Konfidencialitātes un sīkdatņu politika

Par mūsu privātuma politiku

Sideways lielā mērā rūpējas par jūsu privātumu. Mēs apstrādājam tikai datus, kuri ir nepieciešami mūsu pakalpojumu uzlabošanai, un rūpīgi izturas pret informāciju, kuru esam apkopojuši par jums un jūsu lietojumu mūsu pakalpojumiem. Mēs nekad neizmantojam jūsu datus komerciāliem nolūkiem trešajām personām.

Šī privātuma politika attiecas uz mūsu mājas lapas izmantošanu un tajā pieejamo Sideways pakalpojumu izmantošanu. Šo nosacījumu spēkā stāšanās datums ir 29/08/2019, un ar jaunas versijas publicēšanu visi iepriekšējie nosacījumi zaudē savu spēku. Šī privātuma politika apraksta, kādus datus mēs par jums apkopojam, kādus mēs izmantojam, un ar kuriem un kādās apstākļos šie dati var tikt kopīgoti trešajām personām. Mēs arī izskaidrosim, kā mēs uzglabājam jūsu datus un kā mēs aizsargājam jūsu datus no ļaunprātīgas izmantošanas, kā arī kādas tiesības jums ir attiecībā uz personas datiem, ko jūs mums sniedzat.

Ja jums ir jautājumi par mūsu privātuma politiku, jūs varat sazināties ar mūsu privātuma jautājumu kontaktpersonu; kontaktinformāciju atradīsiet mūsu privātuma politikas beigās.

Par datu apstrādi

Zemāk jūs varat uzzināt, kā mēs apstrādājam jūsu datus, kur mēs tos uzglabājam, kādas drošības tehnoloģijas mēs izmantojam un kam ir pieejami šie dati.

Tīmekļa veikala programmatūra

Magento

Mūsu tīmekļa veikals ir izstrādāts ar Magento programmatūru, un mēs esam izvēlējušies Magento mūsu tīmekļa hostingam. Personas dati, ko jūs nododat mums, lai mēs varam piedāvāt mūsu pakalpojumus, tiek kopīgoti ar šo trešo pusi. Magento var piekļūt jūsu datiem, lai piedāvātu mums (tehnisku) atbalstu, un viņi nekad neizmantos jūsu datus citiem mērķiem. Saskaņā ar līgumu, ko mēs ar viņiem noslēdzam, Magento ir pienākums ieviest atbilstošus drošības pasākumus. Šie drošības pasākumi ietver SSL šifrēšanas izmantošanu un stingru paroles politiku. Regulāri tiek veiktas dublēšanas kopijas, lai izvairītos no datu zaudējumiem.

E-pasts un sūtīšanas saraksti

MailChimp

Mēs nosūtām savus e-pasta informatīvos biļetenus ar MailChimp. MailChimp nekad nelieto jūsu vārdu un e-pasta adresi saviem mērķiem. Katrā e-pastā, kas tiek automātiski nosūtīts caur mūsu mājas lapu, jūs redzēsiet saiti "atsaukt abonementu". Jums vairs netiks nosūtīti mūsu biļeteni. Jūsu personas dati tiek droši uzglabāti arī MailChimp. MailChimp izmanto sīkdatnes un citas internettehnoloģijas, lai uzzinātu, vai e-pasti tiek atvērti un izlasīti. MailChimp patur sev tiesības izmantot jūsu datus, lai uzlabotu pakalpojumu un šajā ietvarā kopīgotu informāciju ar trešajām personām.

 

Maksājumu apstrāde

Mollie

Mūsu tīmekļa veikala (daļējās) maksājumu apstrādei mēs izmantojam Mollie platformu. Mollie apstrādā jūsu vārdu, adresi un dzīvesvietas datus, kā arī jūsu maksājumu informāciju, piemēram, bankas konta numuru vai kredītkartes numuru. Mollie ir ieviesis atbilstošus tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu jūsu personas datus. Mollie patur tiesības izmantot jūsu datus, lai uzlabotu pakalpojumu un šajā ietvarā kopīgotu (anonimizētus) datus ar trešajām personām. Visi iepriekš minētie drošības pasākumi attiecībā uz jūsu personas datu aizsardzību attiecas arī uz Mollie pakalpojuma daļām, kurām viņi piesaista trešās personas. Mollie neuzglabā jūsu datus ilgāk par to, cik to ļauj likumdošanas termiņi.

 

Atsauksmes

WebwinkelKeur

Mēs apkopojam atsauksmes, izmantojot WebwinkelKeur platformu. Ja jūs atstājat atsauksmi caur WebwinkelKeur, jums ir jānorāda vārds un e-pasta adrese. WebwinkelKeur dalās ar šiem datiem ar mums, lai mēs varētu piesaistīt atsauksmi jūsu pasūtījumam. WebwinkelKeur arī publicē jūsu vārdu savā mājas lapā. Dažos gadījumos WebwinkelKeur var sazināties ar jums, lai sniegtu skaidrojumu par jūsu atsauksmi. Ja mēs jūs aicinām atstāt atsauksmi, mēs dalāmies ar jūsu vārdu un e-pasta adresi ar WebwinkelKeur. Viņi izmanto šos datus tikai, lai jūs aicinātu atstāt atsauksmi. WebwinkelKeur ir ieviesis atbilstošus tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu jūsu personas datus.

 

WebwinkelKeur patur tiesības iesaistīt trešās personas, lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu. Mēs esam devuši atļauju WebwinkelKeur šādām darbībām. Visi augstāk minētie nodrošinājumi attiecībā uz jūsu personas datu aizsardzību attiecas arī uz pakalpojuma daļām, kurām WebwinkelKeur piesaista trešās personas.

 

Piegāde un loģistika

PostNL

Ja jūs veicat pasūtījumu pie mums, mūsu uzdevums ir nodrošināt, ka jūsu pakete tiek piegādāta jums. Mēs izmantojam PostNL pakalpojumus piegādei. Lai to īstenotu, mums ir nepieciešami jūsu vārds, adrese un dzīvesvieta, ko mēs dalām ar PostNL. PostNL izmanto šos datus tikai līguma izpildei. Gadījumā, ja PostNL piesaista apakšuzņēmējus, PostNL arī nodrošina šos datus šiem uzņēmumiem.

 

DHL

Ja jūs veicat pasūtījumu pie mums, mūsu uzdevums ir nodrošināt, ka jūsu pakete tiek piegādāta jums. Mēs izmantojam DHL pakalpojumus piegādei. Lai to īstenotu, mums ir nepieciešami jūsu vārds, adrese un dzīvesvieta, ko mēs dalām ar DHL. DHL izmanto šos datus tikai līguma izpildei. Gadījumā, ja DHL piesaista apakšuzņēmējus, DHL arī nodrošina šos datus šiem uzņēmumiem.

 

Rēķinu izrakstīšana un grāmatvedība

Exact

Mūsu grāmatvedības un grāmatvedības uzturēšanai mēs izmantojam Exact pakalpojumus. Mēs dalāmies ar jūsu vārdu, adresi un dzīvesvietu, kā arī informāciju par jūsu pasūtījumu. Šie dati tiek izmantoti pārdošanas rēķinu administrēšanai. Jūsu personas dati tiek droši nosūtīti un glabāti. Exact ir saistīts ar noslēpšanu un apstrādās jūsu datus konfidenciāli. Exact nepiešķirs jūsu personas datus citiem mērķiem, izņemot iepriekš minētos.

 

Datu apstrādes mērķis

Mēs izmantojam jūsu datus tikai mūsu pakalpojumu sniegšanai. Tas nozīmē, ka datu apstrādes mērķis vienmēr tieši saistās ar uzdevumu, ko jūs mums piešķirat. Mēs neizmantojam jūsu datus (vērstai) mārketingam. Ja jūs ar mums dalāties savus datus, un mēs izmantojam šos datus, lai - citādi, nekā jūsu pieprasījumam - nākotnē sazinātos ar jums, mēs jūs šim nolūkam skaidri pieprasīsim atļauju. Jūsu dati netiek kopīgoti ar trešajām personām, izņemot gadījumus, kad tas nepieciešams grāmatvedības un citiem administratīviem pienākumiem. Šīs trešās personas visās saskaņā ar līgumu starp viņiem un mums vai solījumu vai likumdošanas pienākumu ir saistītas ar noslēpšanu.

 

Automātiski apkopoti dati

Dati, kas tiek automātiski apkopoti mūsu mājas lapā, tiek apstrādāti, lai uzlabotu mūsu pakalpojumu. Šie dati (piemēram, jūsu IP adrese, tīmekļa pārlūks un operētājsistēma) nav personas dati. Palīdzēt nodokļu un kriminālizmeklēšanas gadījumos Dažos gadījumos Sideways V.O.F. var būt saistīts ar likumdošanas prasību dēļ, kas nosaka jūsu datu kopīgošanu saistībā ar valsts iestāžu nodokļu un kriminālizmeklēšanu. Šādos gadījumos mēs esam spiesti dalīties ar jūsu datiem, bet mēs darīsim visu, kas ir mūsu spēkos, lai to pasargātu.

 

Uzglabāšanas termiņi

Mēs uzglabājam jūsu datus tik ilgi, cik ilgi jūs esat mūsu klienti. Tas nozīmē, ka mēs saglabājam jūsu klienta profilu līdz brīdim, kad jūs paziņojat, ka vairs nevēlaties izmantot mūsu pakalpojumus. Ja jūs to paziņojat mums, mēs to uztversim kā aizmirst pieprasījumu. Saskaņā ar piemērojamiem administratīvajiem pienākumiem mums jāuzglabā rēķini ar jūsu (personas) datiem tik ilgi, cik ilgi piemērojamie termiņi to nosaka. Tomēr darbiniekiem vairs nav piekļuves pie jūsu klienta profila un dokumentiem, ko mēs esam izveidojuši, atsaucoties uz jūsu uzdevumu.

 

Jūsu tiesības

Saskaņā ar esošo Nīderlandes un Eiropas likumdošanu jums kā attiecīgajam ir noteiktas tiesības attiecībā uz jūsu personas datiem, ko mēs vai mūsu vārdā apstrādājam. Mēs jums šeit izskaidrojam, kādas ir šīs tiesības un kā jūs varat uz tām atsaukties. Sākotnēji, lai novērstu ļaunprātīgu izmantošanu, mēs sūtām izrakstus un kopijas jūsu datiem tikai uz jūsu jau zināmo e-pasta adresi. Ja jūs vēlaties saņemt datus citā e-pasta adresē vai, piemēram, pa pastu, mēs jūs lūgsim identificēties. Mēs uzturam reģistru par izpildītiem pieprasījumiem; aizmirst pieprasījumu gadījumā mēs uzturam anonimizētus datus. Visi datu izraksti un kopijas tiek saņemti mašīnlasāmas datu formā, kuru mēs izmantojam saviem sistēmu ietvaros. Jums ir tiesības jebkurā laikā iesniegt sūdzību pie Datu aizsardzības iestādes, ja jūs uzskatat, ka mēs nepareizi izmantojam jūsu personas datus.

 

Pieprasījuma tiesības

Jums vienmēr ir tiesības pieprasīt piekļuvi datiem, ko mēs (apstrādājam) un kas attiecas uz jums personiski vai ir jūsu identificējami. Jūs varat iesniegt šādu pieprasījumu mūsu privātuma jautājumu kontaktpersonai. Jūs saņemsiet atbildi uz jūsu pieprasījumu 30 dienu laikā. Ja jūsu pieprasījums tiks apmierināts, mēs nosūtīsim jums visus datus, kas atrodas mūsu ziņā, uz jūsu pieejamā e-pasta adrese, kā arī sniegsim visu apstrādātāju sarakstu, kuri turējusi šos datus, norādot kategoriju, kurā mēs esam glabājuši šos datus.

 

Datu labošanas tiesības

Jums vienmēr ir tiesības pieprasīt, lai dati, ko mēs (apstrādājam) un kas attiecas uz jums personiski vai ir jūsu identificējami, tiktu laboti. Jūs varat iesniegt šādu pieprasījumu mūsu privātuma jautājumu kontaktpersonai. Jūs saņemsiet atbildi uz jūsu pieprasījumu 30 dienu laikā. Ja jūsu pieprasījums tiks apmierināts, mēs nosūtīsim jums apstiprinājumu uz jūsu pieejamās e-pasta adreses, ka dati ir laboti.

 

Apstrādes ierobežošanas tiesības

Jums vienmēr ir tiesības ierobežot datu apstrādi, ko mēs (apstrādājam) un kas attiecas uz jums personiski vai ir jūsu identificējami. Jūs varat iesniegt šādu pieprasījumu mūsu privātuma jautājumu kontaktpersonai. Jūs saņemsiet atbildi uz jūsu pieprasījumu 30 dienu laikā. Ja jūsu pieprasījums tiks apmierināts, mēs nosūtīsim jums apstiprinājumu uz jūsu pieejamās e-pasta adreses, ka dati tiks apstrādāti līdz brīdim, kad jūs atcelsiet ierobežojumu.

 

Pārnešanas tiesības

Jums vienmēr ir tiesības lūgt, lai dati, ko mēs (apstrādājam) un kas attiecas uz jums personiski vai ir jūsu identificējami, tiktu pārnēsāti uz citu pusi. Jūs varat iesniegt šādu pieprasījumu mūsu privātuma jautājumu kontaktpersonai. Jūs saņemsiet atbildi uz jūsu pieprasījumu 30 dienu laikā. Ja jūsu pieprasījums tiks apmierināts, mēs nosūtīsim jums izrakstus vai kopijas visiem datiem, kas attiecas uz jums un kuri ir apstrādāti mūsu vai citu apstrādātāju vai trešo pušu uzdevumā, kā arī norādīsim, ka, visticamāk, mēs nevaram turpināt pakalpojumu sniegšanu, jo nevar garantēt datu failu drošu savienošanu.

 

Pretestības tiesības un citas tiesības

Atsevišķos gadījumos jums ir tiesības pretestībai pret jūsu personas datu apstrādi Sideways V.O.F. vai Sideways V.O.F. uzdevumā. Ja jūs iesniedzat pretestību, mēs nekavējoties apturēsim datu apstrādi, gaidot pretestības izskatīšanu. Ja jūsu pretestība ir pamatota, mēs jums nodosim izrakstus un/vai kopijas visiem datiem, ko mēs (apstrādājam), un pēc tam pastāvīgi pārtrauksim datu apstrādi. Jums ir arī tiesības neuzstāt ne uz vienu automatizētu individuālu lēmumu vai profilēšanu. Mēs neapstrādājam jūsu datus tā, ka šī tiesība būtu piemērojama. Ja jums šķiet, ka tas ir tā, lūdzu, sazinieties ar mūsu privātuma jautājumu kontaktpersonu.

 

Sīkdatnes

Google Analytics

Mūsu mājaslapā tiek izvietotas sīkdatnes no ASV uzņēmuma Google kā daļa no "Analytics" pakalpojuma. Mēs izmantojam šo pakalpojumu, lai sekotu un saņemtu ziņojumus par to, kā apmeklētāji izmanto mājaslapu. Šis apstrādātājs varētu būt saistīts ar pienākumu sniegt šos datus, pamatojoties uz esošajiem likumiem un noteikumiem. Mēs neesam atļāvuši Google izmantot iegūto analītikas informāciju citiem Google pakalpojumiem.

 

Sīkdatnes no trešajām pusēm

Ja programmatūras risinājumi no trešām pusēm izmanto sīkdatnes, tas ir norādīts šajā privātuma paziņojumā.

 

Privātuma politikas izmaiņas

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt savu privātuma politiku. Šajā lapā jūs vienmēr atradīsiet jaunāko versiju. Ja jaunai privātuma politikai ir ietekme uz to, kā mēs jau apstrādājam datus, kas attiecas uz jums, mēs jūs paziņosim par to pa e-pastu.

 

Kontaktinformācija

Sideways

Waterwinweg 31

7572PD, Oldenzaal

Nīderlande

[email protected]

+31(0)548201001