vaska skrāpji

Viss, kas jums jāzina par vaska skrāpjiem Snovbords un slēpēm

Kad runa ir par sniega dēļi un slēpju uzturēšanu, laba vaska slāņa uzklāšana ir ļoti svarīga, lai optimizētu sniegumu uz nogāzes. Viens no būtiskākajiem instrumentiem šajā procesā ir vaska skrāpji. Šos skrāpjus izmanto, lai pēc uzklāšanas noņemtu lieko vasku no snovborda vai slēpes pamatnes. Tālāk varat izlasīt, kā lietot vaska skrāpi. Ja jums ir kādi jautājumi par sniega dēļa slēpju vaskošanu vai asināšanu, sazinieties ar mums.

wax schraper

Kāda ir vaska skrāpja funkcija?

Vaska skrāpji ir paredzēti, lai noņemtu lieko vasku no sniega dēļi un slēpju pamatnes pēc tam, kad vasks ir uzklāts un atdzisis. Noskrāpējot lieko vasku, sniega dēļa vai slēpes pamatne kļūst gluda un līdzena, uzlabojot slīdamību un nodrošinot labāku kontroli uz sniega.

Kādi ir dažādi vaska skrāpji?

Pamatā ir trīs dažādi vaska skrāpji, ar kuriem var nokasīt lieko vasku no sniega dēļa.

 1. Plastmasas vaska skrāpji: Plastmasas skrāpji, iespējams, ir visplašāk izmantotā un visdaudzpusīgākā iespēja vaska pārpalikuma noņemšanai. Vaska skrāpji ir dažāda biezuma un stingruma, kas ļauj jums izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko. Plastmasas skrāpji ir izturīgi, viegli lietojami un piemēroti gan iesācējiem, gan pieredzējušiem apkopes profesionāļiem. Plastmasas vaska skrāpju biezums var būt no 3 līdz 5 mm.
 2. Alumīnija vaska skrāpji: Alumīnija skrāpji ir izturīgāki un asāki nekā plastmasas skrāpji, tāpēc tie ir efektīvāki, lai noņemtu noturīgus vaska atlikumus. Tos bieži izmanto pamatnes rūpīgākai tīrīšanai un precīzākam darbam. Tomēr alumīnija skrāpji ir mazāk saudzīgi nekā plastmasas skrāpji, un, lai izvairītos no virsmas bojājumiem, ir nepieciešama lielāka pieredze to pareizā lietošanā. Ieteicams, uzsākot vaska noņemšanu pašiem, sākt ar plastmasas skrāpi, lai izvairītos no bišu bojājumiem.
 3. Skrāpji Snovbords un slēpēm: Ir īpaši skrāpji, kas paredzēti sniega dēļi un slēpēm, kuros ņemti vērā atšķirīgie pamatnes izmēri un formas. Šie skrāpji bieži vien ir nedaudz platāki par standarta skrāpjiem, un tiem ir ergonomisks dizains, kas ļauj vieglāk aptvert visu pamatnes platumu skrāpēšanas laikā.

Kā lietot vaska skrāpjus

Vaska skrāpju izmantošanai ir nepieciešama zināma tehnika, lai nodrošinātu, ka jūs nesabojājat snovborda vai slēpju pamatni. Šeit ir izklāstīti vispārīgi soļi, kas jāievēro:

 1. Pēcsniega dēļa vai slēpju pamatnes notīrīšanas vienmērīgi uzklājiet vasku pa visu virsmu, izmantojot vaska gludekli.
 2. Ļaujiet vaskam atdzist: Ļaujiet vaskam pilnībā atdzist un sacietēt, pirms sākat skrāpēšanu. Tas nodrošina, ka vasks labi pieguļ pie pamatnes un ir vieglāk noņemams.
 3. Sākt nokasīšanu: Paņemiet vaska skrāpi un turiet to stingri ar abām rokām, īkšķiem vērstiem pret sevi. Novietojiet skrāpi aptuveni 45 grādu leņķī pret pamatni un ar vienmērīgu spiedienu virziet skrāpi pa virsmu no sniega dēļa vai slēpes pakaļgala līdz pakaļgalam.
 4. Vajadzības gadījumā atkārtojiet: Atkārtojiet skrāpēšanas procesu, līdz viss liekais vasks ir noņemts no pamatnes un tā ir gluda un līdzena.
 5. Notīriet skrāpi: Pirms uzglabāšanas noslaukiet no skrāpja visus vaska atlikumus ar drānu vai birstīti, lai novērstu vaska atlikumu uzkrāšanos un traucētu turpmākai izmantošanai.

Noderīgi padomi vaska skrāpju lietošanai un apkopei

 • Izvēlieties pareizo skrāpi: Izvēlieties skrāpi, kas piemērots jūsu līmenim un pieredzei, kā arī snovborda vai slēpošanas veidam.
 • Pielietojietvieglu spiedienu: sāciet ar vieglu spiedienu skrāpēšanas laikā un, ja nepieciešams, pakāpeniski palieliniet spiedienu, lai izvairītos no pamatnes bojājumiem.
 • Izmantojiet vairākus skrāpjus: Dažādiem vaskiem un apstākļiem var būt noderīgi izmantot vairākus dažāda biezuma un stingruma skrāpjus.
 • Veiciet vaska skrāpētāju apkopi: Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju un pagarinātu darbarīku kalpošanas laiku, uzturiet tos tīrus un bez vaska atlikumiem.
 • Uzturiet vaska skrāpjus asus: Ja izmantojat plastmasas skrāpi, laika gaitā tas kļūst efektīvāks. Arī skrāpja leņķis lēnām kļūst strups, to lietojot, tāpat kā slēpošanas vai snovborda tērauda mala. Plastmasas vaska skrāpi vajadzības gadījumā var uzasināt.

wax schrapers

Pasūtiet vaska skrāpi tiešsaistē

Vaska skrāpji ir būtiski rīki sniega dēļi un slēpju uzturēšanai, kas ļauj efektīvi noņemt lieko vasku, lai nodrošinātu optimālu slīdamību uz slēpošanas trasēm. Pasūtiet labu vaska skrāpi mūsu tiešsaistes veikalā, un jau nākamajā dienā varat sākt darboties. Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet plašu sniega dēļu uzturēšanas piederumu kolekciju no tādiem zīmoliem kā Holmenkol un Oneball. Vai meklējat pilnu vaska komplektu vai asināšanas komplektu? Tad Sideways ir īstā vieta!