Slīpēšanas komplekti

Snovbords Asināšanas komplekti: obligāts priekšnosacījums, lai nodrošinātu maksimālu saķeri uz nogāzes

Ja esat kaislīgs snovbordists, jūs labāk nekā jebkurš cits zināt, ka labi uzasināta tērauda mala ir obligāts priekšnoteikums, lai nodrošinātu labu saķeri. Tāpēc jūsu aprīkojumā nedrīkst trūkt laba sniega dēļa asināšanas komplekta. Labi uzasināts sniega dēlis nodrošina labāku saķeri un labāku slīdamību. Mūsu sniega dēļu apkopes materiālu kolekcijā jūs atradīsiet dažus pilnīgus asināšanas komplektus no tādiem zīmoliem kā Oneballun Holmenkol.kuros ir viss nepieciešamais, lai optimāli sagatavotu sava snovborda tērauda pusi.

Snowboard slijpset

Asināšanas komplekts, lai paši uzasinātu savu snovbordu vai slēpes

Lielākā daļa ziemas sporta veidu entuziastu asina savas slēpes vai snovbordu reizi gadā. Vai tā ir pietiekama jūsu slēpju vai snovborda apkope? Tas ir atkarīgs no vairākiem faktoriem. Piemēram, cik ilgi jūs nodarbojaties ar ziemas sporta veidiem, ar kādiem apstākļiem jūs saskaraties? Ja jums ir sniega dēļa asināšanas komplekts, jūs varat asināt tērauda malas jebkurā laikā. Kad nogāzes ir apledojušas, jūsu snovborda vai slēpju tērauda mala tiks noasināta vai noapaļota ātrāk nekā tad, kad ir daudz svaiga sniega. Jau pēc divām vai trim dienām, ko pavadāt, braukājot ar sniega dēli pa apledojušām trasēm, jūs pamanīsiet, ka esat zaudējis saķeri. Ja esat paņēmis līdzi uz atvaļinājumu asināšanas komplektu, jūs varat atkal iegūt īpaši asu tērauda malu. Tas palielina jūsu saķeri un jautrību atlikušo nedēļas daļu.

Snovbords Asināšanas komplekts, lai paši uzasinātu savu snovbordu

Ja vienmēr sagaidāt vai pieprasāt labu saķeri, regulāra tērauda malu asināšana ir obligāta. Tāpēc mēs piedāvājam pilnīgus asināšanas komplektus, kuros ir visi nepieciešamie priekšmeti, lai uzasinātu jūsu slēpes vai snovborda tērauda malas un jūs vienmēr baudītu perfektu saķeri. Mēs regulāri saņemam jautājumu: cik regulāri vajadzētu asināt? Tas ir atkarīgs no tā, kādos apstākļos esat slēpojis vai braucis ar sniega dēli. Ja slēpošanas trase ir diezgan cieta, ir loģiski, ka tērauda mala ātrāk kļūst strupa un mazāk asa. Vai sniega nav daudz un ir redzami oļi? Tad uz tērauda malas drīz vien būs urbumi. Izmantojiet oksīda akmeni, lai noņemtu iesēdumus, un ar dimanta vīli pulējiet tērauda pusi.

Iegādājieties pilnu asināšanas komplektu vietnē Sideways

Viegli un ātri pasūtiet asināšanas komplektu vietnē Snowboards.lv. Vēlaties sākt uzturēt savu sniega dēli paši un jums ir nepieciešami padomi vai paskaidrojumi? Tad iegriezieties mūsu snovborda veikalā. Mēs labprāt palīdzēsim jums sākt un iemācīsim jums pašiem asināt snovborda pamatus. Papildus pilniem slīpēšanas komplektiem mūsu kolekcijā ir arī pilni vaska komplekti .

complete slijpset