Snovbords cimdi

Snovbords cimdi un dūraiņi

Papildus jaukai siltai snovborda jakai un snovborda biksēm ziemas sporta veidu laikā nedrīkst trūkt arī labu snovborda cimdu. Ja jums ir auksti, sniega dēļa braukšanas prieks ātri zūd. Bet kas ir labi cimdi? Mums no Snowboards.lv noliktavā ir jauka dažādu Howl, Burton un Picture snovborda cimdu kolekcija, kas saglabā jūsu rokas siltas, bet arī ir mīksti, jo tajos izmantots vilnas audums. Apskatiet visu kolekciju mūsu interneta veikalā un izstāžu zālē Oldenzaalā.

snowboard handschoenen

Atšķirība starp snovborda cimdiem un dūraiņiem

Mēs regulāri saņemam jautājumu: kāda ir atšķirība starp slēpju cimdiem un dūraiņiem? Un kuri ir siltāki? Var teikt, ka dūraiņi parasti ir siltāki nekā tradicionālie pirkstu cimdi. Tomēr ir svarīgi salīdzināt dūraiņus ar aptuveni vienādas kvalitātes cimdiem. Ar dūraiņiem jūsu pirksti ir kopā vienā telpā. Turklāt labākā izolācija ir gaiss.

Kas raksturo labus snovborda cimdus?

Labiem snovborda cimdiem ir vairākas īpašības, kas ir būtiskas, lai nodrošinātu komfortu, aizsardzību un veiktspēju snovborda laikā. Lūk, dažas svarīgākās īpašības, uz kurām būtu jāpievērš uzmanība, izvēloties snovborda cimdus:

  1. Izvēlieties ūdensnecaurlaidīgus cimdus, lai novērstu sniega un mitruma iekļūšanu un roku sasalšanu. Tādi materiāli kā Gore-Tex un DWR pārklājumi palīdz noturēt ūdeni.
  2. Izolācija: Labiem cimdiem ir pietiekama izolācija, lai jūsu rokas būtu siltas pat aukstā laikā. Thinsulate un PrimaLoft ir populāri izolācijas materiāli, kas nodrošina siltumu bez papildu apjoma.
  3. Elpojamība: Cimdiem jābūt arī elpojošiem, lai novērstu roku pārkaršanu un svīšanu. Tas nodrošinās jūsu rokām komfortu un sausumu.
  4. Vēja necaurlaidība: izvēlieties vēja necaurlaidīgus cimdus, lai aukstais vējš nesasniegtu jūsu rokas un neļautu tām atdzist.
  5. Piemērotība un kustību brīvība: cimdiem jābūt labi piegulošiem un jānodrošina pietiekama kustību brīvība, lai jūs varētu viegli kustināt pirkstus un bez ierobežojumiem piestiprināt snovborda stiprinājumus.
  6. Izturība: meklējiet cimdus, kas izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kuri ir izturīgi pret nodilumu, lai tie kalpotu ilgu laiku.

Īsāk sakot, labi snovborda cimdi ir ūdensnecaurlaidīgi, labi izolēti, elpojoši, vēja necaurlaidīgi, nodrošina labu piegulumu un kustību brīvību, kā arī ir izturīgi. Pievēršot uzmanību šīm īpašībām, jūs varēsiet ērti un pārliecinoši snovot jebkuros laika apstākļos.

handschoenen-snowboard

Snovbords cimdi ar plaukstas aizsardzību

Snovbords Cimdi ar plaukstu aizsardzību ir īpaši izstrādāti cimdi, kas snovborda laikā nodrošina papildu aizsardzību plaukstām. Šiem cimdiem ir iebūvēti stiprinājumi vai spilventiņi ap plaukstas locītavām, lai samazinātu triecienu un traumas kritiena vai negadījuma gadījumā. Plaukstu aizsardzība parasti ir izgatavota no triecienu absorbējoša materiāla, piemēram, putām vai gela, lai absorbētu un izkliedētu kritiena spēku.
Šos cimdus īpaši iecienījuši iesācēji un snovbordisti ar paaugstinātu kritiena risku, piemēram, frīstaila meistari, kas izpilda trikus un lēcienus. Plaukstu aizsardzība nodrošina papildu drošību un var palīdzēt novērst nopietnas traumas, piemēram, plaukstas locītavas lūzumus vai sastiepumus.
Ir svarīgi izvēlēties labi pieguļošus snovborda cimdus ar plaukstas aizsardzību, lai pilnībā izmantotu šīs aizsardzības priekšrocības. Šādu cimdu valkāšana var būt vērtīgs papildinājums jūsu snovborda aprīkojumam, īpaši, ja jūs vēl tikai mācāties vai vēlaties sevi pasargāt intensīvāku snovborda aktivitāšu laikā.

Papildiniet savu snovborda apģērbu ar labiem snovborda cimdiem.

Vai meklējat snovborda zeķes vai apakšveļu ziemas sporta veidiem? Tad Sideways ir īstā vieta! Mums ir lieliska snovborda apģērbu kolekcija no Airblaster un Picture. Protams, neaizmirstiet par siltām cepurēm.

Pasūtiet savus cimdus tiešsaistē vietnē Snowboards.lv

Pasūtiet savus snovborda cimdus tiešsaistē vietnē Sideways vai apmeklējiet mūsu snovborda veikalu Oldenzaal. Mēs esam jūsu rīcībā 6 dienas nedēļā, lai sniegtu jums padomu par pareizajiem izstrādājumiem jūsu snovborda dēļ iem, lai jūs varētu vēl vairāk izbaudīt ziemas sporta priekus! Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums.

snowboardhandschoenen