Arbor sniega dēļi

Arbor sniega dēļi iegādāties

Ja ir kāds zīmols, kas ražo skaistus sniega dēļi, tad tas ir Arbor. Ne tikai Arbor sniega dēlis kādreiz izskatīsies ļoti skaisti koka topsheeta dēļ, bet arī tā braukšanas īpašības ir nebijušas! Arbor jau kopš 1995. gada ražo dēļus tradicionālā veidā, izmantojot ilgtspējīgus materiālus un konstrukcijas metodes.

Arbor sniega dēļi

Kas padara Arbor snovbordu tik unikālu?

Arbor snovborda unikalitāte ir tā topsheets. Nav divu vienādu Arbor dēļu. Šis zīmols bija pirmais, kas standarta plastmasas virsējo slāni aizstāja ar koka finieri. Tas ne tikai lieliski izskatās, bet arī uzlabo veiktspēju.

Arbor sniega dēļi Ar PowerPly topsheets

Atšķirīgās Powerply virsloksnes ir izgatavotas no izturīga koka vai bambusa virsējā slāņa. Dabiskā tekstūra nodrošina stilu, ar kādu ir pazīstams Arbor. Powerply funkciju var uzskatīt par papildu stikla šķiedras slāni. Šādas virsējās loksnes ražošana ir darbietilpīgs darbs. Tas arī padara Arbor tik ekskluzīvu.

Arbor sniega dēļi ar ātri saķepinātu pamatni

Arbor darbojas ar 3 stiprinājumu veidiem. Viņu labākais un diemžēl arī dārgākais Sintered base sniega dēlis nodrošina vēl nebijušu slīdēšanas jaudu un lielisku vaska uzsūkšanos. Šo bāzi var atrast, piemēram, uz Arbor Coda. Jums ir arī Crosslinked sintered bāze, kas patiesībā ir labākā no abām. Tā patiešām slīd daudz labāk nekā ekstrudētā bāze, bet var izturēt vairāk un ir vieglāk labojama nekā Sintered bāze. Un tad, protams, mums ir ekstrudētā bāze , kurai nepieciešama mazāka apkope un kura var izturēt lielu ļaunprātīgu izmantošanu. Pēdējā minētā bāze ir atrodama Arbor Element.

Arbor sniega dēļi ar izliekumu

Unikāls sniega dēļi no Arbor ir arī tas, ka lielākā daļa modeļu ir pieejami divos variantos. Proti, rocker un camber variants. Arbor sniega dēļi ar camber ir garāka efektīva tērauda mala, kas nodrošina maksimālu malas saķeri un jaudīgu malas maiņu. Turklāt camber profils nodrošina lielāku reakciju un pop efektu. Vietās, kur papēži un pirksti pieskaras tērauda malai, arbor sniega dēļi ir GripTech. Tas padara dēļus viegli vadāmus un rada dabiskākas sajūtas. Lai nodrošinātu, ka Arbor dēļi nesaķeras pie gala un astes, ir uzstādīti augšupvērsti spārni. Tērauda mala ir atdalīta no zemes, tāpēc ir mazāka iespēja, ka dēlis ieskries, un malas maiņa ir dabiskāka. GripTech kopā ar Uprise Fenders un izliekuma profilu dēvē Arbor The Camber System.

Arbor Sniega dēļi ar Rocker

Bez Camber gandrīz katram Arbor snovborda sniega dēlim ir arī rocker variants, ko Arbor dēvē arī par parabolisko rocker . Rockera pakāpe neet virzienā uz galu un asti. Kopumā rocker sniega dēļi ir mazāka saķere. Tas ir tāpēc, ka efektīvā tērauda puse ir īsāka. Lai to kompensētu, Arbor sniega dēļi ir izmantots GripTech. Vietās, kur papēži un pirksti spiež uz tērauda malu, tērauda mala nedaudz iziet uz āru. Tas nodrošina, ka katrai tērauda pusei ir četri kontakta punkti. Rocker un GripTech kombināciju Arbor sauc par The Rocker System.

Cietāki Arbor Sniega dēļi, pateicoties oglekļa šķiedrai.

Ne visos to dēļos ir ogleklis, bet, ja ir, tas var sastāvēt no 4 veidu oglekļa, ar daudz oglekļa taisnā līnijā vai leņķī. Tas var nodrošināt sniega dēlim lielāku izturību, stingrību vai reakciju. Karbons vienmēr ir inkrustēts ar atbilstošu koka serdi. Visi šim nolūkam izmantotie koksnes veidi ir FSC apstiprināti.

Arbor Element

Arbor Element ir sniega dēlis, ar kuru viss sākās. Element jau gadiem ilgi ir bijis šī skaistā zīmola stūrakmens, un to patiešām var dēvēt par vienu no pasaulē labākajiem all-mountain sniega dēļiem. Rocker kombinācijā ar GripTech nodrošina īpaši ērtu sajūtu, nezaudējot saķeri un kontroli. Arbor Element lieliski sader ar Hemlock sniega dēļa stiprinājumiem.

Arbor Coda

Arbor Coda ir freerīda sniega dēlis, kas labi jūtas gan trasē, gan arī pūdermalā. System Camber apvieno parabolisko izliekumu ar GripTech un paaugstinātām tērauda malām, lai nodrošinātu maksimālu reakciju, precizitāti un saķeri. Coda ir Directional Twin forma, kas nozīmē, ka priekšpuse ir nedaudz garāka par asti, kas nozīmē, ka dēlis joprojām ir piemērots braukšanai switch. Neuztraucieties par to, ka nebūsiet pirmais, kas nolaidīsies. Dēlītim ir īpaši ātra sinterēta pamatne.

Arbor Shiloh

2020. gadā Arbor pirmo reizi nāca klajā ar Shiloh. Arbor Shiloh ir tieši tādas pašas formas kā tā lielajam brālim Coda. Shiloh ir Biax šķiedra, savukārt Coda ir ar biax un triax šķiedras maisījumu pastiprināta pamatne. Tas padara Shiloh tikai nedaudz maigāku un maigāku. Nenovērtējiet Shiloh par zemu! Mēs domājam, ka šis sniega dēlis var kļūt par vienu no populārākajiem Arbor kolekcijas sniega dēļiem.

Arbor sniega dēļi

Arbor Snowboardshop

Mēs lepojamies, ka mūsu sortimentā ir šis skaistais snovborda zīmols.

Papildus Arbor sniega dēļi mūsu kolekcijā ir arī Arbor stiprinājumi.

Vai jums ir jautājumi par to, kurš Arbor snovborda dēlis jums ir vispiemērotākais? Vai kurš garums ir vislabākais? Sazinieties ar mums pa tālruni, Whatsapp vai e-pastu. Protams, jūs esat laipni gaidīti arī mūsu snovborda veikalā Tventē. Viegli sasniedzams un bezmaksas autostāvvieta veikala priekšā.