Snovbords P-tex nūjiņas

P-Tex nūjas slēpju un sniega dēļu pamatnes labošanai

P-Tex nūjiņas ir neaizstājams rīks slēpotājiem un snovbordistiem, kas ļauj efektīvi labot slēpju vai snovborda pamatnes bojājumus. Turpmāk aprakstīts, kas tieši ir P-Tex nūjiņas un kā tās lietot.

P-Tex Sticks

Kas ir P-Tex nūjas?

P-Tex nūja, ko dēvē arī par P-Tex nūju remonta nūju, ir plastmasas gabals, ko izmanto, lai labotu slēpošanas slēpju un sniega slēpju nostiprinājuma bojājumus. sniega dēļi. Tā sastāv no polietilēna (PTEX) - izturīga un elastīga materiāla, kas spēj izturēt skarbos kalnu apstākļus.

Kam jūs izmantojat P-Tex nūjas?

P-Tex nūju galvenā funkcija ir aizpildīt un labot slēpju stiprinājuma bojājumus. Tas ietver skrāpējumus, rievas un caurumus jūsu pamatnē. Aizpildot bojāto vietu ar P-Tex un pēc tam to pulējot un apstrādājot, jūs atjaunojat pamatni, padarot to atkal skaistu un gludu, tādējādi uzlabojot slīdēšanas īpašības.

ptex sticks

Dažādi P-Tex kociņu veidi

P-Tex nūjiņas ir divu veidu. Melns P-Tex un caurspīdīgs P-Tex. Ja jūsu slēpju vai snovborda pamatne ir pilnīgi melna, varat izvēlēties melnas lazdas. Ja jums ir krāsaina bāze vai caurspīdīga bāze ar krāsu apakšā, varat izvēlēties caurspīdīgas vai caurspīdīgas P-Tex nūjas. Šādā veidā P-Tex nav redzams. Vai šādā situācijā jūs izmantojat melnu P-Tex? Tad jūs vienmēr redzēsiet melnas svītras.

Kā jūs apstrādājat P-Tex līmlenti snovborda remontam?

P-Tex nūjas apstrāde slēpju remontam prasa rūpīgu sagatavošanu un izpildi. Šeit ir soli pa solim aprakstīts, kā ar P-Tex nūju veikt slēpošanas slēpju un sniega dēļi belay remontu:

1. solis: virsmas sagatavošana

 1. Rūpīgi notīriet bojāto vietu ar mīkstu birsti, lai noņemtu netīrumus, putekļus un vaļējas daļiņas.
 2. Izmantojiet attaukošanas līdzekli, piemēram, izopropilspirtu, lai noņemtu visus atlikušos netīrumus un taukus.
 3. Pirms turpināšanas ļaujiet virsmai pilnībā nožūt.

2. posms: P-Tex Stick uzkarsēšana

 1. Izmantojiet šķiltavu, sveci vai speciālu P-Tex remonta pistoli, lai viegli uzkarsētu P-Tex līmlenti.
 2. Turiet P-Tex stieni virs liesmas vai sildelementa un kustiniet to uz priekšu un atpakaļ, līdz tas sāk kust un iegūst šķidru konsistenci.
 3. Uzmanieties, lai P-Tex nūjiņu nepārkarsētu, lai izvairītos no apdegšanas.

posms: P-Tex uzklāšana

 1. Izkausēto P-Tex vienmērīgi uzklājiet uz nostiprinājuma bojātās vietas.
 2. Ar izkausēto P-Tex aizpildiet visas skrāpējumus, rievas, caurumus un plaisas, nodrošinot, ka visa bojātā vieta ir pārklāta.
 3. Izmantojiet metāla skrāpi vai citu instrumentu, lai vienmērīgi izkliedētu un izlīdzinātu P-Tex, tādējādi nodrošinot vienmērīgu pārklājumu.

posms: sacietēšana

 1. Ļaujiet salabotajam P-Tex pilnībā sacietēt saskaņā ar ražotāja norādījumiem. Tas var ilgt no dažām minūtēm līdz vairākām stundām atkarībā no apkārtējās vides temperatūras un uzklātā P-Tex biezuma.
 2. Lai nodrošinātu optimālu saķeri, uzmanieties, lai sacietēšanas laikā netraucētu un nepieskartos salabotajai vietai.

posms: lieko P-Tex noņemšana

 1. Ar skrāpi noņemiet lieko P-Tex. Vislabāk to izdarīt ar alumīnija skrāpi.