Saulesbrilles

Saulesbrilles ziemas sporta veidu laikā: ideāls stila un aizsardzības apvienojums


Runājot par ziemas sporta veidiem, daudzi cilvēki galvenokārt domā par sniegu, slēpošanu un snovbordu, taču būtisks aksesuārs, kas bieži tiek piemirsts, ir saulesbrilles. Labas saulesbrilles ziemas sporta veidu laikā ir ļoti svarīgas ne tikai, lai izskatītos forši uz slēpošanas trases, bet jo īpaši, lai pasargātu acis no spilgtās ziemas saules un kaitīgajiem UV stariem.

Kāpēc ziemas sporta veidu laikā ir svarīgi nēsāt saulesbrilles?

Ziemas saule var būt diezgan spilgta, īpaši tad, kad tā atspīd uz sniegotiem kalniem. Tā rezultātā acis var ātri nogurt un jūs varat ciest no sniega akluma, kas ir sāpīgs stāvoklis, līdzīgs acu saules apdegumam. Tāpēc saulesbriļļu nēsāšana ziemas sporta veidu laikā ir absolūti nepieciešama.
Izvēloties saulesbrilles ziemas sporta veidiem, jāņem vērā daži svarīgi faktori. Pirmkārt, ir ļoti svarīgi izvēlēties saulesbrilles ar augstu UV aizsardzību. Vēlams izvēlēties brilles ar UV400 aizsardzību, kas nozīmē, ka tās bloķē 99-100 % kaitīgo UV staru. Tas pasargā acis no ilgtermiņa bojājumiem, piemēram, kataraktas un citām acu slimībām.
Tāpat ir prātīgi izvēlēties saulesbrilles ar polarizētiem stikliem. Polarizētas lēcas samazina sniega un ledus atspīdumus, kas ievērojami uzlabo jūsu redzi un palīdz novērst acu nogurumu. Tas ir īpaši noderīgi, ja bieži atrodaties uz nogāzēm saulainās dienās vai ja vēlaties braukt ar sniega dēli vai slēpot ārpus trases.

zonnebril wintersport

wintersport zonnebril

Saulesbrilles ar labu piegulumu

Svarīga ir arī saulesbriļļu piemērotība un komforts. Pārliecinieties, ka brilles labi pieguļ jūsu sejai un nav ne pārāk cieši, ne pārāk vaļīgas. Regulējams rāmis un deguna daļa bieži vien ir noderīgi, lai brilles perfekti pielāgotu jūsu sejai. Turklāt slēpošanas brilles bieži vien ir veidotas tā, lai tās labi piegulētu pie slēpošanas ķiveres, tāpēc jūs varat tās ērti valkāt kopā, nodrošinot maksimālu aizsardzību un komfortu.

Saulesbrilles, kas liek jums izskatīties forši

Papildus aizsardzībai ziemas saulesbrilles arī piešķir stilu jūsu apģērbam. Ir pieejami daudzi modeļi un dizaini, tāpēc varat būt pārliecināts, ka atradīsiet tādu, kas atbilst jūsu personīgajam stilam. No sportiskiem un mūsdienīgiem modeļiem līdz klasiskiem un retro stiliem - ikviens atradīs kaut ko sev.
Tāpat ir prātīgi ieguldīt līdzekļus saulesbrillēs ar skrāpējumiem izturīgām lēcām un izturīgu rāmi, kas spēj izturēt triecienu. Ziemas sporta veidu laikā uz jūsu brillēm var viegli nokļūt sniegs un ledus, tāpēc ir svarīgi, lai tās spētu izturēt skarbos apstākļus slēpošanas trasēs.

Secinājums:

Saulesbrilles ir neaizstājams aksesuārs ziemas sporta veidu laikā. Tās ne tikai nodrošina aizsardzību no spilgtās ziemas saules un kaitīgajiem UV stariem, bet arī nodrošina labāku redzamību un komfortu slēpošanas vai snovborda laikā. Ar labu saulesbriļļu pāri varat bezrūpīgi izbaudīt ziemas sporta piedzīvojumus un arī uz slēpošanas trases izskatīties stilīgi! Tāpēc nākamajā ziemas sporta braucienā neaizmirstiet paņemt līdzi labas saulesbrilles un pasargājiet savas acis ar krāšņumu!