Snovborda zābaki vidēja flex

Nopirkt Vidēja elastīguma snovborda zābaki

Meklējat jaunus vidējas elastības snovborda zābakus? Tad esat nonācis īstajā vietā vietnē Snowboards.lv. Snovbords apavi ar vidēju elastību ir saudzīgāki nekā cietie freeride apavi un cietāki nekā parka apavi ar mīkstu elastību. Snovborda apavi prasa mazāk enerģijas, lai pagrieztu līkumus, bet nodrošina pietiekamu atbalstu, lai paātrinātos uz nogāzes. Tie arī mazāk noslogo apakšstilbus. Vidējas lokanības snovborda zābaki ir ideāli piemēroti pieredzējušiem snovbordistiem un All mountain snovbordistiem.

snowboardschoen medium flex

Ko par snovborda zābakiem liecina vidējā lokanība?

Runājot par snovborda zābakiem, jūs regulāri dzirdat terminu "flex" un "stingrība". Ko tieši mēs ar to domājam? Jo mīkstāks ir flekss, jo vieglāk ir saliekt zābaku. Kad vēlaties pagriezt pagriezienu, jums jāspēj saliekt ceļgalus pāri pirkstu pirkstiem. Jo stingrāks apavs, jo grūtāk to izdarīt. Papildus vidēji lielai lokanībai jūs varat izvēlēties arī mīkstus zābakus sniega dēlim vai cietus zābakus sniega dēlim!

Pasūtiet snovborda zābakus ar vidēju lokanību tiešsaistē

Snowboards.lv ir īstā vieta, ja meklējat snovborda zābakus ar vidēju lokanību. Mūsu kolekcijā jūs atradīsiet labāko zīmolu snovborda zābakus, piemēram, Burton, VANS, ThirtyTwo, Nidecker un Rome.

Mēs vienmēr iesakām apmeklēt mūsu veikalu, lai mēs varētu izmērīt jūsu kāju un sniegt jums atbilstošus padomus. Varbūt izklausīsies dīvaini, bet iegādāties sniega dēli ir vieglāk nekā iegādāties labu soft flex sniega dēļa zābaku pāri. Visbiežāk pieļautā kļūda ir iegādāties pārāk lielus apavus. Kad iegūsiet pareizo izmēru, jūs pamanīsiet, ka sajutīsiet zābaku priekšpusi, kad nostāsieties taisni. Kad ejat cauri ceļgaliem, jūs pamanīsiet, ka jūsu pirksti ir atbrīvoti. Apmeklējiet mūsu snovborda veikalu, lai apskatītu visu mūsu snovborda zābaku kolekciju.

Mūsu kolekcijā ir sniega dēļu zābaki gan vīriešiem, gan sievietēm. Vai jums ir nepieciešama plašāka informācija par sniega dēļi vai snovborda apaviem? Sazinieties ar mums vai iegriezieties mūsu snovborda veikalā.

snowboardschoenen met medium flex