Snovborda apģērbs

Snovborda apģērba iegāde

Dodoties ziemas sporta ceļojumā, labs snovborda apģērbs, protams, ir obligāts. Snowboards.lv ir īstā vieta, kur iegādāties jaunu snovborda apģērbu. Jūsu snovborda apģērbam ir ne tikai jābūt ērtam, bet arī jāatbilst noteiktām prasībām. Vai vēlaties iegādāties lētu snovborda apģērbu? Apskatiet mūsu piedāvājumu, izmantojot zemāk esošās saites.

kleding-voor-snowboarden

Labas kolekcijas snovborda apģērbs

Mēs ar lepnumu piedāvājam labu snovborda apģērbu kolekciju, kurā ietilpst vairāki labi zīmoli. Mēs esam rūpīgi izskatījuši dažādus stilus, lai ikvienam snovbordistam varētu nodrošināt lielisku snovborda apģērbu.

Airblaster snovborda apģērba komplekts

Portālā Airblaster snovborda apģērbu pamatā ir "jautrība funkcijā", inovācijas un kvalitāte ar mežonīgu raksturu. Airblaster ir plašs dažādu stilu foršu snovborda bikšu un jaku klāsts, kas lielākoties ir izgatavotas no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem. Turklāt materiāli tiek ražoti videi draudzīgā veidā, un Airblaster saviem izstrādājumiem izvirza augstus kvalitātes standartus.

Ļoti populāri ir Airblaster Ninja tērpi. Šie viengabala apakšveļa džemperi ir izgatavoti no ātri žūstoša 4 virzienos elastīga Air Tech materiāla.

Picture snovborda apģērbs

snowboardkleding

Picture Pilns nosaukumsOrganic Clothing ražo lielisku snovborda apģērbu, kas ir ilgtspējīgs un videi draudzīgs. Piemēram, apģērba ražošanā tiek izmantoti tādi materiāli kā organiskā kokvilna un pārstrādāts poliesteris. Protams, atlikumi netiek izmesti. Tā vietā tās tiek pārstrādātas, piemēram, snovborda jakas oderējumā.

snowboard kleding

Snovborda apģērbs vīriešiem

Mūsu sniega dēļu apģērbu kolekcijā vīriešiem ir daži forši sniega dēļu uzvalki no Picture un Airblaster. Mums ir arī atbilstoši aksesuāri, piemēram, jakas, bikses, sejas maskas, pusgarās zeķes, snovborda zeķes un cepures. Mums ir ļoti tehniskas jakas frīderiem ar augstu ūdens slāņa līmeni un elpojamību. Bet arī ļoti foršas jakas un bikses frīstaila braucējiem un pat snovborda jakas, ko var valkāt visu gadu.

Snovborda apģērbs dāmām

Mums ir arī plaša snovborda apģērbu kolekcija sievietēm. Foršas sieviešu snovborda jakas un bikses no Picture un Airblaster. Piedāvājam arī foršas bikses ar krūšdaļu stingrām meitenēm, kā arī dažus pieguļošus un stilīgus sieviešu snovborda apģērbus.

Labas kvalitātes snovborda apģērbs

Mēs Sideways tiecamies uz kvalitāti un vēlamies sniegt jums fantastisku ziemas sporta pieredzi. Mēs to darām, piedāvājot augstas kvalitātes produktus. Bet kas īsti ir kvalitatīvs snovborda apģērbs? Protams, tas ietver arī kvalitāti vai nodilumizturību. Taču mēs arī uzskatām, ka ūdensnecaurlaidība un elpojamība ir ļoti svarīgas.

Ko par jūsu snovborda apģērbu saka ūdens stabiņš?

Svarīga laba snovborda apģērba īpašība ir tā, ka tam jābūt ūdensnecaurlaidīgam. Apģērba aprakstos un papildu informācijā ūdens stabiņš ir norādīts mm. Bet ko tas jums pasaka? Īsumā: jo lielāks skaitlis, jo ūdensnecaurlaidīgākas ir snovborda bikses vai jaka. Starp 0 un 1000 mm audums ir ūdensnecaurlaidīgs, bet, piemēram, 15 000 - 30 000 mm, audums ir pilnībā ūdensnecaurlaidīgs.

Ko par jūsu snovborda apģērbu liecina tā elpojamība?

Papildus ūdensnecaurlaidībai ir arī ļoti svarīgi, lai jūsu snovborda apģērbs labi elpotu. Intensīvi braucot ar sniega dēli, jūs svīstat. Šim sviedrumam ir jānotek prom, lai jūs no iekšpuses paliktu sauss. To var izskaidrot vienkārši. Audumā ir mazi caurumiņi, kas ir pietiekami lieli, lai caur tiem izplūstu tvaiks, bet pietiekami mazi, lai izvadītu mitrumu. Mēs apzīmējam elpojamību, piemēram, ar 5000 g. Tas nozīmē, ka 24 stundu laikā caur vienu m2 var izplūst 5000 g mitruma tvaiku. Tātad, jo lielāks skaitlis, jo labāk jūsu snovborda bikses vai jaka elpo. Vai meklējat atbilstošu apakšveļu, kas arī labi elpo? Tad aplūkojiet snovborda apakšveļu snovbordistiem. Mūsu interneta veikalā jūs varat atrast arī citus snovborda aksesuārus, piemēram, snovborda zābakus!