Snovbords vaksācija

snowboard wax

Snovbords iegādāties vasku

Snovbords Vasks ir būtiska sniega dēļa uzturēšanas sastāvdaļa, un tam ir izšķiroša nozīme, lai nodrošinātu optimālu sniegumu uz slēpošanas trases. Šajā detalizētajā aprakstā mēs aplūkosim visu, kas jums jāzina par snovborda vasku, kāpēc tas ir svarīgs un kā to pareizi lietot.

Kas ir snovborda vasks?

Snovbords Vasks ir īpaša vaskota viela, kas tiek uzklāta sniega dēļa bortam (apakšdaļai). Šis vasks palīdz samazināt berzi starp snovbordu un sniegu, ļaujot jums gludāk un ātrāk slīdēt pa sniegu. Vienlaikus sniega dēļa vasks arī aizsargā sniega dēli no bojājumiem un padara sniega dēli ilgāk lietojamu.

Kāpēc snovborda vasks ir svarīgs?

Snovborda vaskošana ir būtiska, lai saglabātu optimālu slīdēšanas veiktspēju. Laika gaitā un pēc vairākiem nobraucieniem sniega dēļa slēpnis nodilst un var būt raupjš un sauss. Tas var izraisīt berzi starp snovbordu un sniegu, kā rezultātā jūs brauksiet lēnāk un sliktāk kontrolēsiet savu dēli. Regulāri uzklājot sniega dēļa vasku, jūs uzturēsiet gludu un slīdošo virsmu, tādējādi nodrošinot vienmērīgāku un ātrāku braukšanu pa nogāzēm.

Turklāt sniega dēļa vasks nodrošina sniega dēļa slēpņa aizsardzību pret bojājumiem, piemēram, skrāpējumiem un iespiedumiem. Vasks darbojas kā aizsargslānis, padarot mazāku iespējamību, ka slēpju slēpni sabojās asi priekšmeti un akmeņi trasēs. Tas paildzina jūsu snovborda kalpošanas laiku un nodrošina, ka jūs varat to izbaudīt ilgāk.

Snovborda vaskošana ar vasku ir īpaši svarīga, ja daudz braucat pa mākslīgo sniegu. Mākslīgais sniegs var būt raupjāks un sliktāks nekā dabīgais sniegs, kas izraisa ātrāku pamatplāksnes nodilumu. Regulāri vaskojot, jūs novēršat pamatnes izžūšanu un mākslīgā sniega bojājumus.

snowboard wax

Cik bieži jāvaskē sniega dēlis?

Tas, cik bieži jums vajadzētu vaskot savu snovbordu, ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, no tā, cik bieži braucat, kādos apstākļos braucat un kādas ir jūsu personīgās vēlmes. Parasti sniega dēli ieteicams vaskot aptuveni ik pēc 4 līdz 6 braukšanas dienām, taču tas var mainīties atkarībā no apstākļiem.

Ja daudz braukājat pa mākslīgo sniegu vai novērojat, ka sniega dēlis neslīd tik labi, iespējams, vasku nepieciešams vaskot biežāk. Arī tad, ja daudz braukājat ārpus trases un bieži saskaraties ar akmeņiem un asiem priekšmetiem, ir prātīgi vaskot biežāk, lai aizsargātu slēpni.

snowboard wax kopen

Kā vaskot snovbordu?

Snovborda vaskošana nav sarežģīta, taču tā prasa zināmu sagatavošanos un uzmanību detaļām. Šeit ir sniegts vispārīgs sniega dēļa vaskošanas plāns soli pa solim:

  1. Iztīriet slēpni: Sākumā rūpīgi notīriet slēpni ar slēpņa tīrīšanas līdzekli, lai noņemtu netīrumus, taukus un veco vasku.
  2. Izvēlieties pareizo vasku: ir pieejami dažādi sniega dēļa vaska veidi, sākot no aukstākas temperatūras līdz siltākām temperatūrām. Izvēlieties vasku, kas piemērots apstākļiem, kādos brauksiet.
  3. Izkausējiet vasku: izkausējiet vasku, izmantojot vaska gludekli, līdz to var vienmērīgi uzklāt uz slēpju slēpju.
  4. Uzklājiet vasku: Vaska gludeklis: izkausēto vasku vienmērīgi uzlejiet uz sniega dēļa un ar vaska gludekli izklājiet pa visu sniega dēļa garumu. Pārliecinieties, ka slēpnis ir pilnībā pārklāts ar plānu vaska kārtiņu.
  5. Ļaujiet vaskam atdzist: Ļaujiet vaskam kādu laiku atdzist, lai tas varētu labi piestiprināties pie slēpņa.
  6. Rūpīginoskrāpējiet lieko vasku: uzmanīgi noskrāpējiet lieko vasku ar plastmasas skrāpi. Pārliecinieties, ka to veicat ar vienu plūstošu kustību, lai iegūtu gludu virsmu.
  7. Notīriet siksnu: Lai vēl vairāk izkliedētu vasku un radītu gludu virsmu, notīriet siksnu ar siksnas birsti.

Īsumā, sniega dēļa vasks ir ļoti svarīgs, lai uzturētu optimālu slīdēšanas veiktspēju un aizsargātu jūsu sniega dēļa slēpni. Regulāri vaskojot sniega dēli, jūs paildzināsiet tā kalpošanas laiku un gūsiet vairāk prieka slēpošanas trasēs.

Snovbords Vai vēlaties iegādāties vasku?

Cik labi, ka jūs vēlaties sākt vaksēt savu snovbordu pats! Jūs esat nonācis īstajā vietā, lai iegādātos sniega dēļa apkopes aprīkojumu. Mūsu kolekcijā atradīsiet vaska un slīpēšanas materiālus no labākajiem zīmoliem, piemēram. Holmenkol un Oneball. Pasūtiet droši un ātri tiešsaistē, un mēs parūpēsimies, lai jūs ātri varētu ķerties pie darba un sagatavot savu snovbordu nākamajam braucienam!