Pro-Tec ķiveres

Pro-tech snowboardhelm

Viss par Pro-Tech snovborda ķiverēm

Meklējat jaunu snovborda ķiveri? Tad esat nonācis īstajā vietā vietnē Snowboards.lv. Vai apsverat iespēju iegādāties Pro-Tec snovborda ķiveri? Tad ātri lasiet tālāk! Pro-Tec ir labi pazīstams zīmols snovborda aizsardzības jomā. Pro-Tec jau vairāk nekā 40 gadus ražo augstas kvalitātes snovborda ķiveres vīriešiem un sievietēm. Visas Pro-Tec snovborda ķiveres ir izstrādātas tā, lai braucēji būtu droši un aizsargāti, baudot prieku uz un ārpus slēpošanas trasēm un parkā.

pro-tec snowboard helm

Pro-Tec ķiveres nodrošina maksimālu aizsardzību un komfortu.

Protec snovborda ķiveres ir izgatavotas, izmantojot dažādus materiālus ar dažādiem drošības elementiem, tostarp EPS putu oderējumu un ABS ārējo apvalku. Šie divi slāņi nodrošina lielisku aizsardzību pret triecieniem un triecieniem. Turklāt visas Protec ķiveres ir izstrādātas tā, lai nodrošinātu maksimālu ventilāciju. Tas nodrošina braucējiem vēsumu un komfortu uz kalna.

Pro-Tec snovborda ķiveres atšķiras ar dažādiem stiliem. No klasiskā "skeitam līdzīgā" stila līdz glītam un modernam dizainam.

Kāpēc izvēlēties Pro-Tec snovborda ķiveres

Viena no galvenajām Pro-Tec ķiveru priekšrocībām ir to apņemšanās ievērot ilgtspēju. Pro-Tec ir Ilgtspējīgas apģērbu koalīcijas (Sustainable Apparel Coalition) biedrs un savās snovborda ķiverēs galvenokārt izmanto videi draudzīgus materiālus, piemēram, pārstrādātu plastmasu un organisko kokvilnu.

Pro-Tec snovborda ķiveres ir lieliska izvēle tiem braucējiem, kuri augstu vērtē drošību un aizsardzību kalnā. Ar šīm augstas kvalitātes snovborda ķiverēm Pro-Tec piedāvā aprīkojumu, kas nepieciešams, lai droši un ērti pavadītu garu dienu uz kalna.

pro-tec helmen

Iegādājieties Pro-Tec snovborda ķiveri tiešsaistē

Labi, ka jūs mūs atradāt, meklējot jaunu Pro-Tec snovborda ķiveri. Vai jūs precīzi zināt, kādu izmēru un modeli vēlaties? Tad droši un ātri pasūtiet Pro-Tec sniega ķiveri tiešsaistē mūsu interneta veikalā. Vai vēlaties ķiveri apskatīt vai pielaikot klātienē? Nāciet uz mūsu snovborda veikalu.

Apskatiet visu mūsu sniega dēļu ķiveru kolekciju.