Picture snovborda apģērbs

Picture Snovborda valkāšana.... arī slēpotājiem ;-)

Picture Organic Clothing radās 2008. gadā, un to dibināja trīs draugi, kuri vēlējās ražot labākos snovborda apģērbus pēc iespējas videi draudzīgākā veidā. Pirmajā gadā Francijas ziemas sporta zīmols ražoja snovborda jakas un bikses no pārstrādātām PET pudelēm. Turklāt zīmols izmanto bioloģiski audzētu kokvilnu un pārstrādātu poliesteri. Tikmēr Pictureslēpošanas un snovborda apģēr bi ir kļuvuši neaizstājami. Snovborda jakas un snovborda bikses var atpazīt pēc krāsu kombinācijām un blokiem.

picture snowboardkleding

Atšķirīgs snovborda apģērbs no Picture skiwear.

Picture Papildus videi draudzīgām ražošanas metodēmorganiskie apģērbi ir pazīstami arī ar savu atšķirīgo snovborda apģērbu. Viņu kolekcijai ir raksturīgas dažādas krāsu kombinācijas. Turklāt viņi izgatavo atbilstošu apģērbu ikvienam braucēja tipam. Piemēram, viņiem ir Expedition sērija aktīvajiem frīderbraucējiem un Friendly kolekcija frīstaila braucējiem. Adventure kolekcijas jakas ir piemērotas ne tikai ziemas sporta veidiem, bet arī ziemas apģērbam. Visām slēpošanas jakām un slēpošanas biksēm no Picture ir minimālais ūdens kolonnas un elpojamības koeficients 10 000. Expedition līnija ir vistehniskākā. Šīm jakām un biksēm ir augstāks ūdens kolonnas un elpojamības līmenis.

Slēpošanas jakām un biksēm no Picturen ir visdažādākās tehniskās funkcijas, piemēram, sniega ķērāji, parocīgas rāvējslēdzēja aizdares kabatas audio vai tālrunim. Slēpju briļļu uzglabāšanas iespējas un daudz kas cits. Jauka detaļa ir tā, ka Picture jaku un bikšu oderējums ir izgatavots no pārstrādāta materiāla, kas iegūts no citiem apģērbu zīmoliem. Uz Picture jakas vai bikšu iekšpuses var atrast citu zīmolu apģērbu atlikušos atkritumus. Cik forši tas ir?

Picture Naikoon un Zephir jaka

Naikoon un Zephir jaka ir vienas no populārākajām slēpošanas un snovborda jakām Picture Organic Clothing kolekcijā. Abu jaku apvalks ir izgatavots no bioloģiskas izcelsmes hardshell materiāla. Šis materiāls ir izgatavots no pārstrādātiem cukurniedru atkritumiem, kas tiek pārvērsti bioloģiskā poliesterī. Turklāt tās ir īpaši ūdensnecaurlaidīgas un ļoti piemērotas kaislīgajiem ziemas sporta veidu entuziastiem mūsu vidū.

Neatkarīgi no tā, vai esat snovbordists vai slēpotājs. Jūs vienmēr varat atrast lielisku jaku un bikses lieliskā ziemas sporta apģērbu zīmolā Picture Organic Clothing.

Picture snowboard kleding

Picture Savienojiet snovborda bikses ar jaku

Papildus visdažādākajām tehniskajām funkcijām tas ļauj arī pievienot snovborda bikses pie jūsu jakas. Tas labāk notur jūsu snovborda kombinezonu vietā, piemēram, kritiena gadījumā. Turklāt jūs varat bezgalīgi kombinēt bikses un jakas. Šis zīmols piedāvā tik daudz krāsu un stilu, ka gandrīz nav iespējams izvēlēties.

Picture snovborda apģērbs ir izturīgs un kvalitatīvs

Visi Picture slēpošanas apģērbos izmantotie materiāli ir praktiski videi draudzīgi. Piemēram, 65 % izmantotās kokvilnas ir organiska. 67 % izmantotā poliestera ir no pārstrādātām PET pudelēm, un 100 % izmantotās vilnas un ādas nesatur nekādas kaitīgas ķīmiskās vielas vai vielas. Turklāt tās nāk no piegādātājiem, kas pret dzīvniekiem izturas humāni.

Visas šīs pamatvērtības nemazina viņu snovborda apģērba un materiālu kvalitāti. Piemēram, visām āra snovborda biksēm un jaku minimālais ūdens kolonnas biezums ir 10 000 mm, bet elpojošās īpašības - 10 000 mm. Izmēģiniet arī mūsu veikalā pieejamās vilnas vestes un citus apģērbus visbiežāk sastopamajās krāsās, piemēram, brūnā, zilā, melnā un pelēkā.

Mazgājiet savu Picture snovborda apģērbu

Tagad, kad esat izvēlējies snovborda tērpu no Picture, protams, jūs vēlaties arī pareizi un videi draudzīgi uzturēt šo tērpu. Protams, ka varat! Mēs piedāvājam Holmenkol bioloģiski noārdāmus mazgāšanas līdzekļus un pat aerosolu, kas padarīs jūsu snovborda tērpu atkal pilnībā ūdensizturīgu.

  • Holmenkol Dabisks pierādījums
  • Holmenkol Tekstilizstrādājumu mazgāšana

Apskatiet mūsu jauno snovborda apģērbu un slēpošanas jaku kolekciju šeit un pasūtiet tiešsaistē ar bezmaksas piegādi no 39,95 €. Joprojām ir jautājumi? Droši uzdodiet tos vai arī iegriezieties mūsu snovborda veikalā Oldenzaalā. Viegla piekļuve un bezmaksas autostāvvieta durvju priekšā.

snowboardkleding picture