Snovbords apkope

Snovbords apkopes komplekts

Par to, ka snovbordam ir nepieciešama apkope, dažkārt tiek aizmirsts. Mūsuprāt, žēl. Labi uzturēts snovbords slīd daudz labāk un smalkāk. Jums ir labāka saķere uz cietām nogāzēm, un jūs ilgāk slīdēsiet pa mazāk stāviem posmiem. Vai jums nav ne jausmas, kā vislabāk kopt savu snovbordu? Mēs, Sideways, labprāt palīdzēsim. Mums ir jauka un plaša sniega dēļa uzturēšanai nepieciešamo materiālu kolekcija. Apskatiet mūsu apkopes komplektu!

snowboard onderhouden accessoires

Uzturiet savu snovbordu ar vaskošanu

Lielākā daļa savu snovbordu vasko reizi gadā. Vai ar to pietiek jūsu snovborda uzturēšanai? Tas ir atkarīgs no vairākiem faktoriem vai. Jūsu snovborda berze ar sniegu rada plānu ūdens kārtiņu. Šis ūdens ir jānotecina, ja vēlaties slidināties. Vasks paātrina ūdens novadīšanu. Ja jūs dodaties nedēļu ilgā slēpošanas braucienā un sniegs ir slapjš augstās temperatūras dēļ. Tad sniega dēlis zaudēs vasku ātrāk nekā tad, kad ir auksts sals. Lielākajā daļā veikalu slēpes un sniega dēļi tiek vaskapotas ar mašīnu. Tas ir labi, ja to redz. Tomēr tas nenodrošina pietiekamu vaska daudzumu pamatnē. Tāpēc mēs iesakām vaska uzklāšanu sniega dēlim vai slēpēm ar karstu vasku, ko uzklāj ar gludekli.

Kad un cik bieži ir jāveic snovborda apkope?

Snovbords Uzturēšana ir būtiska, lai pagarinātu jūsu snovborda kalpošanas laiku un saglabātu optimālu sniegumu uz slēpošanas trasēm. Ir ieteicams regulāri veikt sniega dēļa apkopi, jo īpaši, ja uz snovborda braucat bieži vai pēc intensīvām ziemas sporta brīvdienām.
Vispiemērotākais laiks sniega dēļa apkopei ir ziemas sporta sezonas beigas. Šajā laikā jūs varat rūpīgi iztīrīt savu snovbordu, vaskot to un novērst nelielus bojājumus. Tādējādi nodrošināsiet, ka jūsu snovbords ir pareizi uzglabāts un gatavs nākamajai sezonai.
Papildus sezonas beigām sniega dēli ieteicams apkopot arī pēc katrām 5-10 intensīvas lietošanas dienām uz slēpošanas trasēm. Snovborda lietošanas laikā pamatne un malas var nodilt, kā arī uzkrāties netīrumi un liekais vasks. Veicot regulāru apkopi, jūs saglabāsiet optimālu snovborda veiktspēju un saķeri.

Snovbords apkopes piederumi asināšanai

Regulāra sniega dēļa asināšana arī ir daļa no dēļa apkopes. Tas, cik bieži jums vajadzētu asināt, ir atkarīgs no vairākiem faktoriem. Ja trase ir ļoti apledojusi, var būt loģiski, ka tērauda mala ātrāk kļūst strupa un mazāk asa. Vai sniega apstākļi ir slikti un caur sniegu nāk oļi? Tad uz tērauda malas drīz vien parādīsies urbumi.

Kad sākat asināt paši, jums ir nepieciešami vairāki instrumenti, piemēram, vīles un noapaļojošie akmeņi. Piemēram, apskatiet Holmenkol Semi Edger un Holmenkol Edge Trick . Vai meklējat pilnu komplektu? Tad Holmenkol asināšanas komplekts ir laba izvēle.

Snovbords veikt apkopi pašam vai pasūtīt to?

Tas, vai jūs vēlaties veikt snovborda apkopi pats vai uzticēt to veikt, ir atkarīgs no jūsu pieredzes, prasmēm un personīgajām vēlmēm. Abām iespējām ir savas priekšrocības un trūkumi.
Ja esat veikls un jums jau ir pieredze sniega dēļi, varat izvēlēties veikt apkopi pats. Tas ļauj jums regulāri un savā tempā veikt snovborda apkopi. Tā ir mācīšanās pieredze, un jūs varat ietaupīt naudu uz uzturēšanas izmaksām. Ir pieejami daudzi tiešsaistes resursi un pamācības, kas palīdzēs apgūt pareizus sniega dēļa tīrīšanas, vaskošanas un asināšanas paņēmienus.
No otras puses, ja neesat pazīstams ar snovborda apkopi vai ja jums nav ērti pašam ķerties pie sava snovborda, varat uzticēt apkopi profesionālam ziemas sporta veidu speciālistam. Viņiem ir atbilstošas zināšanas, prasmes un rīki, lai veiktu rūpīgu jūsu snovborda apkopi. Lai gan tehniskās apkopes veikšana ir saistīta ar izmaksām, jūs varat būt droši, ka jūsu snovbords ir drošās rokās un profesionāli uzturēts.

Snovbords Iegādājieties apkopes preces vietnē Snowboards.lv

Pasūtiet snovborda apkopes materiālus viegli un ātri vietnē Snowboards.lv. Vēlaties sākt uzturēt savu snovbordu paši un jums ir nepieciešami padomi vai paskaidrojumi? Nāciet uz mūsu snovborda veikalu. Mēs labprāt palīdzēsim jums sākt un iemācīsim jums pašiem pamatus snovborda uzturēšanai.

snowboard-onderhoud