Tikai palicis
Ir noliktavā
Pieejams tiešsaistē
Pieejams veikalā
Pieejams veikalā
Pasūtīts līdz plkst. 15:00, nosūtīts šodien
Bezmaksas piegāde
  • #1 Snovbordi
  • Visas tavs mīļākās zīmes vienā vietā
  • Pasūti līdz plkst. 15:00 = tāpat dienā nosūtīts
  • Bezmaksas piegāde no € 99.95
Fine details

Viss par Gnu B Nice

Gnu B Nice sniega dēlis ar oriģinālo Banana formu un Magne-Traction® tehnoloģiju nodrošina vieglu progresu un drošu saķeri, lai kalnā pavadītu patīkamas dienas neatkarīgi no jūsu līmeņa un apstākļiem.

 Gnu B Nice Viss par Gnu B Nice

Magne-Traction ir patentēta tehnoloģija, kas rada viļņotas sniega dēļu griezējgriezuma malas, lai uzlabotu saķeri uz apledojuša un cieta sniega. Šie viļņi rada papildu kontakta punktus, kas palielina stabilitāti un kontroli.

 Gnu B Nice Viss par Gnu B Nice

Lib Tech Original Banana Technology profils nodrošina rotaļīgu un pielaidīgu braukšanu ar uzlabotu plūdrumu pūdenī un viegliem pagriezieniem jebkurā apvidū.

Apraksts

Atklājiet Gnu B Nicā

Iepazīstinām ar Gnu B Nice - jūsu-pavadonis lieliskām dienām, kas pavadītas kopā ar draugiem, braucot pa skaistu apvidu. B-NICE ir Twin All Mountain sniega dēlis ar mīkstu lokanību un mūsu oriģinālo Banana formu, kas nodrošina progresu bez aizķeršanās. Lai arī kas jūs sagaidītu, B-Nice to izlīdzinās bez piepūles, padarot jūsu dienu pēc iespējas rotaļīgāku. Magne-Traction® nodrošina uzticamu saķeri, lai nodrošinātu labāku kontroli un jautrību. Ar daudzām tehnoloģijām par pieņemamu cenu B-NICE pilda savu solījumu.

Gnu B Nice sniega dēlis ir radīts, lai pavadītu jūs jūsu piedzīvojumos uz kalna neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs, kas veic pirmos pagriezienus, vai pieredzējis braucējs, kas meklē daudzpusīgu dēli. Pateicoties Twin All Mountain-dizainam un maigajam elastīgumam, B Nice ir ideāla izvēle tiem, kas meklē gludu un pielaidīgu braukšanu.

Pateicoties Gnu Original Banana Shape profilam, B-NICE sniega dēlis nodrošina dabisku progresu bez aizķeršanās, ļaujot bez piepūles griezt pagriezienus un pilnveidot savas prasmes, vienlaikus baudot braukšanu. Neatkarīgi no tā, vai braucat pa nogāzēm, veicat lēcienus parkā vai šļūkājat pa sniega putru, B Nice vienmēr būs gatavs jūs atbalstīt un sagādāt prieku.

Pateicoties Gnu Magne-Traction® tehnoloģijai, jūs varēsiet izbaudīt uzticamu malu saķeri pat uz apledojušām vai cietām virsmām, nodrošinot labāku kontroli un drošāku braukšanu. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāuztraucas par negaidītiem pagriezieniem vai saķeres zudumu, tāpēc varēsiet pilnībā izbaudīt nobraucienus.

Un pats labākais? Gnu B Nice sniega dēlis piedāvā visas šīs lieliskās īpašības par pieņemamu cenu, padarot to pieejamu visu līmeņu braucējiem. Tātad, ko jūs vēl gaidāt? Iekāp uz B-NICE un atklāj tā piedāvāto sniega pieredzi.

Izmēru diagrammas

Izmēru diagrammas

Izmērs (cm) 145 148
Efektīvā mala (cm) 108 112
Gala platums (cm) 27 28
Vidukļa platums (cm) 23,4 24
Astes platums (cm) 27 28
Sānu griezuma rādiuss (m) 7,8 7,9
General specifications
Par šo snovbordu
Brīvais stils / parks
Stāvs un tehnisks reljefs
Offpiste
Ātrgaitas griešana
Saķere uz ledus
Flex
Banānu tehnoloģija
 Gnu B Nice Banānu tehnoloģija
Magne Traction
 Gnu B Nice Magne Traction
Technical specifications
 Gnu B Nice Tehniskās specifikācijas

Tehniskās specifikācijas

Uzņēmums Mervin Manufacturing, ko 1977. gadā dibināja Maiks Olsons un Pīts Sāri, ir vadošais Lib Tech snovborda dēļu ražotājs. Uzņēmums, kas koncentrējas uz videi draudzīgu un vietēju ražošanu, atrodas Sequimā, Vašingtonas štatā, un joprojām ir pēdējā lielā dēļu rūpnīca ASV.

Bāze Eko sublimēta Co-Ex

Smagi un ātri!

Pamata Aspen/Pauwlonia

FSC Sertificēts, vieglāks, izturīgāks un magoņu magones

Stikls Tri-Ax & Bi-Ax

Spēcīgāks un populārāks

Virsējā lapa Eco sublimēta poliestera augšdaļa

Virsējā loksne izgatavota no videi draudzīgiem materiāliem-

Profils Oriģinālais banāns

Lib Tech Original Banana Technology profils nodrošina rotaļīgu un pielaidīgu braukšanu ar uzlabotu plūdrumu pūdenī un viegliem pagriezieniem jebkurā apvidū.

Forma Patiess dvīņubrālis

Snovborda forma un izmēri ir pilnīgi simetriski gan garumā, gan platumā.

Atsauksmes
Klientu atsauksmes
Dalieties savās domās
Ja esat lietojis šo produktu, dalieties savās domās ar citiem klientiem
Uzrakstiet atsauksmi
Notiek ielāde...

You submitted your review for moderation.