ir raksturīgs sievietēm, kuras ikdienā regulāri staigā uz papēžiem. Snovbordošanas laikā teļš ir pastāvīgi sasprindzināts, kas var izraisīt krampjus. To var atrisināt, vienkārši pievienojot paaugstinājumu kurpes papēdī. Tas nedaudz atslogo teļu muskuli. Tomēr ir prātīgi to veikt labā veikalā.

Kāpēc iegādāties sieviešu snovborda zābakus vietnē Sideways?

Ja jūs iegādājaties sieviešu snovborda zābakus Sideways, jūs izvēlaties kvalitāti. Mums ir plaša pieredze pareizo snovborda zābaku piemeklēšanā dāmām. Ja apmeklējat mūsu veikalu, ko mēs vienmēr iesakām darīt, pērkot zābakus, mēs vispirms izmērām jūsu kājas. Mēs izmērām garumu un platumu, kā arī pārbaudām, vai jums ir augsts pēdas purngals vai sasvērta pēda. Ja jūs vienmēr ciešat no aukstiem pirkstu pirkstiem vai krampjiem pēdās, mēs iesakām iegādāties labu atbalsta zoli no Sidas. 95 % pēdu sūdzību atrisina labi pieguļošs apavs apvienojumā ar labu zoli. Kad esam noteikuši izmēru, ļaujam Jums izmēģināt dažādus modeļus. Šim nolūkam veltiet laiku.

Vai jūs labprātāk pasūtītu sieviešu snovborda zābakus tiešsaistē? Arī tas pie mums ir viegli. Jūs varat viegli filtrēt pēc izmēra un braukšanas stila. Katram apavam ir pievienota izmēru tabula. Neesat pārliecināts, kurš izmērs vai modelis jums vislabāk der? Droši sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Vai esat ziņkārīgs par visiem mūsu zābakiem? Apskatiet visu snovborda zābaku kolekciju šeit.

snowboard-boots-dames