Snovbords & Slēpošanas apkopes komplekti

Tehniskās apkopes komplekti: obligāts priekšnosacījums optimālai veiktspējai uz sniega

Kā kaislīgs snovbordists jūs zināt, ka snovborda apkope ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju un prieku uz sniega nogāzes. Labi uzturēts snovbords gludi slīd pa sniegu, nodrošina labāku kontroli un ilgāk kalpo. Lai uzturētu savu snovbordu vislabākajā stāvoklī, ir nepieciešams pilnīgs snovborda apkopes komplekts. Mēs piedāvājam plašu snovborda apkopes komplektu klāstu, kas sastāv no augstas kvalitātes produktiem no tādiem pazīstamiem zīmoliem kā. Oneball, Dakine, , , un Holmenkol.

onderhoudssets

Uzturēšanas komplekts snovborda vai slēpju vaskošanai

Lielākā daļa ziemas sporta veidu entuziastu reizi gadā veic slēpošanas vai snovborda vaskošanu. Vai ar to pietiek ar jūsu slēpju vai snovborda apkopi? Tas ir atkarīgs no vairākiem faktoriem. Slēpju pamatnes berze ar sniegu rada plānu ūdens plēvīti. Ja vēlaties, lai slēpes slīdētu, šis ūdens ir jāizsūc. Vasks paātrina ūdens novadīšanu. Ja dodaties nedēļu ilgā slēpošanas braucienā un sniegs ir slapjš augstās temperatūras dēļ, jūsu slēpju vai snovborda pamatne zaudēs vasku ātrāk nekā tad, ja ir auksts sals. Lielākajā daļā veikalu slēpes un sniega dēļi tiek vaskotas ar mašīnu. Tas pats par sevi ir labi. Tomēr tas nenodrošina maksimālu vaska nokļūšanu jūsu pamatnē. Tāpēc mēs iesakām vaskot snovbordu vai slēpes ar karstu vasku, ko uzklāj ar vaska gludekli. Mūsu kopšanas komplektos atradīsiet visus nepieciešamos priekšmetus, lai uzturētu savu bāzi maksimālai slīdēšanas veiktspējai.

Uzturēšanas komplekti tērauda malu asināšanai

Ja vienmēr sagaidāt labu saķeri, regulāra tērauda malu asināšana ir obligāta. Tāpēc mēs piedāvājam apkopes komplektus, kuros ir visi nepieciešamie priekšmeti, lai uzasinātu slēpes vai snovborda tērauda malas un jūs vienmēr baudītu perfektu saķeri. Mēs regulāri saņemam jautājumu: Cik bieži vajadzētu asināt? Tas ir atkarīgs no tā, kādos apstākļos esat slēpojis vai braucis ar sniega dēli. Ja trase ir diezgan apledojusi, ir loģiski, ka tērauda mala ātrāk kļūst strupa un mazāk asa. Vai sniega nav daudz un ir redzami oļi? Tad uz tērauda malas drīz vien būs urbumi.

Veiciet apkopi paši, izmantojot pilnu apkopes komplektu

Plānojat pats veikt savu slēpju vai snovborda apkopi? Tad nevajadzētu iztrūkt labam un pilnīgam apkopes komplektam. Iesākumā jums varētu šķist mazliet aizraujoši pašiem sākt darbu. Patstāvīga apkope nav augsta matemātika. Ja esat mazliet veikls un jums ir apkopes komplekts, lai pats varētu vaskot un asināt slēpes vai snovbordu, jums noteikti izdosies. Jūs drīz vien pamanīsiet, ka jums tas izdodas arvien labāk. Vislabākais ir tas, ka jūs gūsiet arī labāku rezultātu nekā tad, kad nogādāsiet savas slēpes vai snovbordu uz apkopi.

Iegādājieties pilnu apkopes komplektu Snowboards.lv

Pasūtiet savu apkopes komplektu viegli un ātri Snowboards.lv. Vēlaties sākt uzturēt sniega dēli paši un jums ir nepieciešami padomi vai skaidrojumi? Nāciet uz mūsu snovborda veikalu. Mēs labprāt palīdzēsim jums sākt un iemācīsim jums pašiem pamatus snovborda apkopei.

complete onderhoudssets