Vaska komplekti

snowboard waxset

Vaska komplekti Snovbords uzturēšanai: iegūstiet vislabāko no sava Snovbords

Kā kaislīgs snovbordists jūs saprotat, cik svarīga ir regulāra sniega dēļa apkope. Viena no būtiskākajām uzturēšanas darbībām ir sniega dēļa vaska uzklāšana. Tas ne tikai nodrošina vienmērīgu un ātru braukšanu pa nogāzēm, bet arī pagarina jūsu snovborda kalpošanas laiku. Ja pareizi vaskosiet savu snovborda pamatni ar vasku komplektu, jūs pamanīsiet, ka palielināsies slīdēšanas jauda un mazāk apstāsies pie plakanām savienojošām detaļām. Izmantojot pilnu vaska komplektu, jums ir viss nepieciešamais, lai vaskotu un koptu savu snovbordu. Mums ir plašs vaska komplektu klāsts no labākajiem zīmoliem, piemēram. Holmenkol un Oneball

Kas ir vaska komplektā Snovbords apkopei?

Tipisks vaska komplekts snovborda apkopei ietver dažādus rīkus un produktus, kas paredzēti snovborda tīrīšanai, vaskošanai un aizsardzībai. Labā vaska komplektā ir vaska gludeklis, dažāda veida birstes, skrāpis, bāzes tīrīšanas līdzeklis un, protams, vasks. Holmenkol Smartwaxer komplektā ietilpst arī ptex stienis, ar ko salabot pamatni, ja tā ir bojāta.

Kas vēl jums ir nepieciešams bez vaska komplekta?

Ja jums ir labs vaska uzklāšanas komplekts, lai pareizi vaskotu savu snovbordu, viss, kas jums nepieciešams, ir skavas vai kronšteini, uz kuriem jūs varat stabilizēt savu snovbordu. Šie skavas stiprinājumi ir demontējami, un jūs tos varat ņemt līdzi ziemas sporta brīvdienās. Tāpēc ņemiet līdzi savu snovborda vaska komplektu un skavas, lai varētu vaskot savu snovbordu nedēļas vidū. Īpaši tad, ja temperatūra ir nedaudz augstāka, ūdens dēļ vasks ātrāk izkūst, kas ietekmēs slīdēšanas spējas.

Pirms sākat vaska uzklāšanu, vispirms notīriet pamatni. Pamatni var notīrīt ar tīrīšanas līdzekli vai mīkstu vasku. Tāpēc labi apskatiet, kas iekļauts vaska komplektā, un, ja nepieciešams, pasūtiet tīrīšanas līdzekli.

snowboard waxsets

Iegādājieties pilnus Snovbords vaska komplektus tiešsaistē

Pasūtiet savu snovborda vaska komplektu ātri un vienkārši vietnē Snowboards.lv. Vai vēlaties sākt uzturēt savu snovbordu pats un jums ir nepieciešami padomi vai skaidrojumi? Tad iegriezieties mūsu snovborda veikalā. Mēs labprāt palīdzēsim jums sākt un iemācīsim jums pašiem pamatus snovborda uzturēšanai.