sērkociņu vasks

wedstrijd wax

Sacensību vasks slēpošanai un snovbordam

Sacensību vaskam, ko dēvē arī par sacīkšu vasku, ir svarīga loma snovborda un slēpošanas pasaulē. Sportisti un profesionāli slēpotāji un snovbordisti paļaujas uz augstas kvalitātes vasku, lai sasniegtu optimālu sniegumu sacensībās un treniņos. Mūsu plašajā vaska un slīpēšanas izstrādājumu kolekcijā mēs piedāvājam arī plašu specifiska sacensību vaska un sacīkšu vaska klāstu.

Kas ir sacensību vasks?

Sacensību vasks, ko bieži dēvē arī par sacīkšu vasku, ir specializēts karstā vaska veids, kas paredzēts optimāla snieguma nodrošināšanai slēpošanas un snovborda sacensībās. To izmanto profesionāli sportisti, sacensību komandas un aizrautīgi amatieri, lai uzlabotu ātrumu, kontroli un saķeri sacensību un treniņu laikā.

Dažādi sacensību vaska veidi

Mūsu sacensību vaska kolekcijā ir tādi zīmoli kā. Oneball un Holmenkol Jūs atradīsiet dažādu veidu vasku. Bet kādas tieši ir atšķirības?

 1. Ogļūdeņražu vasks:

  Ogļūdeņražu vasks ir ogļūdeņražu slēpju un snovborda vasks. To bieži izmanto vispārējiem lietojumiem, piemēram, treniņiem un atpūtai, jo tas ir universāls un labi darbojas dažādos sniega apstākļos. Tas nodrošina labākas slīdēšanas īpašības, mazāku berzi un labāku kontroli.

  Šis vaska veids parasti ir lētāks nekā fluoroglekļa vasks, tāpēc to bieži izvēlas slēpotāji un snovbordisti, kas ar to nodarbojas izklaides nolūkos. To var uzklāt, izmantojot vairākas metodes, tostarp kausēšanu un ieziešanu ar gludekli vai karstu vasku ar vaska gludekli. Pēc uzklāšanas vasku izlīdzina ar vaska ķemmi un pulē, lai nodrošinātu optimālu slīdamību.

  Lai gan ogļūdeņraža vasks ir mazāk specializēts nekā fluoroglekļa vasks, tas joprojām ir populāra izvēle, jo ir pieejams un daudzpusīgs, un joprojām sniedz ievērojamas priekšrocības slēpotājiem un snovbordistiem, kuriem nav nepieciešama īpaši augsta veiktspēja.

 2. Fluoroglekļa vasks:

  Fluoroglekļa vasks ir uzlabots slēpošanas un snovborda vaska veids, kas satur fluoroglekļa savienojumus. Tas ir pazīstams ar savām lieliskajām ūdensnecaurlaidīgajām īpašībām un izcilo veiktspēju, jo īpaši slapjā sniegā. Šis vasks nodrošina uzlabotas slīdamības īpašības un samazina berzi, ļaujot sasniegt lielāku ātrumu un labāku kontroli uz slēpošanas trases. To iecienījuši pieredzējuši un profesionāli slēpotāji un snovbordisti, un to izmanto sacensībās un sacīkstēs. Lietošana ietver kausēšanu un uzklāšanu ar gludekli vai karstu vasku ar vaska gludekli, kam seko izlīdzināšana un pulēšana optimālai veiktspējai.

 1. Tīrs fluora vasks:

  Slēpošanas un snovborda vasks: tīra fluora vasks jeb vasks ar augstu fluoroglekļa saturu ir uzlabota veida slēpošanas un snovborda vasks ar augstu fluoroglekļa saturu. Šis vasks, ko galvenokārt izmanto augstākā līmeņa profesionāli slēpotāji un snovbordisti, nodrošina izcilas ūdensnecaurlaidīgas īpašības un maksimālu slīdamību pat ekstremālos sniega apstākļos. Tā ir vispiemērotākā izvēle sportistiem, kas cenšas sasniegt maksimālu ātrumu un kontroli uz nogāzes. Lietošana ir līdzīga kā citiem vaskiem - to izkausē un uzklāj ar gludekli vai karstu vasku ar vaska gludekli, pēc tam izlīdzina un pulē, lai sasniegtu optimālu rezultātu.

Kādas ir spēles vaska priekšrocības?

Sacensību vaska priekšrocības ir šādas:

 1. Sacensību vasks samazina berzi un uzlabo slīdamību, ļaujot slēpotājiem un snovbordistiem sasniegt lielākusātrumus trasēs.
 2. Uzlabota saķere: šis vasks nodrošina labāku saķeri un kontroli pagriezienu un manevru laikā, kas ir būtiski, lai sasniegtu labākos rezultātus sacensībās un sacensībās.
 3. Materiāla aizsardzība: regulāra sacensību vaska lietošana aizsargā slēpes un sniega dēļi no berzes un abrazīvu sniega apstākļu radītā nodiluma, tādējādi pagarinot materiāla kalpošanas laiku.
 4. Optimāla veiktspēja: Īpaši izstrādāta vaska izmantošana ļauj slēpotājiem un snovbordistiem pielāgot savu aprīkojumu konkrētajiem trases apstākļiem, tādējādi panākot maksimālu veiktspēju un konkurētspēju.
 5. Pastiprināta izturība pret mitrumu: Dažiem sacensību vaskiem, īpaši tiem ar augstu fluoroglekļa saturu, piemīt lieliskas ūdensnecaurlaidīgas īpašības, kas ļauj slēpotājiem un snovbordistiem sasniegt optimālu sniegumu pat mitrā vai slapjā sniegā.

wedstrijdwax

Atšķirība starp sacensību vasku un vasku visām temperatūrām

Atšķirība starp sacensību vasku un visu temperatūru vasku ir to mērķtiecīgumā un veiktspējas īpašībās. Sacensību vasks, kas pazīstams arī kā sacīkšu vasks, ir paredzēts maksimālai veiktspējai īpašos sniega apstākļos, un to bieži izmanto pieredzējuši un profesionāli slēpotāji un snovbordisti sacensību laikā. Savukārt visdažādāko temperatūru vasks ir paredzēts darbam dažādās temperatūrās un sniega apstākļos, padarot to par daudzpusīgu izvēli atpūtas slēpotājiem un snovbordistiem, kuri savu braucienu laikā saskaras ar dažādām vidēm.

Nopirkt sacensību vasku tiešsaistē

Vai esat kaislīgs snovbordists vai slēpotājs un vēlaties labāko no labākajiem? Jūs esat nonācis īstajā vietā, kur atradīsiet visu nepieciešamo, lai vaskotu un slīpētu savu snovbordu. Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet plašu sniega dēļa kopšanas produktu kolekciju no tādiem zīmoliem kā Holmenkol un Oneball. Vai meklējat pilnu vaska komplektu vai slīpēšanas komplektu? Tad Sideways ir īstā vieta!