Arbor

Par zīmolu Arbor

Jau kopš 1995. gada Arbor nodarbojas ar to, lai radītu, mūsuprāt, visskaistāko sniega dēļi, kādu vien iespējams iegādāties. Vieni no nedaudzajiem visā snovborda tirgū viņi strādā ar īsta koka virskārtu, kas rada raksturīgo "koka" izskatu. Kopš pirmās dienas viņi ir ražojuši, domājot par klimatu. Šī iemesla dēļ viņi ir pazīstami arī kā hipiju zīmols.

Mūsdienās šie foršie Arbor dēļi ir pieejami visdažādākajās formās un krāsās.

arbor

Arbor Sniega dēļi

Powerplys vai koka preču zīme. Īsta koka virskārtas, kas izgatavotas no plāna koka finiera, rada savdabīgu snovborda sajūtu, kurai nevar līdzināties neviens cits dēlis. Tas piešķir sniega dēlim papildu dzīvību. Turklāt, iegādājoties savu Arbor dēli ar Powerply, jums ir patiesi unikāls dēlis. Nevienam nav tādas pašas koka faktūras kā jūsu dēlim. Šie topsheets ir pieejami 5 variantos, un katram no tiem ir savas īpašības. Ir bambusa Powerply, Fraxinus, valrieksta un kļavas.

Arbor saites

Papildus dēļiem jau vairākus gadus tiek ražots arī lielisks sniega dēļu stiprinājumu klāsts. Gan sievietēm, gan vīriešiem. Šeit ir vairāki modeļi. Arbor Hemlock, Cypress un sieviešu siksnas Sequoia. Cyrpress ir stingrāka, uz freeridu orientēta sniega siksna, savukārt Arbor Hemlock ir nedaudz saudzīgāka un vairāk paredzēta frīstaila snovbordistiem vai iesācējiem. Sequoia ir universāla sieviešu siksna ar draudzīgu lokanību. Visas saites ir aprīkotas ar patīkamām magnija sprādzēm.

Tehnika aiz Arbor

Arbor darbojas ar 2 sistēmām. System Rocker un System camber. Abām ir savas iezīmes, kas padara rocker patiešām dēli kā rocker un camber kā camber, bet ar draudzīgām iezīmēm, ko jūs varētu sagaidīt no Arbor.

arbor

Arbor Pasūtīšana tiešsaistē vietnē Snowboards.lv

Vai meklējat jaunu dēli vai saites no Arbor? Tad esat nonācis īstajā vietā Snowboards.lv an! Vai jūs precīzi zināt, ko vēlaties iegādāties no Arbor? Tad pasūtiet tiešsaistē droši un ātri. Nepieciešama papildu informācija vai vēlaties redzēt Arbor reālajā dzīvē? Tad iegriezieties mūsu snovborda veikalā.

Apskatiet visu mūsu kolekciju sniega dēļi