Snovbords hardboots

Snovbords Nopirkt hardboots

Meklējat jaunus hardboots sniega dēlim? Tad esat nonācis īstajā vietā vietnē Snowboards.lv. Snovbords apavi ar stingru lokanību ir domāti tiem dēlētājiem, kuri dzīvē iet grūtāk. Gatavojaties sasniegt maksimālu ātrumu? Dziļi carve pagriezieni? Tad jūs esat īsts frīderis. Snovbords cietie zābaki tad noteikti ir pievienotā vērtība.

stijve flex snowboardschoen

Ko par snovborda zābakiem liecina stingra lokanība?

Kad runājam par snovborda zābakiem, bieži vien tiek pieminēti termini flex un stiffness. Bet ko tieši mēs ar to domājam? Jo mīkstāks ir flekss, jo vieglāk ir saliekt zābaku. Kad vēlaties pagriezt pagriezienu, jums jāspēj saliekt ceļgalus pāri pirkstu pirkstiem. Jo stingrāks apavs, jo grūtāk to izdarīt. Vai no saviem zābakiem prasāt lielu atbalstu? Vai vēlaties maksimāli noturēties pie malas? Tādā gadījumā vislabākā izvēle ir stingras lokanības snovborda zābaki. Jūs varat izvēlēties arī vidējas elastības sniega dēļa zābakus vai softboots sniega dēļa zābakus.

Pasūtiet hardboots snovborda zābakus tiešsaistē

Snowboards.lv ir īstā vieta, ja meklējat sniega dēļa hardboots zābakus. Mūsu kolekcijā jūs atradīsiet snovborda zābakus no labākajiem zīmoliem, piemēram, Burton, VANS, ThirtyTwo, Nidecker unRome.

Mēs vienmēr iesakām apmeklēt mūsu veikalu, lai mēs varētu izmērīt jūsu kāju un sniegt jums atbilstošus padomus. Varbūt tas izklausīsies dīvaini, bet iegādāties snovbordu ir vieglāk nekā iegādāties labu, mīkstu, elastīgu snovborda zābaku pāri. Visbiežāk pieļautā kļūda ir iegādāties pārāk lielus apavus. Kad iegūsiet pareizo izmēru, jūs pamanīsiet, ka sajutīsiet zābaku priekšpusi, kad nostāsieties taisni. Kad ejat cauri ceļgaliem, jūs pamanīsiet, ka jūsu pirksti ir atbrīvoti. Nāciet uz mūsu snovborda veikalu, lai apskatītu visu mūsu snovborda zābaku kolekciju.

Gan vīriešiem, gan sievietēm . Nepieciešama papildu informācija? Sazinieties ar mums vai iegriezieties mūsu snovborda veikalā.

snowboardschoen stijve flex