Tikai palicis
Ir noliktavā
Pieejams tiešsaistē
Pieejams veikalā
Pieejams veikalā
Pasūtīts līdz plkst. 15:00, nosūtīts šodien
Bezmaksas piegāde
  • #1 Snovbordi
  • Visas tavs mīļākās zīmes vienā vietā
  • Pasūti līdz plkst. 15:00 = tāpat dienā nosūtīts
  • Bezmaksas piegāde no € 99.95
Apraksts

Atklājiet Never Summer Lady FR

Never Summer Lady FR ir sniega dēlis dāmām, kas vēlas izcilu sniegumu uz labiekārtotām trasēm, bļodās, starp kokiem un stāvās nogāzēs. Šis virziena dēlis ir izstrādāts tā, lai jūs varētu izcelties uz kalna neatkarīgi no apstākļiem. Pateicoties tādām iezīmēm kā ¾ collas atstatums, 5 mm konusveida slīpums un Front End Rise un Float Mechanics, FR nodrošina lielisku peldamību dziļā putrā un putrainā sniegā, savukārt Triple Camber nodrošina nepārspējamu karvinga spēku.

Lady FR patiešām izceļas ar inovatīvām tehnoloģijām un materiāliem, kas var sacensties ar jaunākajām NASA tehnoloģijām. Šis sniega dēlis ir aprīkots ar modernu tehnoloģiju paketi, tostarp oglekļa un amortizējošiem elementiem, kas to ātri vien padarīja par Never Summer flagmani brīvā nobrauciena dēļu klāstā.

Lady FR piedāvā funkciju kombināciju, kas padara to par daudzpusīgu un jaudīgu dēli. Setsback un konuss ļauj bez piepūles slīdēt pa putru, vienlaikus saglabājot kontroli tehniskos nobraucienos. Front End Rise un Float Mechanics paceļ jūs virs sniega, ļaujot jums peldēt pat visdziļākajā pūderī un dubļos.

Trīskāršs izliekums

Kad runa ir par karvinga jaudu, trīskāršais izliekums ir spēles mainītājs. Šis profils nodrošina vēl nebijušu saķeri un atsaucību, ļaujot jums veikt asus pagriezienus un droši ripot lejup pa nogāzēm.

Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis frīderlēcējs vai vēlaties pacelt savas prasmes jaunā līmenī, Never Summer Lady FR ir labākais biedrs uz kalna. Tas ir dēlis, kas radīts, lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju neatkarīgi no apstākļiem, un aizvedīs jūs līdz jaunām virsotnēm jūsu snovborda piedzīvojumos.

Īsāk sakot, Lady FR iemieso Never Summer aizraušanos ar inovācijām un kvalitāti. Ja jūs meklējat labāko no labākajiem, kad runa ir par frīdreidu, meklējiet tālāk. Lady FR ir gatavs pārveidot jūsu snovborda pieredzi un ļaus jums izbaudīt nepārspējamu sniegumu.

Izmēru diagrammas

Izmēru diagrammas

156 160 161W
Deguna platums (cm) 30.3 30.5 31.4
Astes platums (cm) 29.8 30 30.9
Vidukļa platums (cm) 25.6 25.8 26.6
Efektīvā mala (cm) 118 122 123
Slīpums (cm) 5 5 5
General specifications
Par šo snovbordu
Brīvais stils / parks
Offpiste
Saķere uz ledus
Stāvs un tehnisks reljefs
Ātrgaitas griešana
Flex
Trīskāršais izliekums
 Never Summer Lady FR Trīskāršais izliekums
Power grip sānu griezums
 Never Summer Lady FR Power grip sānu griezums
Technical specifications
 Never Summer Lady FR Tehniskā SPecifikācija

Tehniskā SPecifikācija

Nidecker Snowboards piedāvā papildu gada garantiju pret ražošanas defektiem. Reģistrējiet savu dēli ŠEIT, lai pagarinātu garantiju no diviem līdz trim gadiem.

Bāze Durasurf XT Sintered 5501 bāze

Durasurf XT Sintered 5501 Base no Never Summer ir uzlabota sniega dēļa bāze ar saķepinātu pamatni, kas tiek novērtēta tās izturības un ātruma dēļ. Tā nodrošina lielisku slīdamību, pateicoties tās gludajai virsmai un zemajam berzes koeficientam, vienlaikus efektīvi absorbējot vasku un nodrošinot ilgstošu veiktspēju.

Pamata WooBoo Koka kodols

Topolu, Pauvlonia, bambusa un bērza koksnes kombinācija. Koksne ir viegla un izturīga. Turklāt bambuss piešķir dēlim papildu izturību un izcilību.

Stikls Bi-Lite

Bi-lite stikla šķiedra ir viegls stikla šķiedras audums, ko izmanto Never Summer snovborda konstrukcijā. Šis materiāls nodrošina pareizo līdzsvaru starp izturību un svaru, ļaujot snovbordistiem izbaudīt optimālu kontroli un reakciju uz dažādiem reljefiem un apstākļiem.

Kontūra Power Grip sānu griezums

Apvieno 5 dažādus rādiusus gar malu, lai visa mala būtu efektīva, kad tā ir saliekta, tāpēc tā ir ideāli piemērota braukšanai no dziļas uz seklu, no seklas uz līdzenu, no seklas uz dziļu.

Profils Triple Camber Fusion

Triple Camber Fusion profilu veido trešā izliekuma zona, ko papildina divi nelieli rockers, un agrīna pārejas zona priekšgalā. Rezultāts ir pilnībā sabalansēts braukšanas stils, kādu neatradīsiet nevienā citā profilā. Triple Camber ļauj maksimāli izmantot visu jūsu sānu daļu. Galvenā malu saķere sākas no dēļa centra.

Forma Virziena

Virziena forma nodrošina labāku veiktspēju un stabilitāti, braucot vienā virzienā, jo īpaši braucot brīvā stilā un uz sniega putras.

Atsauksmes
Klientu atsauksmes
Dalieties savās domās
Ja esat lietojis šo produktu, dalieties savās domās ar citiem klientiem
Uzrakstiet atsauksmi
Notiek ielāde...

You submitted your review for moderation.