VANS snovborda zābaki

VANS snovborda apavi

VANS jau gadiem ilgi ir pazīstama ar saviem skeitbordiem. Viņi ražo šos apavus kopš 1966. gada; šodien tie ir kļuvuši par vienu no lielākajiem "alternatīvajiem" zīmoliem uz planētas.

VANS Snovborda apaviem piemīt tas pats stils un uzmanība detaļām, ko esat pieraduši redzēt no šī izcilā zīmola. Papildus tam, ka šie apavi izskatās ļoti labi, tie ir arī tehniski ļoti izturīgi.

Bez mūsu kolekcijas VANS apaviem, apskatiet arī pārējos mūsu snovborda zābakus un pasūtiet tos tiešsaistē ar bezmaksas piegādi no 49,95 €.

VANS snowboardboots

VANS snovborda zābaku tehnoloģija

VANS snovborda zābaki ir pilni ar jaunām tehnoloģijām, un tas nav nekāds pārsteigums - viss, lai izveidotu labākos pieejamos snovborda zābakus. Protams, visi zīmoli par to sacenšas, tāpēc tas padara tikai labākus un labākus zābakus, kas mums patīk!

Popcush & Ultracush

Popcush var redzēt visā "sporta" līnijā. Šis papildu ieliktnis kurpes papēdī pasargā papēdi, ja piezemēšanās ir smaga un nepareiza.

Ultracush ir īpaša veida veiktspējas putas, kas aizstāj lieko materiālu ar šo vieglo variantu.

Nekad vairs nebūs aukstas kājas jūsu VANS snovborda zābakos.

Katrs VANS snovborda zābaks ir aprīkots ar īpašu termisko slāni, tāpēc viss siltums, kas ir jūsu kājās, tur arī paliek. Pateicoties īpašam ieliktnim, lielākā daļa siltuma nonāk jūsu kāju pirkstos, tāpēc jums nekad nebūs auksti pirksti garā dienā uz slēpēm. Populārais VANS kvalitātes hi-standarts!

Dažādi iekšējie apavi

Tās darbojas ar dažādiem ieliktņiem. Precīzāk, ar 3 dažādiem. Katram zābakam ir savas īpašības, un viens ir nedaudz labāks par otru. Tomēr visi VANS snovborda zābaki ir termiski veidojami.

  • V1 Ultracush ir pamata ieliktnis, šim ieliktnim ir elastīgs toebox un tas ir pilnībā termiski formējams.
  • V2 Ultracush Smartwool oderējums ir aprīkots ar merino Smartwool, kas ir mīksts, aizsargā pret aromātu un saglabā kājas sausas ilgāk nekā parasts oderējums. Turklāt V2 iekšējais apavu apvalks ir aprīkots ar X-gace. Tas ir papildu stiprinājums ap potīti.
  • V3 Ultracush TNF Flashdry oderējums ir labākais iekšējais apavs no VANS. Aprīkots ar uzlabotu X-veida aproci potītei un Flashdry audumu, ko izstrādājusi The North Face. Šis audums uzvedas kāotrā āda. Šis īpašais audums faktiski nesaslapstās un cīnās pret nepatīkamu aromātu. Turklāt V3 zābaks ir neticami labi pielāgots jūsu kājām.

Sniega dēļa zābaku VANS aizdare

VANS darbojas ar labi pazīstamo BOA aizdares sistēmu. Tomēr bieži vien tas ir kombinācijā ar citu aizdares sistēmu. Ir pieejami apavi ar 1 BOA vai ar 2 BOA. Katram apavu veidam ir izstrādāts arī atšķirīgs aizdares veids. Daži ar Custom guide, lai BOA vadotne atbilstu pēdas formai. Citi apavi atkal darbojas ar 2 aizdari, lai regulētu augšējo daļu un abus atsevišķi.

Hibrīda aizdares ir vecās pazīstamās mežģīnes un "jaunās" BOA sistēmas kombinācija. Labākais no abām pasaulēm!

VANS Infuse

VANS Infuse ir augstākā līmeņa modelis no kolekcijas. Šie zābaki ir ātrāki, vieglāki, izturīgāki un aprīkoti ar tehniskām funkcijām. Piemēram, Infuse elastību var regulēt ar diviem stieņiem, kurus var noņemt, ja vēlaties, lai sniega zābaki būtu elastīgāki. Šo sistēmu VANS sauc par Flex Control System. Turklāt snovborda zābakam ir V3 oderējums. Kopā ar V2 UltraCush pēdas spilventiņu tas nodrošina atbalstu, maksimālu komfortu un maksimālu veiktspēju.

Pateicoties VANS Hybrid Plus BOA sistēmai, zābaku aiztaisīšana ir ļoti vienkārša. Šī sistēma apvieno tradicionālo šņorēšanu ar Boa sistēmas jaudu.

VANS Aura Pro

VANS Aura Pro vislabāk raksturo trīs vienkārši vārdi: Stils, komforts un kontrole. Šiem zābakiem ir dubultā BOA sistēma. Saukta arī par Boa Focus. Dubultā Boa aizdares priekšrocība ir tā, ka jūs varat atsevišķi regulēt gan zābaku augšdaļu, gan apakšdaļu. Vieglā V2 Waffleflex ārējā zole un UltrCush starpzoles nodrošina dabisku lokanību, kas uzlabo dēļa sajūtu.

VANS Aura Pro modelim Aura Pro ir iestrādāts V2 oderējums. Šis oderējums ir termoizolējams. Tas nozīmē, ka jūs varat uzkarsēt zābaku ar speciālu fēnu. Pēc sildīšanas jūs kādu laiku stāvat snovborda zābakos, atstājot savu pēdas nospiedumu oderējumā. Īsumā: lielisks all mountain / freeride snovborda zābaks, kas apvieno komfortu, stilu un veiktspēju.

VANS Nopirkt snovborda zābakus tiešsaistē vietnē Snowboards.lv

VANS Nopirkt snovborda zābakus tiešsaistē? Tad esat nonācis īstajā vietā Snowboards.lv! Jūs droši un ātri pasūtīsiet savus jaunos VANS zābakus tiešsaistē, un mēs tos nosūtīsim jums ar PostNL. Vai vēlaties apskatīt snovborda zābakus reālajā dzīvē un izmēģināt dažādus modeļus? Tad iegriezieties mūsu snovborda veikalā. Veikals ir viegli sasniedzams, un jūs varat bez maksas novietot savu automašīnu.

Papildus lieliskajiem VANS zābakiem mums ir arī sniega dēļu zābaki no ThirtyTwo, Rome, Burton un Nidecker

VANS snowboardschoenen