Snovbords aizsargbrilles

Snovbords pirkt aizsargbrilles

Drīzumā dodaties ziemas sporta ceļojumā un vēl vēlaties iegādāties jaunas snovborda brilles? Tad esat nonācis īstajā vietā vietnē Sideways. Nenovērtējiet par zemu labu snovborda briļļu nozīmi! Brilles pasargās jūsu acis no aukstuma, vēja un, iespējams, kritiena. Īpaši nelabvēlīgos apstākļos jums labāk noderēs slēpošanas brilles. Starp slēpošanas un snovborda aizsargbrillēm nav atšķirības. Tomēr var būt atšķirības starp vīriešu un sieviešu snovborda aizsargbrillēm.

snowboard goggles

Snovborda briļļu nozīme

Snovborda aizsargbrilles ne tikai aizsargā jūs no aukstā vēja, bet arī novērš nefiltrētas saules gaismas iekļūšanu acīs. Ja spilgtais UV starojums iespīd tieši uz acīm, tam var būt nepatīkamas sekas. Ziemas sporta veidu laikā šis apdraudējums ir vēl lielāks, jo sniegs atstaro UV starojumu. Turklāt UV starojums izkļūst cauri biezam mākoņu segumam. Tāpēc, nodarbojoties ar ziemas sporta veidiem, ir obligāti jālieto pareizi noslēdzošas snovborda aizsargbrilles.

Mēs esam atlasījuši jums lielisku slēpošanas un snovborda briļļu kolekciju no vairākiem lieliskiem zīmoliem, piemēram. Out Of, SPy,Smith, Aphex Anon

Vai vēlaties iegādāties visu laikapstākļu sniega dēļa brilles? Izmēģiniet mūsu Smith brilles.

Smith sniega dēļa aizsargbrilles visiem laikapstākļiem ir nepārspējamas un ļoti populāras. Kāpēc? Pavisam vienkārši! Smith brilles ir ļoti kvalitatīvas un izskatās ļoti labi. Smith brilles ir aprīkotas ar Chromapop lēcām. Tas ļauj jums redzēt vēl asāk un ar labāku kontrastu. Ja vēlaties iet līdz galam, mums ir arī Smith ķiveres, kas lieliski sader ar Smith snovborda aizsargbrillēm.

Acubrilles no Anon

Arī slēpošanas un snovborda brilles no Anon ir ļoti modernas un inovatīvas. Acubrillēm no Anon ir Sonar lēcas. Sonar nodrošina labāku redzamību dziļumā un kontrastu. Turklāt, pateicoties Magna-Tech sistēmai, dažu Anon briļļu lēcas var nomainīt zibens ātrumā. Mūsu kolekcijā ir arī foršas Anon ķiveres, kas lieliski sader ar aizsargbrillēm.

Acubrilles no Aphex

Slēpošanas un snovborda brilles no Aphex ir lieliskas ar to, ka var mainīt siksniņas. Turklāt ar lielāko daļuAphex briļļu jūs standartā saņemat divas lēcas. Viens objektīvs labiem laikapstākļiem un viens objektīvs sliktiem laikapstākļiem.

Kam jāpievērš uzmanība, iegādājoties snovborda brilles?

Pērkot snovborda brilles, ir daži svarīgi aspekti, kas jāņem vērā. Pirmkārt, būtisks ir fit - pārliecinieties, ka brilles labi pieguļ jūsu sejai un ir ērti valkājamas, nesaspiežot un nenovirzoties snovborda braukšanas laikā. Turklāt svarīga ir arī lēcas krāsa, jo dažādi toņi ir piemēroti dažādiem laika apstākļiem. Caurspīdīgs objektīvs ir ideāli piemērots mākoņainām dienām, savukārt tumši lēcas ir piemērotas saulainiem apstākļiem. Apsveriet arī pretaizsvīšanas un pretskrāpējumu pārklājumus, lai nodrošinātu skaidru redzamību un izturību. Turklāt iespēja mainīt lēcas var būt noderīga, ja bieži braucat ar sniega dēli mainīgos apstākļos. Visbeidzot, izvēlieties stilīgas brilles, kas atbilst jūsu personīgajai gaumei un snovborda apģērbam.

Snovborda briļļu lēcu kategorija

Katram laikapstākļu tipam jūsu sniega brillēm vajadzētu būt aprīkotām ar atšķirīgu lēcu. Tagad tas ne vienmēr ir iespējams. Ir trīs lēcu kategorijas. 1., 2. un 3. kategorija.

Jo spožāka saule, jo tumšāka jābūt lēcai. Tāpēc skaidru zilu debesu laikā vislabāk redzēsiet, lietojot slēpošanas brilles ar 3. kategorijas objektīvu.

Briļļu brilles ar cilindrisku vai sfērisku lēcu

Galvenā atšķirība starp snovborda aizsargbrillēm ar sfērisku un cilindrisku lēcu ir lēcu forma. Sfēriskajai lēcai ir izliekta forma gan vertikālā, gan horizontālā virzienā, kas līdzinās lodes izskatam. Tas ļauj lēcai labāk pielāgoties sejas formai, nodrošinot plašāku redzes lauku bez izkropļojumiem. Sfēriskās lēcas arī samazina atspīdumu un atspīdumu risku, nodrošinot skaidru un spilgtu redzamību dažādos apstākļos.
No otras puses, cilindriskajai lēcai ir plakana forma horizontālā virzienā un izliekta forma vertikālā virzienā, kas līdzinās cilindra izskatam. Cilindriskās lēcas bieži vien ir nedaudz lētākas nekā sfēriskās lēcas un joprojām var nodrošināt labu redzamību, taču tām parasti ir šaurāks redzes lauks un redzes lauka malās var rasties vairāk izkropļojumu. Kopumā sfēriskās lēcas ir populārākas, jo tās ir labāk piemērotas un nodrošina plašāku redzes lauku, taču izvēle starp abiem lēcu veidiem ir atkarīga no personiskajām vēlmēm un budžeta.

Fotohromatiskās snovborda brilles

Fotohromatiskais objektīvs ir ideāli piemērots snovborda brillēm, jo tas automātiski pielāgojas mainīgajiem gaismas apstākļiem. Šīm lēcām ir fotohromatiskas īpašības, kas reaģē uz UV gaismu, padarot lēcas toni tumšāku, kad ir vairāk UV gaismas, piemēram, saulainās dienās. Turpretī, kad UV starojuma ir mazāk, piemēram, mākoņainās dienās, lēcas kļūst gaišākas.
Šī fotohromatisko lēcu pielāgošanās spēja sniedz vairākas priekšrocības snovbordistiem. Pirmkārt, tas novērš nepieciešamību mainīt lēcas vai nēsāt līdzi vairākas brilles, kas ir noderīgi mainīgos laika apstākļos. Jūs varat nēsāt vienas brilles, kas pielāgojas apkārtējai videi, ļaujot netraucēti turpināt snovbordēšanu.

Snovbords Iegādājieties brilles tiešsaistē vietnē Snowboards.lv

Pasūtiet savas jaunās snovborda brilles ar fantastisku redzi droši un ātri Snowboards.lv. Izmantojiet bezmaksas piegādi un īpaši ātru piegādi. Vai jums nepieciešama papildu informācija par snovborda vai snovborda brillēm? Vai vēlaties izmēģināt dažādas brilles? Tad iegriezieties mūsu snovborda veikalā Nijverdālā. Mēs esam viegli sasniedzami, un jūs varat novietot savu automašīnu bez maksas.

snowboard brillen