Snovbords bikses

Snovbords pirkt bikses

Vai pirms došanās ziemas sporta veidos joprojām meklējat labas snovborda bikses? Tad esat nonācis īstajā vietā. Labas snovborda bikses pasargās jūs no aukstuma un vēja. Tām jābūt arī elpojošām un ūdensnecaurlaidīgām. Tādējādi jūs sniega dēļa braukšanas laikā būsiet silts un sauss. Katram snovbordista tipam mēs piedāvājam piemērotas snovborda bikses. Piemēram, frīderbraucējs, kurš regulāri 2 stundas dodas pārgājienos, valkā čaulas. Vai esat vairāk slēpņošanas dēļu braucējs un parasti uz sniegu dodaties janvārī? Tad ieteicams izvēlēties snovborda bikses ar lielāku izolāciju.

Mēs esam izveidojuši jauku kolekciju Picture un Airblaster. Mums ir arī foršas, pieskaņotas snovborda jakas no tiem pašiem zīmoliem.

snowboard broek

Airblaster snovborda bikses

Airblaster ir amerikāņu uzņēmums, ko vada snovbordisti snovbordistiem, kas precīzi atbilst mūsu redzējumam. Visām snovborda biksēm no Airblaster minimālais ūdens kolonnas biezums ir 10 000 mm. Tādējādi visas snovborda bikses ir ūdensnecaurlaidīgas.

Picture snovborda bikses

Pilns šī skaistā zīmola nosaukums ir Picture Organic Clothing. Šis zīmols ražo super foršu snovborda apģērbu, kas ir izgatavots ilgtspējīgā un videi draudzīgā veidā.

Piemēram, Picture snovborda bikses ir izgatavotas no pārstrādāta poliestera, un to minimālais ūdens slānis ir 10 000 mm. Tas padara visas snovborda bikses ūdensnecaurlaidīgas!

Kam jāatbilst labām snovborda biksēm?

Labas snovborda bikses ir būtiska snovborda ekipējuma daļa, un tām jāatbilst vairākiem svarīgiem kritērijiem, lai nodrošinātu optimālu sniegumu un aizsardzību uz kalna.


Pirmkārt, snovborda biksēm jābūt ūdensnecaurlaidīgām, lai mitros un sniegotos apstākļos jūs paliktu sauss. Ir svarīgi pievērst uzmanību ūdensnecaurlaidības līmenim, kas izteikts milimetros, jo lielāks skaitlis nodrošina labāku aizsardzību pret mitrumu.


Ļoti svarīga ir arī bikšu elpojamība. Labas snovborda bikses novada mitrumu un sviedrus, tāpēc intensīvu aktivitāšu laikā jūs nepārkarsīsit.
Svarīga ir arī izolācija. Biksēm jānodrošina pietiekams siltums, lai jūs justos ērti kalnā, bet arī nepārkarstu maigākos apstākļos.
Labs piegriezums ir ļoti svarīgs, lai nodrošinātu kustību brīvību un komfortu snovborda laikā. Biksēm jābūt pietiekami ietilpīgām, lai varētu viegli pārvietoties un vajadzības gadījumā zem tām valkāt aizsargplākšņus.


Funkcionalitāte ir vēl viens svarīgs faktors. Biksēm jābūt pietiekami daudz kabatām, lai tajās varētu glabāt svarīgākās lietas, un regulējamas jostas saites un getras var palīdzēt pielāgot piegulējumu un nodrošināt papildu aizsardzību.


Svarīga ir arī izturība. Labi konstruētas bikses, kas izgatavotas no izturīgiem materiāliem, nodrošinās to ilgu kalpošanas laiku pat tad, ja tās intensīvi tiek izmantotas kalnos.
Visbeidzot, snovborda biksēm jāatbilst arī jūsu personīgajam stilam un jābūt ar modernu dizainu. Izvēloties visiem šiem kritērijiem atbilstošas bikses, jūs varēsiet ērti un droši izbaudīt snovborda piedzīvojumus. Piemēram, ir dažādu veidu snovborda bikses. Padomājiet par siltinātām snovborda biksēm, Shell biksēm, snovborda biksēm ar krūšdaļu un kravas biksēm.

snowboard broek

Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties snovborda bikses, nevis slēpošanas bikses?

Slēpošanas bikšu vietā ir svarīgi izvēlēties specifiskas snovborda bikses, jo abas aktivitātes izvirza atšķirīgas prasības pret apģērbu. Gan snovbordam, gan slēpošanai ir savi kustību modeļi un stili, un tas nozīmē, ka aprīkojums ir jāpielāgo katra sporta veida specifiskajām vajadzībām.
Snovborda bikses ir izstrādātas, ņemot vērā snovbordistu vajadzības. Tās parasti ir brīvāka piegriezuma, lai nodrošinātu lielāku kustību brīvību, ļaujot snovbordistiem viegli veikt trikus un trikus. Snovborda biksēm bieži vien ir arī augstāks viduklis, lai, krītot vai sēžot sniegā, biksēs neiekļūtu sniegs.
Turklāt snovborda biksēm bieži vien ir papildu pastiprinājumi uz ceļiem un sēdeklīša, jo, apgūstot jaunus trikus, snovbordisti bieži krīt uz ceļiem un muguras. Šie pastiprinājumi nodrošina papildu izturību un aizsardzību.
No otras puses, slēpošanas bikses parasti ir izstrādātas ar šaurāku piegriezumu, lai veicinātu aerodinamiku slēpošanas laikā. Tām bieži vien ir zemāks viduklis, lai tās ērti ietilptu zem slēpošanas jakas. Slēpošanas biksēm parasti ir arī klasiskāks izskats, un tās ir mazāk orientētas uz frīstaila vai snovborda stilu.
Īsāk sakot, izvēloties snovborda bikses, nevis slēpošanas bikses, jūs varat gūt labumu no labāka piegriezuma, lielākas kustību brīvības un papildu aizsardzības, kas īpaši pielāgota snovborda prasībām. Tas palīdzēs jums pilnībā izbaudīt snovborda piedzīvojumus un droši pārvietoties pa kalnu.

Snovborda bikses ar augstu ūdens kolonnu

Snovborda biksēm ir svarīgs labs ūdens stabiņš, jo tas norāda bikses ūdensizturības pakāpi. Tas norāda, cik lielu ūdens spiedienu var izturēt audums, pirms ūdens sāk sūkties cauri. Jo augstāks ūdens stabiņš, jo bikses ir izturīgākas pret mitriem apstākļiem, piemēram, lietus, sniega un sniega sanesumiem.
Snovbordistiem braukšanas laikā ir būtiski palikt sausiem, jo īpaši tāpēc, ka viņi bieži saskaras ar mitriem apstākļiem, piemēram, svaigu sniegu un putru. Bikses ar labu ūdens kolonnu nodrošina, ka mitrums neiekļūst bikšu iekšpusē, saglabājot siltumu un komfortu.
Parasti par ūdensnecaurlaidīgām tiek uzskatītas bikses ar ūdens kolonnu 5000 mm, un tās ir piemērotas vieglu vai mērenu nokrišņu gadījumā. Ūdens kolonnu 10 000 mm vai lielāku uzskata par ļoti ūdensnecaurlaidīgu un piemērotu stipriem nokrišņiem un ilgstošai mitru apstākļu iedarbībai.
Bez laba ūdens slāņa ir svarīgi arī tas, lai bikšu šuves būtu līmētas. Aizlīmētās šuves neļauj ūdenim iekļūt bikšu šuvēs un nodrošina papildu ūdensizturību.

Snovbords bikses tiešsaistē Snowboards.lv

Droši un ātri pasūtiet savu jauno silto apģērbu snovbordam, piemēram, snovborda bikses, vietnē sniega dēļi.lv. Mēs nosūtīsim jūsu snovborda bikses ātri un bez maksas. Vai vēlaties apskatīt visu mūsu snovborda apģērbu kolekciju un pielaikot to? Nāciet uz mūsu snovborda veikalu. Mums ir snovborda bikses dāmām un kolekcija vīriešiem.

snowboardbroek