Snovbords vīriešu apavi

Nopirkt snovborda zābaki vīriešiem

Beidzas vecie snovborda zābaki vai meklējat savu pirmo pāri? Snowboards.eu/dk Jūs esat nonācis īstajā vietā . VANS ThirtyTwo Nidecker Mums ir plašs vīriešu snovborda zābaku klāsts no tādiem zīmoliem kā , un . Ja jau zināt, kurš modelis un izmērs jums vislabāk der, varat tos viegli pasūtīt tiešsaistē. Ja jums ir nepieciešama palīdzība, lai atrastu piemērotu pāri, apmeklējiet mūsu izstāžu zāli Oldenzaalā vai sazinieties ar mums.

snowboard-schoenen-heren

Labi pieguloši vīriešu snovborda zābaki

Diemžēl mēs visi to zinām. Krampji zem kājām vai pat tulznas. Tā kā ziemas sporta veidu laikā jūs visu dienu stāvat uz saviem zābakiem un radāt tiem lielu slodzi, ļoti svarīgi ir labi pieguloši zābaki pareizā izmērā. Daudzi snovbordisti iekāpj ar pārāk lieliem apaviem. Tie izskatās jauki, līdz brīdim, kad sākat ar tiem braukt uz sniega dēļa un kurpes sāk slīdēt. Laba izmēra snovborda zābaks jutīsies pārāk mazs brīdī, kad to uzvilksiet pirmo reizi.

snowboard-schoenen-heren

Kā noteikt pareizo snovborda zābaka izmēru?

Nāciet uz mūsu salonu, un mēs palīdzēsim jums atrast ideālo pāri. Mēs sāksim ar jūsu pēdu mērīšanu. Mērot tās ar mūsu īpašo mērierīci, mēs ātri noskaidrosim, kāda tipa pēda jums ir un kādi apavi/apzoles tai ir piemērotas. Ja mēs izvēlēsimies jums piemērotu izmēru un apavu veidu, tie cieši pieguļ, kad tos uzvilksiet. Neuztraucieties, tā tam arī ir jābūt! Aizsieniet apavu tāpat kā uz trases un nostājieties snovborda pozīcijā. Jūs pamanīsiet, ka jūsu papēdis ieslīd zābaka aizmugurē un jums būs vairāk vietas pie pirkstiem.

Mēs Sideways esam izveidojuši jauku vīriešu snovborda apavu kolekciju no:

Snovborda zābaki vīriešiem no Thirthytwo

32 Fārenheita grādi ir vienādi ar 0 grādiem. ThirtyTwo Brīdis, kad sākas visa jautrība. ir augstas klases snovborda zīmols, kura galvenā uzmanība ir pievērsta zābaku izgatavošanai. Tie ir pazīstami ar savu ilgstoši piemēroto piegulošo kvalitāti. No kastes nav visērtākais apavs, taču šajā Intuition oderes iekšējā apavā gandrīz visu var regulēt. Tas nodrošina, ka jums vienmēr būs ideāli piemērots jūsu kājai.

Snovborda zābaki vīriešiem no VANS

VANS, kas tos nepazīst. Šis uz skeitiem orientētais zīmols jau gadiem ilgi ražo snovborda zābakus. Viņi to dara ar lieliskām zināšanām un pieredzi. Un tie arī izskatās ļoti forši.

Nidecker Vīriešu snovborda apavi

Nidecker Flow(agrāk ) ražo snovborda apavus gan vīriešiem, gan sievietēm. Viņi bieži izmanto BOA aizdares sistēmu. Ar šo ciparnīcu jūs varat ātri un viegli aiztaisīt zābakus. Ļoti viegli un ērti.

Burton Vīriešu snovborda zābaki

Burton Burton BurtonSPPapildus ļoti labām sniega dēļiem un sniega dēļu stiprinājumiem ražo arī labus sniega dēļu zābakus vīriešiem. garantē kvalitāti un labu piegulumu. izmanto mežģīnes un divas citas aizdares. eedlace aizdares un BOA aizdares. Burton Burton Tādi modeļi kā Moto un Photon ir kolekcijā jau vairākus gadus un gadu no gada sevi pierāda.

Snovborda zābaki vīriešiem pārdošana

Mēs pierādām, ka snovborda zābakiem ne vienmēr ir jābūt dārgiem. Mūsu vietnē vienmēr ir daži vīriešu zābaku pāri pārdošanā. Daži snovborda zābaki ir izpārdošanā tāpēc, ka tie, iespējams, ir iznākuši jaunā krāsā. Arī mūsu veikalā vienmēr ir izdevīgi piedāvājumi. Gan apaviem, gan stiprinājumiem, gan dēļiem. Snovborda zābaki izpārdošanā vienmēr ir apmaināmi, ja tie neder. Mēs pārdodam arī sieviešu snovborda zābakus!

snowboard-boots-heren

Pasūtiet vīriešu snovborda zābakus tiešsaistē

dkVai jūs izvēlaties pasūtīt snovborda zābakus tiešsaistē pie snowboards. ? Tad jūs izvēlaties kvalitāti. Vai vēlaties vispirms izmēģināt zābakus? Protams, ka varat. Esiet laipni gaidīti mūsu sniega dēļu veikalā Oldenzaalā. Vispirms mēs izmērām jūsu kājas. Mēs arī labi apskatām jūsu pēdu formu. Vai jums, piemēram, ir augsts pēdas pacēlums? Plašas pēdas utt. Mēs to visu ņemam vērā, lai noteiktu jums piemērotāko snovborda zābaku. Tad ir pienācis laiks izmēģināt dažus modeļus. Pirmo reizi uzvelkot snovborda zābaku, jums ir jājūt zābaka priekšpuse. Neuztraucieties, tas ir normāli. Tad ar papēdi sitiet pa zemi tā, lai papēdis ieslīdētu aizmugurē. Tagad aizveriet apavus. Cieši ir cieši. Ja aizvērsiet apavus pārāk cieši, tas kaitēs jūsu asinsritei. Nostājieties tādā pašā pozīcijā, kādā stāvat uz snovborda. Tagad jūs ļoti viegli sajutīsiet priekšpusi. Kad mēs būsim atraduši jums piemērotāko apavu, mēs apavus uzsildīsim. Pēc sildīšanas apavus uzvelciet vēl apmēram 10 minūtes. Tagad zābaku iekšējie apavi pielāgosies jūsu kājām. Vai jums tas neizdodas? Nav problēmu. To pašu rezultātu jūs iegūsiet pēc divām dienām snovborda braukšanas.

Vai jūs pasūtāt snovborda zābakus līdz plkst. 15:00? Tad tie tiks nosūtīti tajā pašā dienā ar PostNL. Pēc to saņemšanas jums vēl ir 14 dienas pārdomām.

Apskatiet visu snovborda zābaku kolekciju šeit