Birstes

Viss, kas jums jāzina par vaska otām Snovbords- un slēpošanas apkopi

Snovborda vai slēpju vaskošana ir būtiska uzturēšanas sastāvdaļa, lai nodrošinātu optimālu sniegumu uz slēpošanas trasēm. Papildus pareizā vaska izvēlei tikpat svarīga ir arī pareizās vaska sukas lietošana. Vaska birstes palīdz izkliedēt un ieziest vasku, noņemt lieko vasku un pulēt pamatni. Šajā visaptverošajā rokasgrāmatā mēs padziļināti aplūkosim visu, kas jums jāzina par vaska otām, tostarp par dažādiem to veidiem, piemēram, sukas no zirgu astriem, vara sukas un neilona sukas.

Belaga sukas funkcija

Belaga sukai ir būtiska nozīme sniega dēļi un slēpju vaskošanā. Tās palīdz vienmērīgi izkliedēt vasku pa pamatni, uzlabojot slīdamību un paildzinot materiāla mūžu. Turklāt vaska birstes palīdz noņemt lieko vasku un pulēt pamatni, nodrošinot gludu un viendabīgu virsmu.

wax borstel

Kādi ir vaska sukas veidi?

 1. Zirga astriem veltītās sukas: Zirgu astru sukas ir iecienītas to mīkstuma un spējas vienmērīgi sadalīt vasku. Dabīgie zirgu astriem nav ne pārāk cieti, ne pārāk mīksti, tāpēc tie ir ideāli piemēroti vaska pulēšanai pēc uzklāšanas. Šīs birstes ir piemērotas gan sniega dēļi, gan slēpēm, un uz pamatnes atstāj patīkamu spīdumu.
 2. Vara sukas: Vara birstes ir izstrādātas, lai atjaunotu pamatnes struktūru un noņemtu lieko vasku. Vara sari ir stingrāki nekā sukas no zirgu astriem un palīdz atvērt pamatnes poras, tādējādi panākot labāku vaska uzsūkšanos un saķeri ar sniegu. Šīs birstes ir īpaši noderīgas lietošanai uz vecām vai stipri vaskotām sniega dēļi un slēpēm.
 3. Neilona birstes: Neilona birstes ir ļoti universālas un tiek izmantotas dažādiem mērķiem vaskošanas laikā. Tās var izmantot, lai vienmērīgi izkliedētu vasku, noņemtu lieko vasku un pulētu pamatni. Neilona birstes ir pieejamas dažāda blīvuma un stingruma atkarībā no vēlamā pielietojuma un pamatnes stāvokļa.
 4. Misiņa birstes: Misiņa birstes bieži izmanto sniega dēļi un slēpju pamatnes tīrīšanai un teksturēšanai. Misiņa sari ir stingri un palīdz noņemt netīrumus, putekļus un vecā vaska paliekas, vienlaikus atjaunojot pamatnes struktūru labākai saķerei ar sniegu.

Kā lietot vaska birstes

Sniega dēļa vai slēpju kopšanai izmantojot vaska birstes, ir nepieciešama zināma sagatavošanās un rūpība. Šeit ir izklāstīti vispārīgi soļi, kas jāievēro:

 1. Pirms sākat vaska noņemšanu, pārliecinieties, ka snovborda vai slēpes ir tīras un sausas. No pamatnes ar birstīti vai drānu notīriet visus netīrumus, putekļus un vecā vaska paliekas.
 2. Uzklājiet vasku: Uzklājiet vienmērīgu vaska kārtu uz snovborda vai slēpju pamatnes, izmantojot vaska gludekli. Pārliecinieties, ka vasks ir vienmērīgi izkliedēts uz virsmas.
 3. Vaska birstes izmantošana: Izmantojiet vaska birsti, lai vienmērīgi izkliedētu vasku uz pamatnes. Strādājiet ar garām, vienmērīgām kustībām sniega dēļa vai slēpju garuma virzienā. Dažādiem uzdevumiem izmantojiet dažādas otas, piemēram, vaska pulēšanai izmantojiet zirga astrus, bet lieko vasku noņemšanai - vara suku.
 4. Pulēšana: Pēc vienmērīgas vaska uzklāšanas izmantojiet suku, lai pulētu pamatni. Strādājiet ar gariem, pārklājošiem triepieniem, lai virsma būtu gluda un viendabīga.

Padomi, kā lietot slotiņas

 • Dažādiem uzdevumiem izmantojiet dažādas slotiņas: Izmantojiet astrus suku vaska pulēšanai, bet vara suku - lieko vasku noņemšanai un pamatnes struktūras atjaunošanai.
 • Strādājiet ar gariem, vienmērīgiem triepieniem: Vienmēr strādājiet sniega dēļa vai slēpes garuma virzienā, lai vasks tiktu vienmērīgi izkliedēts un virsma būtu gluda.
 • Uzturiet sukas: Regulāri tīriet vaska birstes, lai noņemtu netīrumus, putekļus un vecā vaska paliekas un optimizētu to darbību.

Iegādājieties vaska sukas tiešsaistē vietnē Sideways

Vaska birstes ir svarīgs rīks ikvienam snovbordistam vai slēpotājam, kurš vēlas uzturēt savu aprīkojumu labākajā stāvoklī. Izmantojot pareizās vaska birstes un paņēmienus, jūs varat uzlabot sava snovborda vai slēpju slīdamību un gūt maksimālu prieku slēpošanas trasēs. Izmantojot dažāda veida vasku birstes un rūpīgi strādājot, jūs varat nodrošināt, ka jūsu snovbords vai slēpes vienmēr ir optimālā stāvoklī nākamajam piedzīvojumam uz sniega.

Jūs esat nonācis īstajā vietā, jo mūsu noliktavā ir dažādu veidu vasku birstes no tādiem zīmoliem kā Homenkol un Oneball. Pasūtiet jau šodien mūsu interneta veikalā, lai jau divu dienu laikā varētu sākt uzturēt savas slēpes vai snovbordu.

Belag borstels