Never Summer sniega dēļi

Never Summer Snowboards ir inovatīvs zīmols snovborda nozarē. Uzņēmums tika dibināts 1991. gadā, un kopš tā laika tas ir ieguvis labu reputāciju, ražojot augstākās kvalitātes sniega slēpņus sniega dēļi.

Vēsture Never Summer sniega dēļi

Never Summer Snowboards vēsture sākās 1983. gadā, kad Tims Kanadejs un Treisijs Kanadejs Kolorādo kalnos nodibināja snovborda zīmolu. Abi sniega dēļu fani bija sākuši ražot sniega dēļi kā hobiju un nekad nedomāja, ka tas pāraugs par veiksmīgu sniega dēļu zīmolu. Never Summer sniega dēļi sāka ar nelielu produkciju, sākumā ražojot tikai dažus sniega dēļi sniega dēļus nedēļā. Drīz vien pieprasījums pēc šiem lieliskajiem dēļiem pieauga, un viņi paplašināja ražošanu. 1991. gadā Never Summer sniega dēļi patentēja savu tehnoloģiju. Šo tehnoloģiju viņi nosauca par "Rocker Camber". Never Summer sniega dēļi ar šo tehnoloģiju ieguva vēl nebijušu stabilitāti un kontroli. Tas padarīja sniega dēļi piemērotus visiem līmeņiem - no iesācējiem līdz profesionāliem snovbordistiem.

Turpmākajos gados Never Summer turpināja attīstīt sniega dēļi, izmantojot jaunas tehnoloģijas un materiālus. Šis zīmols 1994. gadā pirmais ieviesa sniega dēļi ar tērauda malām, kas nodrošināja labāku kontroli. 2001. gadā viņi nāca klajā ar pilnīgi jaunu serdi, kas pazīstams kā "Carbon VXR Laminate". Tas nodrošināja Never Summer sniega dēļi vēl nebijušu stingrību un atsaucību.

Nevers summer boards

Kas padara Never Summer sniega dēļi unikālu?

Never Summer sniega dēļi unikalitāti nosaka apņēmība, kvalitāte un izturība. Zīmols izmanto tikai labākos materiālus un ir apņēmies samazināt oglekļa dioksīda emisijas nospiedumu. Piemēram, Never Summer sniega dēļi ražošanā tiek izmantoti daudzi otrreizēji pārstrādāti materiāli un koksne no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem.

Never Summer sniega dēļi Ar Rocker un Camber

Pirmajos snovborda gados gandrīz visiem sniega dēļi bija rocker profils. Tolaik snovbords būtībā aprobežojās ar braukšanu pa kalnu un bekcountry pūderi. Toreiz snovbordisti vēl nebija gaidīti uz slēpošanas trasēm. Kad slēpošanas kūrortos sāka atļaut braukt snovbordistiem, snovborda ražotāji pārgāja no rocker profila uz profilu, kāds tiek izmantots slēpju ražošanā. Kamberis ļauj vairāk izdarīt spiedienu uz sniegu, lai saglabātu labāku kontroli uz cietāka seguma. Divtūkstošajos gados daudzi zīmoli atgriezās tirgū ar Rocker profilu sniega dēļi pēc tam, kad daudzi dēļotāji pazaudēja rotaļīgumu un viļņveidību. Aptuveni šajā laikā Never Summer sniega dēļi dibinātāji izpētīja katra profila plusus un mīnusus un nolēma apvienot abus profilus. 2009. gadā Never Summer patentēja Rocker un Camber jeb CRC (camber Rocker Camber), un 2010. gadā tirgū nonāca pirmie Never Summer dēļi ar šo tehnoloģiju. Abu profilu apvienojums sniedz labāko no abām pasaulēm, nodrošinot stabilitāti un rotaļīgumu. Camber nodrošina stabilitāti lielā ātrumā un saķeri pagriezienos. Savukārt Rocker ļauj jums plunčāties pūderī un viegli un viegli džibelēt parkā.

Kas padara Never Summer dēļu Triple Camber profilu revolucionāru?

Lai gan tas nav nekas jauns un vairāki zīmoli apvieno rocker un camber vienā sniega dēļā, Never Summer sniega dēļi ir mainījis veidu, kā šie dažādie profili tiek kombinēti. Tādējādi Never Summer ir radījis visdaudzpusīgāko all-mountain sniega dēli, kāds jebkad ir bijis.

Never Summer snowboard kopen

Centra camber zona

Kamēr lielākā daļa zīmolu izmanto camber/rocker kombināciju ar divām camber zonām tieši zem pēdas, Never Summer sniega dēļi ir pievienojis trešo camber centrā. Pateicoties šādam dizainam, jūsu galvenais malas saķeri sāksies no dēļa centra, nodrošinot maksimālu popu, kad jūs pārnesīsiet jaudu uz kājām. Šī centrālā izliekuma zona arī samazina roķera šarnīrveida svārstības, padarot trīskāršā izliekuma sniega dēli taisnu un prognozējamu, nevis nervozu.

Izliekuma zonas zem pēdām

Kambera zonas zem kājām Never Summer sniega dēļi nodrošina neprātīgu stabilitāti lielā ātrumā. Kad jūs novietojat svaru uz pirkstgalu vai papēžu pusi, camber dabiski virza jūs pagriezienā. Kad jūs novietojat dēli uz sāniem, tas faktiski arī paliek uz sāniem, kas ļauj jums justies pārliecinoši.

Divas nelielas šūpoļu zonas

Divas nelielas šūpoļu zonas starp izliekuma zonām nodrošina vajadzīgo grūdienu, lai noturētos uz sniega virsmas. Šīs papildu rocker zonas padara Never Summer dēļus rotaļīgākus nekā citi modeļi ar līdzīgu stingrību un amortizāciju.

Never Summer iegādāties sniega dēli

Meklējat Never Summer snovbordu? Tad esat nonācis īstajā vietā vietnē Snowboards.lv! Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet labāko pieejamo Never Summer dēli. Vai jūs precīzi zināt, kādu modeli vēlaties? Tad pasūtiet savu mīļāko Never Summer snovbordu tiešsaistē. Vai vēlaties redzēt šo lielisko sniega dēļi dēli dzīvē, vai arī jums nepieciešama plašāka informācija? Tad iegriezieties mūsu snovborda veikalā.

Apskatiet visu mūsu kolekciju sniega dēļi

Never Summer snowboard