Tikai palicis
Ir noliktavā
Pieejams tiešsaistē
Pieejams veikalā
Pieejams veikalā
Pasūtīts līdz plkst. 15:00, nosūtīts šodien
Bezmaksas piegāde
  • #1 Snovbordi
  • Visas tavs mīļākās zīmes vienā vietā
  • Pasūti līdz plkst. 15:00 = tāpat dienā nosūtīts
  • Bezmaksas piegāde no € 99.95
Apraksts

Iepazīstieties ar Burton Process Flying V

Izbaudiet frīstaila precizitāti un jaudu ar Burton Process FV sniega dēli, kas ir Burton braucēja Marka Makmorisa (Mark McMorris) iecienītākais sniega dēlis. Šis dvīņu dēlis piedāvā rotaļīgumu un daudzpusību kalnu piedzīvojumiem. Twin forma ir perfekti simetriska, lai nodrošinātu līdzsvarotu braukšanu, ļaujot jums pagriezties un piezemēties ar lielisku stabilitāti neatkarīgi no tā, vai braucat ar normālu vai switch.

Šim Process sniega dēlim ir twin forma, tāpēc tas vienlīdz labi darbojas gan switch braukšanā, gan normālā braukšanā. Tas nodrošina dzīvespriecīgu un rotaļīgu braukšanas pieredzi un piedāvā precizitāti un kontroli, kas nepieciešama frīstaila triku un tehniskās snovbordēšanas veikšanai.

Super Fly II™ 700G kodols


Super Fly II™ 700G kodols ar Dualzone™ EGD™ tehnoloģiju apvieno vieglumu un atsaucību. Triax™ stikla šķiedras konstrukcija nodrošina pareizo vērpes stingrības un popmūzikas kombināciju, savukārt saķepinātā pamatne nodrošina ātrumu un izturību.


Snovbordam ir Burton's pārbaudītas tehnoloģijas, piemēram, Scoop, Pro-Tip™ un Infinite Ride™, kas nodrošina vienmērīgu braukšanu un ilgstošu veiktspēju. Tas ir piemērots vidēja līdz augsta līmeņa snovbordistiem.


Ar izturīgo Super Sap® Epoxy konstrukciju un 3 gadu garantiju Burton Process camber sniega dēlis ir veidots tā, lai kalpotu ilgi un nodrošinātu augstu veiktspēju. Tāpēc neatkarīgi no tā, vai jūs spēlējaties parkā, veicat tehniskus nobraucienus vai vienkārši izklaidējaties uz kalna, šis sniega dēlis ir gatavs darbam.
Kā bonuss Process ir forša, tumsā mirdzoša grafika, kas apvieno piedzīvojumu un stilu. Lai kur jūs aizvestu jūsu piedzīvojumi, šis Burton sniega dēlis padarīs jūsu braucienu bez piepūles un jaudīgu. Tāpēc iedomājieties, izpētiet un izbaudiet kalnus savā veidā ar Burton Process camber sniega dēli.

Izmēru diagrammas

Izmēru diagrammas

Izmērs 155 157 159W
Nūjas platums (mm) 293.2 294.9 303.6
Astes platums (mm) 293.2 294.9 303.6
Vidukļa platums (mm) 251 252 260
Efektīvā mala (mm) 1155 1175 1195
Braucēja svars (lbs) 120 - 180 150 - 200 150 - 200
Braucēja svars (kg) 54 - 82 68 - 91 68 - 91
General specifications
Par šo snovbordu
Brīvais stils / parks
Offpiste
Saķere uz ledus
Stāvs un tehnisks reljefs
Ātrgaitas griešana
Flex
Flying V
 Burton Process FLYING V Flying V
Patiess dvīņubrālis
 Burton Process FLYING V Patiess dvīņubrālis
Technical specifications
 Burton Process FLYING V Tehniskā SPecifikācija

Tehniskā SPecifikācija

Bataleon Snowboards piedāvā jaunākos sniega dēļu dizainus un tehnoloģijas, tostarp revolucionāro 3D formēšanas sistēmu, kas nodrošina nepārspējamu braukšanas pieredzi uz kalna. Pievēršot lielu uzmanību precizitātei, veiktspējai un kvalitātei, Bataleon Snowboards ir vadošais zīmols, kas piedāvā visu līmeņu snovbordistiem rīkus, ar kuriem viņi var pārvarēt savas robežas un dominēt kalnā.

Bāze Sinterēts

Hard and fast@

Pamata Super Fly® 800G kodols ar Dualzone™ EGD™

Super Fly® 800G kodols ar Dualzone™ EGD™ ir uzlabota koka kodola konstrukcija, kas izstrādāta, lai uzlabotu Burton sniega dēļa veiktspēju, izturību un reakciju.

Garantija 3 gadu garantija

Visiem 2014. gada un jaunākiem Burton sniega dēļiem ar The Channel montāžas sistēmu (piemēram, šeit apskatītajam sniega dēļam) ir trīs gadu garantija no iegādes datuma.

Stikls Triax™

Triax stikli nodrošina lielisku līdzsvaru starp vērpes stingrību, izrāvienu un reakciju.

Profils Flying V

Flying V Bend ir rocker zonas starp un ārpus pēdām, kas uzlabo rotaļīgumu un peldspēju, un camber zonas zem pēdām, kas koncentrējas uz malu kontroli, lai nodrošinātu asu reakciju, papildu elastību un spēcīgus pagriezienus.

Forma Patiess dvīņubrālis

Twin Shape ir ideāli simetrisks, lai nodrošinātu līdzsvarotu braukšanu, ļaujot jums pagriezties un nolaisties ar lielisku stabilitāti neatkarīgi no tā, vai braucat ar parasto vai maināmo braukšanas stilu.

Atsauksmes
Klientu atsauksmes
Dalieties savās domās
Ja esat lietojis šo produktu, dalieties savās domās ar citiem klientiem
Uzrakstiet atsauksmi
Notiek ielāde...

You submitted your review for moderation.