Yes Sniega dēļi

yes snowboards

Yes pirkt snovbordu

Yes Snowboards ir zīmols, kas pazīstams ar inovatīviem un augstas kvalitātes sniega dēļi. Šo zīmolu 1995. gadā dibināja profesionāls snovbordists Romain De Marchi, un kopš tā laika Yes Snowboards ir kļuvis par vienu no vadošajiem zīmoliem sniega dēļi.

Yes sniega dēļi jebkuram līmenim

Yes Snowboards piedāvā plašu sniega dēļi klāstu gan iesācējiem, gan pieredzējušiem braucējiem. Tie piedāvā dēļus visiem reljefa veidiem, sākot no putras un beidzot ar labiekārtotām nogāzēm. Turklāt Yes Snowboards piedāvā arī plašu stiprinājumu, zābaku un citu piederumu izvēli, lai padarītu jūsu snovborda pieredzi vēl labāku.

yes snowboard

Izturīgs Yes sniega dēļi

Viena no lietām, ar ko Yes Snowboards ir pazīstams, ir tā, ka viņi pievērš uzmanību ilgtspējai. Viņi dēļu ražošanā izmanto videi draudzīgus materiālus, piemēram, bambusu un pārstrādātu plastmasu, kā arī īsteno programmu veco dēļu otrreizējai pārstrādei un atkārtotai izmantošanai. Tas padara Yes Snowboards par zīmolu, kas ne tikai piedāvā augstas kvalitātes produktus, bet arī rūpējas par vidi.

Yes Snowboards arī cieši sadarbojas ar profesionāliem snovbordistiem, lai izstrādātu un uzlabotu savus produktus. Viņiem ir komanda, kurā ir labākie braucēji, tostarp pats Romain De Marchi, kas aktīvi piedalās jaunu dēļu izstrādē un attīstībā. Tas nodrošina, ka Yes Snowboards vienmēr seko līdzi jaunākajām tendencēm un attīstībai snovborda pasaulē un vienmēr var piedāvāt produktus, kas atbilst visaugstākajiem standartiem.

yes snowboards

Sadarbībā ar profesionāliem komandas braucējiem Yes Snowboards ir izstrādājuši arī dažas unikālas tehnoloģijas, piemēram, "Banana Tech" izliekuma profilus, kas nodrošina dēļu gludumu un vieglu vadāmību, un "Carbon Ops" konstrukciju, kas nodrošina, ka dēļi ir gan stingri, gan elastīgi. Tas nodrošina, ka Yes Snowboards var piedāvāt produktus, kas atbilst gan iesācēju, gan pieredzējušu snovbordistu vajadzībām.

Yes Snowboards ir zīmols, kas pazīstams ar inovatīviem un izturīgiem produktiem, cieši sadarbojoties ar profesionāliem snovbordistiem, lai izstrādātu labākos dēļus. Ja meklējat augstākās kvalitātes sniega dēļus, Yes Snowboards noteikti ir zīmols, kuru vērts apsvērt.

Yes Iegādājieties snovbordu tiešsaistē Snowboards.lv

Vai jūsu izvēle ir kritusi uz jaunu Yes snovbordu? Tad esat nonācis īstajā vietā Snowboards.lv! Mūsu plašajā kolekcijā sniega dēļi jūs atradīsiet labākos modeļus no Yes. Vai jūs zināt, kurš modelis un garums ir piemērots tieši jums? Tad pasūtiet to ātri un droši tiešsaistē. Vai vēlaties apskatīt Yes dēļus klātienē vai vēlaties saņemt padomu? Apmeklējiet mūsu snovborda veikalu. Mūsu veikals ir viegli sasniedzams, un jūs varat bez maksas novietot savu automašīnu.