Vaska gludekļi

Viss, kas jums jāzina par vaska gludekļiem Snovbords- un slēpju apkope

Ja esat kaislīgs snovbordists (vai slēpotājs), jūs acīmredzot labāk nekā jebkurš cits zināt, ka snovbords pareizi slīd tikai tad, ja tas ir pareizi vaskots. Vislabākais vaskošanas veids ir karstā vaska uzklāšana ar vaskošanas gludekli. Šie vaska gludekļi ir paredzēti, lai izkausētu vasku un uzklātu to uz snovborda vai slēpes pamatnes, ievērojami uzlabojot slīdamību. Turklāt jūs pagarināt aprīkojuma kalpošanas laiku. Turpmāk mēs sīkāk aplūkosim visu, kas jums jāzina par vaska gludekļiem, tostarp par dažādiem to veidiem un pielietojumu.

waxijzer

Kāpēc vaskot ar vaska gludekli, nevis gludekli?

SPĪpaši vaska gludekļi konitnu izdala tādu pašu karstumu. Standarta vaska gludeklis atšķiras līdz pat 5 grādiem. Piemēram, gludeklis, ko izmantojat, lai izgludinātu džinsus vai kreklus, saņem elektrības strāvu, kas rada maksimumu, pēc kura temperatūra atkal pazeminās. Turklāt, lai izvairītos no vaska apdegšanas, dažāda veida vasks ir jālieto dažādās temperatūrās. Vasks aukstiem apstākļiem jālieto augstākā temperatūrā nekā vasks siltiem apstākļiem.

Dažādi vaska gludekļa veidi

Pamatā ir divu veidu vaska gludekļi, ko varat izmantot, lai vaskotu sniega dēļa pamatni:

 1. Digitālie vaska gludekļi: digitālajiem vaska gludekļiem ir uzlabotas tehnoloģijas, kas ļauj precīzi kontrolēt vaska kausēšanas temperatūru. Šie vaska gludekļi ir ideāli piemēroti lietotājiem, kuri vēlas maksimālu kontroli un precizitāti vaska uzklāšanas procesā. Digitālie displeji ļauj viegli iestatīt un pielāgot temperatūru atbilstoši konkrētajam izmantotajam vaskam. Šo vaska gludekļu novirze ir minimāla, kas ļauj sākt darbu ar specializētiem vaskiem.
 2. Analogie vaska gludekļi: analogie vaska gludekļi ir tradicionālāki vaska gludekļi ar vienkāršāku dizainu un darbību. Tās ir viegli lietojamas un nodrošina uzticamu veiktspēju, uzklājot vasku uz sniega dēļi un slēpēm. Lai gan tiem nav modernu digitālo funkciju, tie joprojām ir efektīvi pamata vaskošanai un apkopei.

Kā lietot vaska gludekli?

Vaska gludekļa lietošanai ir nepieciešamas zināmas zināšanas un tehnika, lai nodrošinātu, ka jūs nebojā sniega dēļa vai slēpju pamatni. Turpmāk ir izklāstīti vispārīgi soļi, kas jāievēro, lai iegūtu labu rezultātu:

 1. Pirms sākat vaskot,pārliecinieties, ka snovborda vai slēpes ir tīras un sausas. Rūpīgi notīriet pamatni, lai noņemtu netīrumus un liekos vaska atlikumus.
 2. Vaska kausēšana: iestatiet vaska gludekli uz pareizo temperatūru izmantotajam vaskam. Ļaujiet gludeklim sakarst un pēc tam vienmērīgi izkausējiet vasku uz snovborda vai slēpes pamatnes. Visbiežāk pieļautā kļūda ir izmantot pārāk daudz vaska. Vaskam jāiekļūst pamatnes porās. Viss, kas paliek uz pamatnes, jānoskrāpē ar vaska skrāpi.
 3. Vaskaizkliedēšana: vienmērīgi pārvietojiet vaska gludekli pa sniega dēļa pamatni, lai izkliedētu vasku un nodrošinātu, ka vasks tiek uzklāts vienmērīgi. Neatstājiet vaska gludekli nekustīgi vienā vietā, lai izvairītos no pamatnes apdegšanas.
 4. Ļaujiet vaskam atdzist: Ļaujiet vaskam atdzist un sacietēt, pirms sākat nokasīt. Tas nodrošina, ka vasks labi pieguļ pie pamatnes un ir vieglāk noņemams.
 5. Noskrāpējiet vaska pārpalikumu: Izmantojiet vaska skrāpi, lai noņemtu vaska pārpalikumu no pamatnes, pielietojot vienmērīgu spiedienu, lai iegūtu gludu virsmu.

Praktiski padomi vaska gludekļa lietošanai

 • Izvēlieties pareizo temperatūru: pielāgojiet vaska gludekļa temperatūru atkarībā no izmantotā vaska un apstākļiem trasē. Vajadzīgā temperatūra ir norādīta uz vaska iepakojuma.
 • Pastāvīgi pārvietojiet: nepārtraukti pārvietojiet vaska gludekli pa sniega dēļa vai slēpes pamatni, lai nodrošinātu vienmērīgu rezultātu un novērstu apdegšanu.
 • Veiciet vieglu spiedienu: sākiet vaska uzklāšanu ar vieglu spiedienu, lai novērstu pārmērīgu vaska uzkrāšanos un nesabojātu pamatni.
 • Tīriet vaska gludekli: Pēc lietošanas notīriet lieko vasku no vaska gludekļa un notīriet to ar mīkstu drānu, lai novērstu vaska atlikumu uzkrāšanos un to ietekmi uz veiktspēju.

Vaska gludekļa pasūtīšana tiešsaistē

Vai esat nolēmis pats sākt uzturēt savu snovbordu? Tad esat nonācis īstajā vietā vietnē Sideways! Mūsu kolekcijā atradīsiet visus nepieciešamos piederumus, lai vaskotu un asinātu savu snovbordu. Mūsu noliktavā ir arī pilni komplekti, vaska komplekti un asināšanas komplekti. Pasūtiet savu vaskošanas gludekli ātri un droši tiešsaistē, lai jūs varētu sākt darbu!

waxijzers