Snovbords apkopes komplekts

Snovbords tehniskās apkopes komplekti: nevainojamai veiktspējai sniegā

Ja esat kaislīgs snovbordists, tad jūs zināt, ka snovborda apkope ir obligāta. Labi uzturēts snovborda dēlis labāk slīd un labāk turas. Tāpēc nedrīkst trūkt laba snovborda apkopes komplekta. Ja meklējat pilnīgus snovborda kopšanas komplektus, lai uzturētu savu dēli perfektā stāvoklī, esat nonācis īstajā vietā. Mūsu kolekcijā jūs atradīsiet sniega dēļa pulēšanas un vaska komplektus no tādiem zīmoliem kā Holmenkol un Oneball

snowboard onderhoudsset

Snovbords Uzturēšanas komplekts, lai paši vaskotu snovbordu

Lielākā daļa snovbordistu vasko savus dēļus reizi gadā. Vai ar to pietiek, ja jūs braucat uz snovborda veselu nedēļu? Tas ir atkarīgs no vairākiem faktoriem. Jūsu pamatnes berze ar sniegu rada plānu ūdens kārtiņu. Šis ūdens ir jānotecina, ja vēlaties slidināties. Vasks paātrina ūdens novadīšanu. Ja uz snovbordu braucat nedēļu un sniegs ir slapjš augstās temperatūras dēļ, jūsu snovborda pamatne zaudēs vasku ātrāk nekā tad, ja ir auksts sals. Lielākajā daļā veikalu jūsu snovborda vasks tiek iestrādāts mašīnā. Tas pats par sevi ir labi. Tomēr tas nenodrošina maksimālu vasku jūsu dēļa pamatnē. Tāpēc mēs iesakām vaskot snovbordu ar karstu vasku, ko uzklāj ar vaska gludekli. Mūsu sniega dēļa kopšanas komplektos jūs atradīsiet visus nepieciešamos izstrādājumus, lai pareizi koptu savu bāzi un nodrošinātu maksimālu slīdēšanas veiktspēju.

Snovbords uzturēšanas komplekti dēļa tērauda malu asināšanai

Ja, braucot ar sniega dēli, vienmēr sagaidāt labu saķeri, ir nepieciešama regulāra sniega dēļa tērauda malu asināšana. Tāpēc mēs piedāvājam sniega dēļa uzturēšanas komplektus, kuros ir visi nepieciešamie priekšmeti sniega dēļa tērauda malu asināšanai, lai jūs vienmēr iegūtu perfektu saķeri. Mēs regulāri saņemam jautājumu: Cik bieži man vajadzētu asināt sniega dēli? Tas ir atkarīgs no tā, kādos apstākļos esat braucis ar sniega dēli. Ja trase ir diezgan apledojusi, var būt loģiski, ka jūsu dēļa tērauda malas ātrāk kļūst strupas un mazāk asas. Vai sniega nav daudz un ir redzami oļi? Tad uz jūsu sniega dēļa tērauda malas drīz vien parādīsies urbumi.

Veiciet apkopi paši, izmantojot pilnu Snovbords apkopes komplektu.

Vai plānojat pats veikt sava snovborda apkopi? Tad jums nevajadzētu iztrūkt no laba un pilnīga snovborda apkopes komplekta. Iesākumā jums varētu šķist mazliet aizraujoši to darīt pašam. Snovborda uzturēšana pašam nav augstākā matemātika. Ja esat mazliet veikls un jums ir snovborda apkopes komplekts, lai pats varētu vaskot un asināt savu snovbordu, jums tas noteikti izdosies. Jūs drīz pamanīsiet, ka jums tas izdodas arvien labāk un labāk. Vislabākais ir tas, ka jūs piedzīvosiet arī labāku rezultātu nekā tad, kad jūs aizvedīsiet savu snovbordu uz apkopes veikalu. Sāciet paši un izbaudiet vairāk sniega dēļa braukšanas prieka!

Iegādājieties pilnu Snovbords apkopes komplektu vietnē Snowboards.lv

Pasūtiet savu snovborda apkopes komplektu viegli un ātri Snowboards.lv. Vēlaties sākt uzturēt savu snovborda dēli paši un jums ir nepieciešami padomi vai skaidrojumi? Nāciet uz mūsu snovborda veikalu. Mēs ar prieku palīdzēsim jums sākt un iemācīsim jums pašiem pamatus snovborda apkopei.

complete snowboard onderhoudsset