Tikai palicis
Ir noliktavā
Pieejams tiešsaistē
Pieejams veikalā
Pieejams veikalā
Pasūtīts līdz plkst. 15:00, nosūtīts šodien
Bezmaksas piegāde
  • #1 Snovbordi
  • Visas tavs mīļākās zīmes vienā vietā
  • Pasūti līdz plkst. 15:00 = tāpat dienā nosūtīts
  • Bezmaksas piegāde no € 99.95
Fine details

Viss par Gnu Ladies Choice

Gnu Ladies Choice ir tehnoloģiski progresīvs sniega dēlis ar modificētu asimetrisku dizainu, C2X-tehnoloģiju un Magne-Traction® malām, kas ir ideāli pielāgots sievietēm, kuras meklē optimālu sniegumu un kontroli uz kalna.

 Gnu Ladies Choice Viss par Gnu Ladies Choice

Magne-Traction ir patentēta tehnoloģija, kas rada viļņotas sniega dēļu griezējgriezuma malas, lai uzlabotu saķeri uz apledojuša un cieta sniega. Šie viļņi rada papildu kontakta punktus, kas palielina stabilitāti un kontroli.

 Gnu Ladies Choice Viss par Gnu Ladies Choice

Gnu Ladies Choice unikālā īpašība ir tā asimetriskais dizains, kas veidots, iedvesmojoties no ķermeņa dabiskās biomehānikas, un nodrošina optimālu līdzsvaru, vienmērīgus pagriezienus un lielāku pārliecību snovborda laikā.

Apraksts

Atklājiet Gnu Ladies Choice

Gnu Ladies Choice nav parasts sniega dēlis; tas ir aicinājums pacelt savu snovborda pieredzi nākamajā līmenī. SPšis sniega dēlis ir īpaši izstrādāts sievietēm, kas cenšas sasniegt maksimālu sniegumu un maksimālu daudzpusību uz kalna, un iemieso Gnu apņemšanos ieviest tehnoloģiskās inovācijas un stilu.

C2X rocker profils

Šī snovborda pamatā ir Gnu'uzlabotā C2X-tehnoloģija, kas nodrošina perfektu izliekuma un šūpoļu līdzsvaru. Tas ļauj izbaudīt camber stabilitāti un precizitāti, kā arī rocker rotaļīgumu, ļaujot jums uzmirdzēt gan trasē, gan parkā.

Gnu Ladies Choice izceļas ar īpaši pielāgotu asimetrisku dizainu, kurā ņemta vērā sievietes ķermeņa biomehānika. Tas nodrošina optimālu līdzsvaru un kontroli, ļaujot jums veikt vienmērīgus pagriezienus un braukt ar lielāku pārliecību neatkarīgi no apvidus.

Vienmēr saķeri, pateicoties Magne Traction.

Ladies Choice ir aprīkots ar Magne-Traction® malām, kas stratēģiski izvietotas gar dēļa malām. Tas nodrošina nepārspējamu malu saķeri un stabilitāti pat uz apledojušas virsmas. Tā rezultātā jūs gūsiet lielāku kontroli un pārliecību pagriezienu un karvingu laikā.

Papildus tehniskajiem jauninājumiem Gnu Ladies Choice ir arī mūsdienīgs un sievišķīgs dizains. Ar drosmīgu grafiku un pievilcīgām krāsām šis snovbords ir ne tikai veiktspējas rīks, bet arī mākslinieciska personīgā stila izpausme.

Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis profesionālis, kas vēlas pārvarēt robežas, vai arī entuziastiska iesācēja, kas vēlas attīstīt savas prasmes, Gnu Ladies Choice piedāvā labāko no abām pasaulēm. Tas ir kas vairāk nekā tikai sniega dēlis; tas ir spēka, veiktspējas un stila apliecinājums, kas radīts īpaši sievietēm braucējām.

Īsāk sakot, Gnu Ladies Choice ir jūsu piedzīvojumu partneris, kas radīts, lai uzlabotu jūsu snovborda pieredzi. Uzkāpiet uz šī snovborda un esiet gatavi spīdēt jebkurā nogāzē un parkā. Ar Gnu Ladies Choice kalns kļūs par jūsu iespēju laukumu.

Izmēru diagrammas

Izmēru diagrammas

Izmērs (cm) 142,5 145,5 148,5 151,5 153,5
Efektīvā mala (cm) 107 109 111 114 116
Gala platums (cm) 27 27.9 28 28,5 28,6
Vidukļa platums (cm) 23,2 24 24,2 24,4 24,4
Astes platums (cm) 27 27,9 28 28,5 28,
Sānu griezuma rādiuss (m) 8,0 / 7,7 8,1 / 7,8 8,2 / 7,9 8,3 / 8,0 8,3 / 8,0
General specifications
Par šo snovbordu
Brīvais stils / parks
Stāvs un tehnisks reljefs
Offpiste
Ātrgaitas griešana
Saķere uz ledus
Flex
Banana Technology C2X šūpuļtīkls
 Gnu Ladies Choice Banana Technology C2X šūpuļtīkls
Magne Traction
 Gnu Ladies Choice Magne Traction
Technical specifications
 Gnu Ladies Choice Tehniskās specifikācijas

Tehniskās specifikācijas

Uzņēmums Mervin Manufacturing, ko 1977. gadā dibināja Maiks Olsons un Pīts Sāri, ir vadošais Lib Tech snovborda dēļu ražotājs. Uzņēmums, kas koncentrējas uz videi draudzīgu un vietēju ražošanu, atrodas Sequimā, Vašingtonas štatā, un joprojām ir pēdējā lielā dēļu rūpnīca ASV.

Bāze Sinterēta pamatnes naža griezums

Smagi un ātri!

Pamata G3 Eco Construction

Aspen/Pauwlonia - FSC sertificēts, vieglāks, izturīgāks un magoņkoks

Stikls Tri-Ax & Bi-Ax

Spēcīgāks un populārāks

Virsējā lapa Eko sublimētas bio pupiņas

Virsējā loksne izgatavota no videi draudzīgiem materiāliem-

Profils C2X

Lib Tech C2X-profils apvieno izliekumu un šūpoles, lai nodrošinātu precīzu kontroli, saķeri un spēlēšanas īpašības dažādos apvidos.

Forma Patiess dvīņubrālis

Snovborda forma un izmēri ir pilnīgi simetriski gan garumā, gan platumā.

Atsauksmes
Klientu atsauksmes
Dalieties savās domās
Ja esat lietojis šo produktu, dalieties savās domās ar citiem klientiem
Uzrakstiet atsauksmi
Notiek ielāde...

You submitted your review for moderation.