Uzklāšanas vasks

Viss, kas jums jāzina par gumijas vasku

Rub-on vasks ir slēpošanas un snovborda vaska veids, ko uzklāj tieši uz slēpes vai snovborda slēpju vai sniega dēļa sliedēm, neizmantojot gludekli. Tas ir pieejams šķidra vaska vai vaska stienīšu veidā un piedāvā ātru un vienkāršu veidu, kā uzlabot slēpošanas sniegumu un aprīkojuma izturību. Vai nevēlaties sākt darbu ar vaska gludekli? Tad beramais vasks ir lieliska alternatīva.

Uzklāšanas vaska sastāvs

Rub-on vasks sastāv no vaska un piedevu maisījuma, kas nodrošina labu slīdēšanas veiktspēju un aizsardzību pret berzi. Precīzs sastāvs var atšķirties atkarībā no zīmola un paredzētā pielietojuma, taču vairums beržamo vasku satur sintētisko un/vai dabīgo vasku kombināciju.

Kādas ir beramā vaska priekšrocības?

Uzklāšanai uzklāšanas vaskam ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar karsto vasku. Šeit ir trīs galvenās priekšrocības:

  1. Viegla lietošana: uzklāšanas vaskam nav nepieciešams īpašs aprīkojums vai siltuma avoti, un to var viegli uzklāt ar minimālu piepūli.
  2. Ātra uzklāšana: uzklāšana ar beramo vasku aizņem tikai dažas minūtes, tāpēc tas ir ideāli piemērots pēdējā brīža labošanas vai ātras apkopes darbiem.
  3. Ērta lietošana ceļā: Rub-on vasks ir kompakts un pārnēsājams, tāpēc to ir viegli paņemt līdzi slēpošanas vai snovborda braucienos, lai ātri uzklātu uz vietas.

Kad izvēlēties Rub On vasku?

Rub On vasks ir vasks, kas jums patiešām vienmēr jāņem līdzi ziemas sporta ceļojumā. Kāpēc? Lūk, trīs galvenie iemesli, kāpēc jums vajadzētu vaksēt savu snovbordu ar Rub Ons vasku.

  • Ikdienas uzturēšanas vaski: Tas ir ideāli piemērots ikdienas apstrādei zem vāka, lai uzlabotu slīdamības rādītājus starp karstā vaska sesijām.
  • Pēdējā brīža eļļošana : Rub on vasku var ātri uzklāt, lai pirms došanās kalnā veiktu pēdējo eļļošanu un nodrošinātu papildu slīdamības veiktspēju.
  • Avārijas remontdarbi: To var izmantot ārkārtas remontdarbiem, lai samazinātu berzi un pasargātu pamatni no bojājumiem.

rub on wax

Iegādājieties Rub On vasku savam snovborda dēlim tiešsaistē.

Cik labi, ka jūs gatavojaties sākt vaska uzklāšanu savam snovborda dēlim ar Rub On vasku. Jūs esat nonācis īstajā vietā, kur atradīsiet visu nepieciešamo, lai vaskotu un pulētu savu snovbordu. Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet plašu snovborda kopšanas līdzekļu kolekciju no tādiem zīmoliem kā Holmenkol un Oneball. Vai meklējat pilnu vaska komplektu vai slīpēšanas komplektu? Tad Sideways ir īstā vieta!