Malu slīpmašīnas

Viss, kas jums jāzina par sniega dēļu un slēpju malu slīpētājiem

Viens no sarežģītākajiem sniega dēļa uzturēšanas aspektiem ir tērauda malu asināšana. Pareizi uzasināta tērauda mala ne tikai uzlabo saķeri un kontroli uz nogāzes, bet arī pagarina jūsu aprīkojuma kalpošanas laiku. Malu asinātāji ir īpaši rīki, kas paredzēti, lai atvieglotu šo darbu un nodrošinātu stabilu rezultātu. Tālāk sniegtajā aprakstā mēs iedziļināsimies visā, kas jums jāzina par sniega dēļa malu asinātājiem, tostarp par dažādiem to veidiem, paņēmieniem un padomiem optimālai izmantošanai.

kantenslijpers

Kā lietot asinātāju?

Malu asinātāji ir paredzēti sniega dēļi un slēpju tērauda malu asināšanai, saglabājot to asumu un labu saķeri ar sniegu. Regulāra asināšana uztur jūsu snovborda vai slēpju malas labā stāvoklī, kas ir būtiski drošai un patīkamai braukšanai. Lielākā daļa malu asinātāju ļauj iestatīt leņķi, kādā vēlaties, lai tērauda mala tiktu asināta. Novietojiet dēli piemērotā skavā. Ar asinātāju ar vienmērīgu kustību izvelciet malas asinātāju gar tērauda malu no gala līdz aizmugurei. Vienādi piespiediet asinātāju visā tērauda malas atsperes garumā.

Dažādu veidu asinātāji

Pamatā ir divu veidu asinātāji. Snovbords asinātājs, ar kuru leņķi var regulēt pats pēc savām vajadzībām. Ir arī asinātāji ar fiksētu leņķi.

 1. Malu asinātāji ar fiksētu leņķi: Šiem malu asinātājiem nepieciešama manuāla darbība, un tie ir ideāli piemēroti lietošanai mājās vai ceļojumā. Tie parasti ir kompakti un pārnēsājami, tāpēc tos ir viegli ievietot mugursomā vai ceļojuma somā. Manuāli asinātāji ir pieejami dažāda stila un izmēra, tostarp vīles, akmeņi un vairāku leņķu instrumenti, tāpēc varat izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko.
 2. Regulējami malu asinātāji: Regulējami malu asinātāji nodrošina elastību un pielāgošanas iespējas dažādiem leņķiem un malu profiliem. Šiem asinātājiem ir regulējamas vadotnes vai skavas, kas ļauj pielāgot asināšanas leņķi un dziļumu atbilstoši jūsu vajadzībām. Regulējamus asinātājus iecienījuši pieredzējuši braucēji, kas vēlas maksimāli kontrolēt asināšanas procesu.

Kā asināt tērauda malas ar asinātāju?

Snovborda vai slēpju tērauda malu asināšanai ir nepieciešama rūpība un precizitāte, lai sasniegtu stabilu rezultātu. Šeit ir izklāstīti vispārīgi soļi, kas jāievēro, lietojot asinātāju:

 1. Pirms asināšanas sākumapārliecinieties, ka sniega dēlis vai slēpes ir tīras un sausas. No tērauda malām notīriet netīrumus, putekļus un lieko vasku, lai nodrošinātu vienmērīgu asināšanas procesu. Vislabāk tērauda malas padarīt nerūsējošas ar oksīda akmeni.
 2. Izvēlieties pareizo leņķi: noregulējiet malu slīpmašīnu vajadzīgajā leņķī tērauda malu asināšanai. Tas var atšķirties atkarībā no jūsu braukšanas stila, reljefa un personīgajām vēlmēm.
 3. Uzsāciet asināšanu: vienmērīgi pārvietojiet malu asinātāju pa sniega dēļa vai slēpes tērauda malu, izmantojot vienmērīgu spiedienu un kustības. Strādājiet no galiem uz aizmuguri un, ja nepieciešams, atkārtojiet, lai nodrošinātu vienmērīgu nodilumu.
 4. Darba pārbaude: asināšanas laikā regulāri pārbaudiet tērauda malu asumu un vienmērīgumu. Ja nepieciešams, pielāgojiet spiedienu un leņķi, lai sasniegtu optimālu rezultātu. Pārvelciet nagu pāri tērauda malai. Kad redzat, ka tērauda mala nedaudz paceļas no naglas, tērauda mala ir asa.
 5. Pēc asināšanas noslaukietmetāla pārpalikumus no tērauda malām un sniega dēļa vai slēpes pamatnes. Rūpīgi notīriet pamatni, lai novērstu metāla putekļu uzkrāšanos un to ietekmi uz veiktspēju. Pēc tam varat pulēt slīpēšanas urbumus un tērauda malas ar dimanta vīli.

Noderīgi padomi malu slīpmašīnu izmantošanai

 • Lietojiet nelielu spiedienu uz malu slīpmašīnu: Sāciet slīpēt ar nelielu spiedienu un, ja nepieciešams, pakāpeniski palieliniet spiedienu, lai izvairītos no pārmērīga tērauda malu nodiluma un bojājumiem.
 • Uzturiet nemainīgu leņķi: slīpēšanas laikā uzturiet nemainīgu leņķi, lai nodrošinātu vienmērīgu rezultātu un novērstu tērauda malu nevienmērīgumu.
 • Izmantojiet kvalitatīvus instrumentus: Ieguldiet līdzekļus augstas kvalitātes malu slīpmašīnās un piederumos, lai nodrošinātu ilgstošu un uzticamu darbību. Mūsu kolekcijā atradīsiet malu asinātājus no Holmenkol. Holmenkol malu asinātājus izmanto arī profesionāļi.
 • Uzturiet asinātājus: Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju un pagarinātu instrumentu kalpošanas laiku, uzturiet asinātājus tīrus un attīrītus no netīrumiem un metāla putekļiem.

snowboard kanten slijper

Snovbords Iegādājieties asinātājus tiešsaistē

Vai meklējat labu sniega dēļa asinātāju? Tad esat nonācis īstajā vietā. Mūsu sniega dēļu uzturēšanas produktu kolekcijā jūs atradīsiet labākos malu asinātājus no Holmenkol. Pasūtiet tiešsaistē droši un ātri, lai jūs varētu sākt darbu. Vai zinājāt, ka mūsu veikalā varat atrast arī vaska un slīpēšanas izstrādājumus un pat veselus vaska un slīpēšanas komplektus? Vai jums ir speciālistu jautājumi par sniega dēļa asināšanu? Sazinieties ar osn vai iegriezieties mūsu snovborda veikalā.