Softboots snovbords

Softboots snovborda pirkums

Meklējat softboots sniega dēlim? Snowboards.eu/dk Tad esat nonācis īstajā vietā . Snovborda zābaki ar mīkstu vai mīkstu elastību ir saudzīgāki jūsu kājām un ir mazāka iespēja sodīt par kļūdu. Snovborda zābakiem nepieciešams mazāk enerģijas, lai pagrieztu līkumus. Turklāt tās rada mazāku spiedienu uz apakšstilbiem. Softboots snovborda zābaki ir ideāli piemēroti frīstailistiem un džibbistiem, bet arī ļoti piemēroti iesācējiem snovbordistiem.

soft flex snowboardschoenen

Ko par snovborda zābakiem liecina mīkstā lokanība?

Runājot par snovborda zābakiem, jūs regulāri dzirdat terminu "flex" un "stiffness". Ko tieši mēs ar to domājam? Jo mīkstāks ir flekss, jo vieglāk ir saliekt zābaku. Kad vēlaties pagriezt pagriezienu, jums vajadzētu spēt saliekt ceļgalus pāri pirkstu pirkstiem. Jo stingrāks apavs, jo grūtāk to izdarīt. Snovborda zābaks ar mīkstu lokanību labi sader ar iesācēju snovborda dēli. Jums ir iespēja izvēlēties arī cietus sniega dēļa zābakus vai vidēji lokanus zābakus.

Soft flex snovborda zābaki džibbingam

Vai daudz stundu pavadāt funparkā? Vai esat pieredzējis frīstaila braucējs? Tad snovborda zābaki ar mīkstu lokanību ir ideāli piemēroti jūsu braukšanas stilam. Lai brauktu ar džibu, jums ir nepieciešama kustību brīvība, un mīksti elastīgie snovborda zābaki to nodrošina!

Soft flex snovborda zābaki tikai iesācējiem?

Nē, soft flex snovborda zābaki nav paredzēti tikai iesācējiem. Lai gan šie apavi bieži tiek ieteikti iesācējiem to pielaidīgo un ērto īpašību dēļ, tie ir populāri arī pieredzējušu snovbordistu vidū vairāku iemeslu dēļ.
Soft flex snovborda zābaki piedāvā vienmērīgāku un saudzīgāku elastību, kas nozīmē, ka tos ir vieglāk locīt. Tāpēc tie ir ideāli piemēroti snovbordistiem, kuriem patīk izmēģināt frīstaila tehniku parkā vai halfpipe. Mīkstais lieces leņķis arī atvieglo triku un lēcienu veikšanu, padarot tos populārus frīstaila snovbordistu vidū.
Turklāt pieredzējuši snovbordisti var novērtēt mīkstas lokanības apavus, jo tie ir ērti garās dienās uz kalna. Mīkstie materiāli un piegulošā forma samazina spiediena punktus un mazina pēdu nogurumu, kas ir svarīgi garu nobraucienu vai piedzīvojumu ārpus trases laikā.
Īsumā, lai gan soft flex snovborda zābaki bieži tiek ieteikti iesācējiem, tie ir piemēroti arī pieredzējušiem snovbordistiem, kuri meklē komfortu, piedošanu un iespēju izmēģināt freestyle tehniku. Ir svarīgi izvēlēties zābakus, kas atbilst jūsu braukšanas stilam, līmenim un personiskajām vēlmēm, neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai pieredzējis snovbordists.

Snovborda softboots tiešsaistē

Snowboards.eu/dk Ja meklējat mīkstos zābakus savam snovborda dēlim, jūs esat nonācis īstajā vietā. Burton VANS ThirtyTwo NideckerRome Mūsu kolekcijā atradīsiet snovborda zābakus no labākajiem zīmoliem, piemēram, , , , un .

Mēs iesakām vienmēr iegriezties pie mums, lai mēs varētu izmērīt jūsu kāju un sniegt jums atbilstošus padomus. Varbūt tas izklausīsies dīvaini, bet iegādāties sniega dēli ir vieglāk nekā iegādāties labu mīkstu, elastīgu sniega dēļa zābaku pāri. Visbiežāk pieļautā kļūda ir iegādāties pārāk lielus apavus. Kad iegūsiet pareizo izmēru, jūs pamanīsiet, ka jūtat zābaku priekšpusi, kad stāvat taisni. Kad ejat cauri ceļgaliem, jūs pamanīsiet, ka jūsu pirksti ir atbrīvoti. Apmeklējiet mūsu snovborda veikalu, lai apskatītu visu mūsu snovborda zābaku kolekciju.

snowboardschoenen met zachte flex