Snovbords vīriešu apavi

Snovbords nopirkt vīriešu apavi

Vai jums ir beigušies vecie snovborda zābaki vai meklējat savu pirmo pāri? Jūs esat nonācis īstajā vietā vietnē Snowboards.lv. Mums ir plašs vīriešu snovborda zābaku klāsts no tādiem zīmoliem kā VANS, ThirtyTwo un Nidecker. Ja jau zināt, kurš modelis un izmērs jums vislabāk der, varat tos viegli pasūtīt tiešsaistē. Ja jums nepieciešama palīdzība, lai atrastu piemērotu pāri, apmeklējiet mūsu izstāžu zāli Oldenzaalā vai sazinieties ar mums.

snowboard-schoenen-heren

Labi pieguloši vīriešu snovborda zābaki

Diemžēl mēs visi to zinām. Krampji zem kājām vai pat tulznas. Tā kā ziemas sporta veidu laikā jūs visu dienu stāvat uz saviem zābakiem un radāt tiem lielu slodzi, ļoti svarīgi ir labi pieguloši zābaki pareizā izmērā. Daudzi snovbordisti iekāpj ar pārāk lieliem apaviem. Tie izskatās jauki, līdz brīdim, kad sākat ar tiem braukt uz sniega dēļa un kurpes sāk slīdēt. Laba izmēra snovborda zābaks jutīsies pārāk mazs brīdī, kad to uzvilksiet pirmo reizi.

snowboard-schoenen-heren

Kā noteikt pareizo snovborda zābaka izmēru?

Nāciet uz mūsu salonu, un mēs palīdzēsim jums atrast ideālo pāri. Mēs sāksim ar jūsu pēdu mērīšanu. Mērot tās ar mūsu īpašo mērierīci, mēs ātri noskaidrosim, kāda tipa pēda jums ir un kādi apavi/apzoles tai ir piemērotas. Ja mēs izvēlēsimies jums piemērotu izmēru un apavu veidu, tie cieši pieguļ, kad tos uzvilksiet. Neuztraucieties, tā tam arī ir jābūt! Aizsieniet apavu tāpat kā uz trases un nostājieties snovborda pozīcijā. Jūs pamanīsiet, ka jūsu papēdis ieslīd zābaka aizmugurē un jums būs vairāk vietas pie pirkstiem.

Mēs Sideways esam izveidojuši jauku vīriešu snovborda apavu kolekciju no:

Snovborda zābaki vīriešiem no Thirthytwo

32 Fārenheita grādi ir vienādi ar 0 grādiem. Brīdis, kad sākas visa jautrība. ThirtyTwo ir augstas klases snovborda zīmols, kura galvenais mērķis ir izgatavot zābakus. Viņi ir pazīstami ar savu ilgstoši piemēroto piegulošo formu. Ārpus kastes ne visērtākais apavs, taču šajā Intuition oderes iekšējā apavā gandrīz visu var pielāgot. Tas nodrošina, ka jums vienmēr būs ideāli piemērots jūsu kājai.

Snovborda zābaki vīriešiem no VANS

VANS, kas tos nepazīst. Šis uz skeitiem orientētais zīmols jau gadiem ilgi ražo snovborda zābakus. Viņi to dara ar lieliskām zināšanām un pieredzi. Un tie arī izskatās ļoti forši.

Vīriešu Nidecker snovborda apavi

Nidecker (agrāk Flow) ražo snovborda apavus gan vīriešiem, gan sievietēm. Viņi bieži izmanto BOA aizdares sistēmu. Ar šo ciparnīcu jūs varat ātri un viegli aiztaisīt zābakus. Super viegli un ērti.

Vīriešu Burton snovborda zābaki

Papildus ļoti labiem sniega dēļi un snovborda stiprinājumiem Burton ražo arī labus vīriešu snovborda zābakus. Burton vīriešu zābaki garantē kvalitāti un labu piegulumu. Burton izmanto mežģīnes un divus citus aizdares veidus. SPeedlace aizdares un BOA aizdares. Tādi modeļi kā Burton Moto, Burton un Photon ir kolekcijā jau vairākus gadus un gadu no gada sevi pierāda.

Snovbords vīriešu apavu izpārdošana

Mēs pierādām, ka snovborda apaviem ne vienmēr ir jābūt dārgiem. Mūsu vietnē vienmēr ir daži vīriešu zābaku pāri pārdošanā. Daži snovborda zābaki ir izpārdošanā tāpēc, ka tie, iespējams, ir iznākuši jaunā krāsā. Arī mūsu veikalā vienmēr ir izdevīgi piedāvājumi. Snovbords izpārdošanā esošos apavus vienmēr var apmainīt, ja tie neder. Mēs esam īstā vieta arī sieviešu snovborda zābakiem!

snowboard-boots-heren

Snovbords pasūtīt vīriešu apavus tiešsaistē

lvVai jūs izvēlaties pasūtīt snovborda zābakus tiešsaistē sniega dēļi? Tad jūs izvēlaties kvalitāti. Vai vēlaties vispirms izmēģināt zābakus? Protams, ka varat. Esiet laipni gaidīti mūsu sniega dēļu veikalā Oldenzaalā. Vispirms mēs izmērīsim jūsu kājas. Mēs arī labi apskatām jūsu pēdu formu. Vai jums, piemēram, ir augsts pēdas pacēlums? Plašas pēdas utt. Mēs to visu ņemam vērā, lai noteiktu jums piemērotāko snovborda zābaku. Tad ir pienācis laiks izmēģināt dažus modeļus. Pirmo reizi uzvelkot snovborda zābaku, jums ir jājūt zābaka priekšpuse. Neuztraucieties, tas ir normāli. Tad ar papēdi sitiet pa zemi tā, lai papēdis ieslīdētu aizmugurē. Tagad aizveriet apavus. Cieši ir cieši. Ja aizvērsiet apavus pārāk cieši, tas kaitēs jūsu asinsritei. Nostājieties tādā pašā pozīcijā, kādā stāvat uz snovborda. Tagad jūs ļoti viegli sajutīsiet priekšpusi. Kad mēs būsim atraduši jums piemērotāko apavu, mēs apavus uzsildīsim. Pēc sildīšanas apavus uzvelciet vēl apmēram 10 minūtes. Tagad zābaku iekšējie apavi pielāgosies jūsu kājām. Vai jums tas neizdodas? Nav problēmu. To pašu rezultātu jūs iegūsiet pēc divām dienām snovborda braukšanas.

Vai jūs pasūtāt snovborda zābakus līdz plkst. 15:00? Tad tie tiks nosūtīti tajā pašā dienā ar PostNL. Pēc to saņemšanas jums vēl ir 14 dienas pārdomām.

Apskatiet visu snovborda zābaku kolekciju šeit