Flow saites

Viss par Flow saitēm

Meklējat Flow stiprinājumus, ko uzstādīt uz snovborda? Tad esat nonācis īstajā vietā vietnē Snowboards.lv. Mūsu kolekcijā ir gandrīz visi Flow stiprinājumu modeļi. Vai jūs jau zināt, kura modeļa Flow stiprinājumi jums ir vispiemērotākie? Apskatiet visu mūsu kolekciju un iegādājieties Flow snovborda stiprinājumus ātri un vienkārši tiešsaistē mūsu interneta veikalā vai ierodieties mūsu salonā Oldenzaalā.

flow bindingen

Kādas ir Flow stiprinājumu priekšrocības?

Vai jūs joprojām šaubāties, vai Flow stiprinājumi ir piemēroti tieši jums? Zemāk mēs uzskaitām visas šo sniega dēļa stiprinājumu ar labi zināmo aizmugurējo ieeju priekšrocības.

  1. Ātra iekāpšana ar Flow stiprinājumiem

Vislabāk zināmā šo populāro stiprinājumu priekšrocība ir tā, ka jūs varat ātri un viegli uzkāpt. Tās sauc arī par "SPeed Entry bindings". Kāpēc? Pavisam vienkārši. Jūs atverat Flow snovborda sniega dēļa stiprinājuma augsto aizmugurējo daļu uz aizmuguri, izmantojot fiksatoru. Tādējādi aizmugurē rodas pietiekami daudz vietas, lai iebīdītu sniega dēļa zābaku stiprinājumā. Nebūs vairs jāsēž uz dibena, lai savilktu sniega dēļa siksnu! Cik tas ir labi?

  1. Jaudīgas un ērtas siksniņas Power Straps

Vēl viena priekšrocība ir tā, ka Flow stiprinājumi ir ērti. Lielās platās siksnas labi sadala spiedienu uz zābaku. Tādējādi līdz minimumam tiek samazināti spiediena punkti, tāpēc jūs gandrīz nejūtat stiprinājumu. Rezultātā jūs gandrīz nejūtat stiprinājumus ap kāju. Lielākajā daļā Flow stiprinājumu modeļu varat izvēlēties starp divām dažādām siksnām:

Flow Fusion sniega dēļa siksnu stiprinājumi

Šī ir tradicionālākā siksna no Flow. Šī lielā un platā siksna nodrošina spēcīgu reakciju un tiešumu.

Flow Hibrīda sniega dēļa siksna

Hybrid PowerStraps savieno potītes siksnu ar tradicionālāku siksnu priekšgalā, nodrošinot perfektu kontroles un elastības kombināciju.

  1. Optimāla enerģijas pārnese, izmantojot Power Triangle

Pateicoties tērauda trosītei, kas atrodas starp augsto aizmugurējo daļu un pamatplāksni, Flow sniega siksna reaģē ļoti ātri, veicot pagriezienu uz aizmuguri.

Populārākās Flow saites

Pateicoties Active Strap tehnoloģijai , iekāpšana un izkāpšana no Flow siksnām vēl nekad nav bijusi vieglāka. Atverot augsto muguras daļu, siksna nedaudz paceļas, atbrīvojot vēl vairāk vietas iekāpšanai. Piemēram, Flow Omni, kas ir laba sieviešu snovborda sniega siksna, ir aprīkota ar šādu siksnu.

flow bindingen

Flow NX2 stiprinājumi

Flow NX2 ir domāts ikvienam snovbordistam, kurš meklē spēcīgu, stingru un tiešu sniega dēļa stiprinājumu, kas piedāvā lielu atbalstu. Tā kā hibacks ir pastiprināts ar stikla šķiedru un aprīkots ar asimetriskiem atbalsta paneļiem apvienojumā ar "Active Strap Technology", siksna ir ļoti labi regulējama un nodrošina īpaši ātru ieiešanu. Ja vēlaties vēl lielāku reakciju, varat apskatīt arī Flow NX2 GT.

Jaunākie modeļi Flow stiprinājumi

2021. gada ziemai Flow siksnas nāca klajā ar pilnīgi jaunu siksnu līniju. Piemēram, Fusion siksna un Hybrid siksna tagad ir pārveidotas par Powerstraps siksnām, un abas ir izgatavotas no 3D formēta EVA. Fusion powerstrap piedāvā viengabala powerstrap, kas ļauj viegli iekāpt un izkāpt no siksnas, vienlaikus saglabājot kontroli, saķeri un komfortu. Hybrid powerstrap joprojām ir pirksta siksna tiem, kas vēlas lielāku kontroli.

Flow Sniega dēļi

Varbūt jums pašam vēl ir kāds sniega dēlis no Flow un pēc gadiem uzticīgas kalpošanas meklējat jaunu dēli no šī skaistā zīmola. Diemžēl Flow pats vairs neražo sniega dēļi, bet neuztraucieties, šo līniju ir pārņēmis uzņēmums. Nidecker sniega dēļi. Vai jums ir piederējis Flow Merc un jūs meklējat jaunu versiju? Tad Nidecker Merc ir tā pēctecis! Tas pats attiecas uz snovborda zābakiem no Flow. Tagad tie arī tiek saukti par Nidecker, bet joprojām ir izgatavoti ar tradicionālo Flow fit piegulumu. Agrāk jums bija Flow Helios, kas tagad saucas Nidecker Helios. Vai jūs neredzat kokus, un vai vēlaties saņemt padomu? Mēs jau gadiem ilgi strādājam ar abiem snovborda zīmoliem, tāpēc varam precīzi pateikt, kurš Nidecker dēlis ir labākais jūsu Flow snovborda pēctecis.

flow bindingen

Kādi ir labākie Flow stiprinājumi?

Mums bieži jautā, kādi ir labākie snovborda stiprinājumi. Flow vai tradicionālās siksnu saites? Mēs esam ļoti sajūsmināti par Flow zīmolu, taču nevaram apgalvot, ka tās ir labākas vai sliktākas par tradicionālajām siksnu stiprinājumiem. Tas ir atkarīgs no personīgajām vēlmēm. Tomēr mēs varam atspēkot, ka Flow stiprinājumi nav pietiekami stabili vai ka Flow stiprinājumos ir vaļīgi. Tomēr, iegādājoties Flow stiprinājumus, ir svarīgi, lai jūs tos pareizi pielāgotu zābakam. Turklāt jūsu snovborda zābakiem ir labi jāpielāgojas. Pieredze liecina, ka daudzi snovbordisti valkā pārāk lielus apavus. Tie izskatās labi, bet, kad sākat braukt ar sniega dēli, pamanāt, ka sākat slīdēt. Izmantojot siksnu stiprinājumus, jūs varat mazliet krāpties, stiprinot stiprinājumus nedaudz par daudz. To nevēlaties darīt, jo tas rada spiediena punktus jūsu zābakos. Kad jūs ieejat Flow saitē ar pārāk lieliem apaviem, jūs turpiniet slīdēt savos apavos. Ja jūs pārāk cieši aizverat Flow saiti, ir grūtāk iekāpt un izkāpt. Turklāt jūs varat visādi pielāgot stiprinājumus. Vai jums tas šķiet sarežģīti? Nāciet uz mūsu snovborda veikalu, un mēs jums palīdzēsim.

Rezerves daļas Flow stiprinājumiem

Nekas nav tik kaitinošs kā zaudēt daļu no plūsmas stiprinājuma, kad atrodaties kalnā. Tāpēc jums regulāri jāpārbauda, vai visas skrūves joprojām ir cieši pieskrūvētas. Gadījumā, ja jūs tomēr pazaudējat kādu detaļu, vai arī jūsu Flow snovborda sniega dēļa stiprinājuma daļa ir salūzusi? Tad varat vērsties pie mums pēc rezerves daļām Flow stiprinājumiem. Sniega dēļu s iksnu, skrūvju vai sprūdratu daļas jūs varat atrast sniega dēļu siksnu detaļu sadaļā. Vispirms nosakiet, kāda tipa sniega siksna jums ir, un apskatiet attēlu, lai redzētu, kāda daļa jums ir nepieciešama.

Kāpēc iegādāties Flow stiprinājumus vietnē Sideways?

Mums ir vairāk nekā 10 gadu pieredze ar Flow stiprinājumiem, un mēs pazīstam šos stiprinājumus no iekšpuses. Tāpēc mēs varam jums ieteikt labākos Flow stiprinājumus. Ir svarīgi, kuras Flow saites jūs uzmontēsiet uz kāda snovborda. Vai jūs meklējat pilnu snovborda komplektu ar Flow stiprinājumiem? Tad jums paveicies! Mūsu noliktavā ir vairāki lieliski sniega dēļu komplekti ar Flow stiprinājumiem. Vai jūsu vēlamais komplekts nav iekļauts sarakstā? Sazinieties ar mums un izklāstiet savas vēlmes. Mēs nekavējoties izveidosim jums jauku komplekta cenu.

Vai jūs pasūtāt Flow stiprinājumus tiešsaistē līdz plkst. 17:00? Tad tie tiks nosūtīti tajā pašā dienā ar PostNL. Mēs neiekasējam sūtīšanas izmaksas par snovborda stiprinājumu nosūtīšanu. Bez Flow mums ir arī citu zīmolu labas sniega dēļu saites.

Apskatiet visu mūsu sniega dēļu stiprinājumu kolekciju.