Snovbords slīpēšana

Snovbords Sniega dēļa asināšana ir svarīga sniega dēļa uzturēšanas sastāvdaļa, kas veicina optimālu sniegumu uz slēpošanas trases. Šajā visaptverošajā aprakstā mēs aplūkosim visu, kas jums jāzina par snovborda asināšanu, kāpēc tā ir svarīga un kā to pareizi veikt.

snowboard slijpen

Kas ir snovborda asināšana?

Snovbords Snovborda asināšana ir sniega dēļa tērauda malu asināšanas process, lai izveidotu asu un vienmērīgu malu. Šīs asās malas nodrošina labāku saķeri ar sniegu un uzlabo manevrētspēju un kontroli, braucot ar sniega dēli. Laika gaitā un pēc daudziem nobraucieniem tērauda malas var kļūt strupas un zaudēt asumu. Regulāri asinot, jūs saglabāsiet asas malas un optimizēsiet sava snovborda veiktspēju.

Kāpēc sniega dēļa asināšana ir svarīga?

Snovborda asināšana ir būtiska, lai saglabātu labu saķeri ar sniegu. Tukšām tērauda malām ir mazāka saķere ar sniegu, tādējādi jūs sliktāk kontrolējat savu snovbordu un ir grūtāk pagriezties un bremzēt. Asas tērauda malas uzlabo jūsu snovborda manevrētspēju un ļauj viegli reaģēt uz sniega un reljefa izmaiņām.

Turklāt sniega dēļa asināšana veicina drošību, braucot ar sniega dēli. Asas tērauda malas ļauj labāk bremzēt un stabilizēties ārkārtas situācijās, tādējādi samazinot kritienu un traumu risku.

Cik bieži vajadzētu asināt snovbordu?

Tas, cik bieži jums vajadzētu asināt sniega dēli, ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, no tā, cik bieži braucat, kādos apstākļos braucat un kādas ir jūsu personīgās vēlmes. Kopumā sniega dēli ieteicams asināt ik pēc 4 līdz 6 braukšanas dienām. Ja daudz braukājat pa cietām un apledojušām nogāzēm, iespējams, asināt būs nepieciešams biežāk, jo šādos apstākļos tērauda malas ātrāk saplūst.

Ja pamanāt, ka sniega dēlis ir mazāk atsaucīgs, sliktāk pieķeras vai ir grūti kontrolējams, iespējams, ir pienācis laiks uzasināt sniega dēli.

Kā asināt snovbordu?

Snovborda asināšanu var veikt, izmantojot asināšanas akmeni, asināšanas instrumentu vai asināšanas iekārtu. Šeit ir sniegts vispārīgs plāns, kā soli pa solim asināt snovbordu ar asināšanas akmeni:

  1. Tērauda malas notīriet: Sākumā tērauda malas notīriet ar birstīti, lai noņemtu netīrumus un lieko vasku.
  2. Izmantojiet vīli: Uzlieciet vīli uz tērauda malas un vienmērīgi pārvietojiet to no sniega dēļa sākuma līdz galam. Atkārtojiet šo procesu abās snovborda pusēs, līdz tērauda malas ir asas.
  3. Noņemiet urbumus: Izmantojiet dimanta zāģi, lai noņemtu visus tērauda malu urbumus vai izciļņus.
  4. Pulējiet tērauda malas: Izmantojiet dimanta vīli, lai noslīpētu tērauda malas un izveidotu gludu virsmu.
  5. Notīriet siksnu: Notīriet sniega dēli ar sniega dēļa suku, lai noņemtu visus slīpumus un notīrītu sniega dēli.

Īsumā, sniega dēļa asināšana ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu optimālu sniegumu un drošību trasē. Regulāri asinot, jūs saglabāsiet asas tērauda malas un uzlabosiet snovborda saķeri un manevrētspēju. Ja neesat pārliecināts par sava snovborda asināšanu, ieteicams to veikt profesionālim snovborda veikalā. Šādā veidā jūs būsiet pārliecināts par precīzu asināšanu un varēsiet droši doties uz nogāzēm.

Snovbords Iegādāties asināšanas aprīkojumu?

Cik labi, ka vēlaties sākt sniega dēļa asināšanu pats! Jūs esat nonācis īstajā vietā, lai iegādātos snovborda apkopes aprīkojumu. Mūsu kolekcijā jūs atradīsiet vaska un asināšanas materiālus no labākajiem zīmoliem, piemēram. Holmenkol un Oneball. Pasūtiet droši un ātri tiešsaistē, un mēs parūpēsimies, lai jūs ātri varētu ķerties pie darba un sagatavot savu snovbordu nākamajam braucienam!

snowboard zelf slijpen