wintersport onderkleding

Kāpēc termoveļa, nevis kokvilnas krekls?

Termoapģērba valkāšana snovborda laikā ir labāka par kokvilnas kreklu vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, termoapģērbs ir īpaši izstrādāts, izmantojot modernus materiālus, kas novada mitrumu no ādas un ātri žūst. Tas saglabā ķermeni sausu un siltu pat tad, kad intensīvu aktivitāšu, piemēram, snovborda, laikā svīst.
Savukārt kokvilnas krekli mēdz aizturēt mitrumu, kas var padarīt tos spurainus un mitrus slodzes laikā. Tas var izraisīt ķermeņa atdzišanu, īpaši aukstos laika apstākļos.
Turklāt termoveļa nodrošina labāku izolāciju un siltuma saglabāšanu nekā kokvilna. Termoapģērba īpašās šķiedras veido izolācijas slāni starp ādu un ārējo gaisu, saglabājot ķermeņa siltumu un saglabājot siltumu.

Pasūtiet termoapģērbu ziemas sporta veidiem ar bezmaksas piegādi

Vai drīzumā dodaties ziemas sporta ceļojumā? Tad iegādājieties savu termoveļas apģērbu vietnē Sideways SPorts un gūstiet labumu no ātras piegādes un bezmaksas piegādes, sākot no 39,95 € Nīderlandē. Jūs varat droši norēķināties tiešsaistē, izmantojot iDeal. Apmeklējiet arī mūsu veikalu Oldenzaalā, lai saņemtu personisku konsultāciju un lielāko izvēli. sniega dēļi, stiprinājumiem, apģērbiem, slēpošanas un snovborda brillēm un aksesuāriem.

wintersport ondergoed