Kniepadatas saites

Stāsts par Clew saiknēm

Vācu uzņēmums Clew bindings specializējas augstas kvalitātes un ērtu sniega dēļa stiprinājumu izstrādē un ražošanā. Clew Snowboarder, kā sauc uzņēmumu, kas ražo Clew sniega stiprinājumus, dibināja grupa entuziastisku snovbordistu, kuri aizrautīgi centās uzlabot visu līmeņu braucēju snovborda pieredzi.

Divtūkstošo gadu sākumā snovbordistu grupa sāka eksperimentēt ar jauniem stiprinājumiem un tehnoloģijām, kas mainītu snovbordingu uz labo pusi. Tajā laikā lielākā daļa snovborda stiprinājumu bija veidoti tradicionālā veidā. Tātad ar pamatplāksni, augstu muguras daļu un siksnām. Dažiem braucējiem pareiza siksnu piesprādzēšana reizi pa reizei ir un vienmēr ir bijusi ķibele.

Clew sniega dēļa stiprinājumi ātri ieguva reputāciju inovatīvas tehnoloģijas un augstas kvalitātes izgatavošanas dēļ. Ērtās step-in saites ar entuziasmu uzņēma visu līmeņu snovbordisti. Uzņēmums gadu gaitā ir turpinājis attīstīt un pilnveidot savus stiprinājumus, izmantojot jaunus materiālus un dizaina elementus, lai uzlabotu komfortu, veiktspēju un izturību.

Clew stiprinājumu priekšrocības

Clew stiprinājumi, pazīstami arī kā step-in stiprinājumi, ir inovatīva un jauna tehnoloģija snovborda pasaulē. Tie piedāvā vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālajiem siksnu stiprinājumiem, un tiem ir potenciāls padarīt snovbordingu pieejamāku un vieglāku gan iesācējiem, gan pieredzējušiem braucējiem.

  1. Ātra un vienkārša ieiešana un iziešana: Lielākā Clew stiprinājumu priekšrocība ir viegla ieiešana un iziešana. Izmantojot Clew stiprinājumus, jums vairs nav jāķeras pie kājām, lai ievietotu un izvietotu siksnas. Jūs varat vienkārši iekāpt savās stiprinājumos un ar vienkāršu kustību tos aizslēgt. Tas ietaupa dārgo laiku un ļauj ātri uzkāpt uz dēļa un doties prom no kalna.

  2. Drošība un uzticamība: Clew stiprinājumi ir izstrādāti, domājot par drošību un uzticamību. Tiem ir izturīgi un izturīgi bloķēšanas mehānismi, kas nodrošina, ka jūsu kājas braukšanas laikā stingri turas uz dēļa. Tas samazina netīša kritiena risku un palielina braucēja pārliecību.

  3. Precīzs stiprinājums: Clew stiprinājumi nodrošina precīzu stiprinājumu, kas īpaši pielāgots jūsu snovborda zābaku formai. Tas nodrošina labāku kontroli un atsaucību braukšanas laikā. Turklāt dažus Clew stiprinājumus var individuāli pielāgot atbilstoši braucēja vēlmēm, lai nodrošinātu vēl labāku stiprinājumu un sniegumu.

  4. Savietojamība: Clew stiprinājumi ir izstrādāti tā, lai tie būtu saderīgi gan ar tradicionālajiem 4x4 ieliktņu modeļiem, gan modernākām Channel sistēmām, ko izmanto daži snovborda zīmoli. Tas nozīmē, ka Clew stiprinājumus var uzstādīt lielākajai daļai snovborda modeļu, kas ir ērti, ja vēlaties mainīt dēļus vai ja jums ir dažādi dēļi.

  5. Viegla pielāgošana: Clew stiprinājumus bieži vien var ātri un viegli pielāgot dažādiem braucēja apavu izmēriem un vēlmēm. Tas atvieglo snovborda koplietošanu ar draugiem un ģimeni, jo jūs varat ātri pielāgot stiprinājumus viņu apavu izmēriem.

Lai gan Clew stiprinājumi piedāvā daudzas priekšrocības, ir svarīgi ņemt vērā, ka katrs braucējs ir atšķirīgs un stiprinājumu izvēle ir personiska. Daži pieredzējuši snovbordisti joprojām dod priekšroku tradicionālajām siksnu stiprinājumiem to pazīstamības un regulējamības dēļ. Vislabāk ir izmēģināt dažādu veidu stiprinājumus un noskaidrot, kurš vislabāk atbilst jūsu braukšanas stilam un vēlmēm.

Clew bindings

Sieviešu un vīriešu slēpju stiprinājumi

Clew stiprinājumi ir paredzēti gan sievietēm, gan vīriešiem. Šis zīmols nenodala abas kategorijas. Svarīgs ir tikai pareizais izmērs. Uzmanīgi apskatiet, lai noskaidrotu, kāda izmēra Clew stiprinājumi jums ir nepieciešami. Pārāk liela vai pārāk maza siksna ietekmē sniegumu un var izšķirt vai sagraut jūsu dienu trasē.

Zemāk ir sniegta izmēru tabula, lai noteiktu pareizo izmēru.

Clew bindingen maattabel

Vai Clew stiprinājumi ir piemēroti arī pieredzējušiem slēpotājiem?

Jā, Clew stiprinājumi noteikti ir piemēroti arī pieredzējušiem snovbordistiem. Lai gan Clew stiprinājumi bieži vien tiek asociēti ar iesācējiem, jo tiem ir viegls ieiešanas mehānisms, tie var piedāvāt daudz ko arī pieredzējušiem braucējiem.

Clew stiprinājumu vieglā ieiešana un iziešana var būt īpaši noderīga pieredzējušiem braucējiem, braucot ar sniega dēli sarežģītā apvidū un bekskontrienta apstākļos. Tas ļauj viņiem ātri pielāgot stiprinājumus, piemēram, kad nepieciešams atvienot sniega dēli, lai izietu sarežģītu pāreju.

Turklāt Clew stiprinājumi nodrošina precīzu piegulumu un atsaucību, kas ir būtiski pieredzējušiem snovbordistiem, kuri vēlas veikt tehniskus manevrus un ātrus pagriezienus. Bloķēšanas sistēma nodrošina, ka stiprinājumi droši un droši turas uz dēļa, nodrošinot labāku kontroli un precizitāti.

Īsāk sakot, Clew stiprinājumi ir piemēroti gan iesācējiem, gan pieredzējušiem snovbordistiem, jo tie nodrošina komfortu, veiktspēju un ērtības, kas nepieciešamas lieliskai snovborda pieredzei neatkarīgi no braucēja prasmju līmeņa.

Iegādājieties Clew stiprinājumus

Vai meklējat Clew stiprinājumus, ko uzmontēt savam snovborda dēlim? Tad esat nonācis īstajā vietā vietnē Snowboards.lv. Jūs varat viegli un ātri pasūtīt Clew stiprinājumus tiešsaistē. Vai vēlaties redzēt stiprinājumus klātienē vai vēlaties saņemt padomu? Nāciet uz mūsu snovborda veikalu, lai apskatītu visu mūsu snovborda stiprinājumu kolekciju.

clew bindingen