Capita sniega dēļi

Capita sniega dēļi

Meklējat lielisku Capita sniega dēļi? Tad esat nonācis īstajā vietā - Sowboards.lv! Mūsu kolekcijā sniega dēļi jūs, protams, atradīsiet Austrijas zīmola dēļus Capita. Šie dēļi tiek izgatavoti ar rokām, izmantojot 100% tīru enerģiju, pašu ražotnē The Mothership. Mars1: Mothership Advanced Research Station 1 tika pabeigta 2016. gadā, un tā ir tehnoloģiski vismodernākā un videi draudzīgākā ražotne snovborda nozarē. Vai jūs esat videi draudzīgs? Tad Capita sniega dēlis varētu būt jūsu mīļākais zīmols.

Ilgtspējīgs Capita sniega dēļi

Papildus ieguldījumiem tīrā enerģijā Capita sniega dēļi (The Mothership) komanda ir apņēmusies arī izaicināt sevi, meklējot jaunus veidus, kā ražot atbildīgi un atrast drošākus, ilgtspējīgākus un pārstrādājamus materiālus, ko izmantot būvniecībā.

capita snowboards

Capita sniega dēļi Poligrāfijā izmanto uz ūdens bāzes, UV starojuma un šķīdinātāju nesaturošas krāsas, bet virsējā pārklājuma uzklāšanā - nulles toksisku laku (pateicoties patentētai PLT tehnoloģijai), konstrukcijā izmanto augu izcelsmes biosveķus un FSC sertificētus koka serdeņus.

Kas padara šo sniega dēli unikālu

Capita sniega dēļa koka kodols ir braukšanas pieredzes sirds un dvēsele. Šis būtiskais elements nosaka snovborda galvenās rakstura iezīmes un darbojas kā galvenais celtniecības elements visam pārējam, kas ietilpst Capita dēļa sastāvā. Visu Capita sniega dēļi slēpju pamatā ir specializēts koka kodols, kas nodrošina vienmērīgu lokanību, labāku kontroli pagriezienos un neticami ātru reakciju. Dažādi kokmateriāli kopā ar pielāgotiem serdeņa profiliem palīdz katram dēlim piešķirt unikālu sajūtu un mērķtiecīgu lokanību.

capita snowboards

Atklājiet populārākos Capita sniega dēļu modeļus, kas izstrādāti izcilai veiktspējai.

Capita Snowboards ir pazīstams ar augstas kvalitātes un inovatīviem snovborda izstrādājumiem, un tā populārākos modeļus ir iecienījuši visu līmeņu snovbordisti. Lūk, daži no pieprasītākajiem Capita snovborda modeļiem:

  1. Capita Defenders of Awesome (DOA): DOA ir atzīts frīstaila sniega dēlis, kas pazīstams ar savu daudzpusību un atsaucību. To ir iecienījuši gan frīstaila, gan all-mountain braucēji, pateicoties spēcīgajam camber profilam un rotaļīgajai lokanībai.

  2. Capita Mercury: Mercury ir paredzēts piedzīvojumu alkstošiem all-mountain braucējiem. Ar hibrīda izliekuma profilu un vieglu konstrukciju tas piedāvā perfektu stabilitātes un manevrētspējas kombināciju dažādiem apvidiem un apstākļiem.

  3. Capita Kazu Kokubo Pro: šis sniega dēlis tika izstrādāts sadarbībā ar leģendāro snovbordistu Kazu Kokubo. Ar directional formu un camber profilu tas nodrošina lielisku kontroli un stabilitāti lielā ātrumā un dziļā putrā.

  4. Capita Ultrafear: frīstaila entuziastiem Ultrafear ir populāra izvēle. Ar apgrieztā izliekuma profilu un twin formu tas ir lieliski piemērots braukšanai parkā un radošiem trikiem.

Šie populārie Capita Snowboards modeļi ir rūpīgi izstrādāti, lai nodrošinātu izcilu veiktspēju un paceltu braukšanas pieredzi jaunā līmenī. Neatkarīgi no tā, vai esat frīstailists, all-mountain braucējs vai pūdermūzikas cienītājs, Capita sniega dēlis ir piemērots ikvienam. Izvēlieties uzticamo Capita kvalitāti un inovācijas un izbaudiet pilnvērtīgu snovborda piedzīvojumu.

Capita

Laminēta stikla šķiedra tiek izmantota Capita sniega dēļa koka serdes augšpusē un apakšpusē, lai pasargātu to no ūdens bojājumiem, kā arī ir galvenais komponents, kas kontrolē dēļa izturību un izliekumu. Uzklājot sveķus, tiek izmantota mehanizēta dozēšanas sistēma, kas precīzi piegādā aprēķināto sveķu daudzumu vienam dēlim, lai nodrošinātu pareizo sveķu un stikla šķiedras attiecību. Šis process novērš iespējamos sausos plankumus, novērš slīpumu un nodrošina, ka sveķu pārpalikums nepalielina svaru. Šādi tiek izgatavoti visi Capita sniega dēļi.

Populārākās Capita sniega dēļi

Tas, ka Capita īsā laikā ir nostiprinājies starp lielajiem zīmoliem, vairs nav jaunums. Tādi modeļi kā Capita Super D.O.A un tādi Merc modeļi kā Capita Mercury lielā mērā ir nodrošinājuši tā popularitāti. Capita var lepoties arī ar savu profesionālo braucēju komandu, piemēram, Scott Stevens, Jess Kimura un Kazu Kokubo. Capita ir viens no inovatīvākajiem un radošākajiem snovborda zīmoliem tirgū, kura prioritāšu saraksta augšgalā galvenokārt ir jautrības radīšana. Gandrīz visu veidu sniega dēļi ir pieejami vietnē sniega dēļi capita. Meklējat rocker sniega dēli, camber sniega dēli vai plakanu sniega dēli? Capita tas ir!

capita sniega dēļi ar dažādiem profiliem

Capita Sniega dēļi piedāvā daudzveidīgu sniega dēļu profilu klāstu, kas pazīstami arī kā camber profili, kuri ir paredzēti dažādiem braukšanas stiliem un apvidiem. Izliekuma profils attiecas uz veidu, kā sniega dēlis uzvedas spiediena ietekmē, un tam var būt liela ietekme uz dēļa veiktspēju un sajūtām braukšanas laikā. Lūk, daži no Capita piedāvātajiem profiliem:

  1. Tradicionālais camber: tas ir klasiskais camber profils, kurā dēlim ir loka forma vidū, bet kontakta punkti ir tā galos. Tradicionālais camber nodrošina lielisku pop, stabilitāti un saķeri uz sniega, tāpēc tas ir ideāli piemērots pieredzējušiem braucējiem, kuriem patīk agresīva braukšana.

  2. Flat Camber: Flat Camber profilā dēļam nav izliekumu, tāpēc tā apakša ir plakana. Tas nodrošina stabilu un pielaidīgu braukšanu, kas ir ideāli piemērota iesācējiem un frīstaila braucējiem, kuri daudz brauc ar džibingu un veic dažādus trikus.

  3. Reverse Camber/Rocker: Reverse camber, kas pazīstams arī kā rocker, ir ar augšup vērstu loku dēļa centrā, padarot saskares punktus tuvāk centram. Tas rada rotaļīgu un pielaidīgu sajūtu, padarot dēli viegli pagriežamu pagriezienos un ideāli piemērotu braukšanai ar pūderi un brīvā stila dēļiem.

  4. Hybrid Camber: Hybrid Camber profili apvieno dažādus camber un rocker elementus, lai izmantotu abu priekšrocības. Populārs variants ir camber starp siksnām un rocker priekšgalā un aizmugurē, kas nodrošina dēļam stabilitāti, izrāvienu un manevrētspēju.

Lai sasniegtu vēlamo braukšanas pieredzi, ir svarīgi izvēlēties pareizo camber profilu. Agresīviem braucējiem, kas vēlas ātrumu un precizitāti, ideāli piemērots ir tradicionālais camber. Ja dodat priekšroku rotaļīgam un pielaidīgam braukšanai, izvēlieties rocker profilu. Lai nodrošinātu daudzpusību un augstu kalnu braukšanas veiktspēju, lieliska izvēle var būt hibrīda izliekuma profili. Lai kāds būtu jūsu braukšanas stils, vietnē Capita ir pieejams ideāls izliekuma profils, kas jūsu snovborda pieredzi pacels jaunā līmenī.

Capita uitrusting

Capita Nopirkt snovbordu Snowboards.lv

Vai jūs precīzi zināt, kādu Capita snovbordu vēlaties iegādāties? Tad pasūtiet dēli droši un ātri Snowboards.lv. Mēs nosūtīsim jums to ātri un bez maksas. Vai jums ir nepieciešama papildu informācija par to, kurš Capita dēlis jums ir vispiemērotākais vai kāds garums jums ir vispiemērotākais? Tad iegriezieties mūsu snovborda veikalā, lai apbrīnotu Capita sniega dēļi.

Apskatiet visu mūsu kolekciju sniega dēļi

g vairāk informācijas vai vēlaties apskatīt kolekciju klātienē? Tad iegriezieties mūsu snovborda veikalā. Veikals ir viegli sasniedzams, un pie tā durvīm ir bezmaksas autostāvvieta.