Rome

Laipni lūgti Rome SDS pasaulē

Rome SDS (Snovbords Design Syndicate) 2001. gadā dibināja Džošs Rīds (Josh Reed) un Pols Maravecs (Paul Maravetz) Voterberijā (Waterbury, VT). Abi vīrieši iepriekš strādāja Burton Snowboards mārketinga un produktu dizaina nodaļās. Kopā viņi uzskatīja, ka snovborda nozarē tiek izlaisti pārāk daudz viduvēju produktu, kam tiek piešķirti lieli mārketinga budžeti.

Tas pamudināja viņus dibināt savu uzņēmumu (Rome SDS) un pievērsties nevis tradicionālajam mārketingam, bet gan izcilu produktu ražošanai. Atšķirībā no citiem zīmoliem Rome nepieder kādam slēpošanas uzņēmumam. Viņi koncentrējas tikai uz snovbordingu, un viņu uzmanības lokā ir personāži, kas padara snovbordingu tādu, kāds tas ir šodien.

Rome ražo visu, kas jums nepieciešams uz kalna, sākot no Rome sniega dēļi, Rome sniega zābakiem, Rome stiprinājumiem līdz pat virsdrēbēm un apģērbiem. Kopš pirmās dienas sarunas par sniega dēļi un snovbordingu ir Rome SDS pamataspekts, nepārtrauktā saruna, kas palīdz Rome kā zīmolam augt, ir Sindikāts, ko viņi pārstāv, pievienojieties!

Rome snowboard materiaal

Rome pasūtot preces tiešsaistē no Snowboards.lv

Cik labi, ka jūs meklējat snovborda izstrādājumus no Rome. Snowboards.lv jūs esat nonācis īstajā vietā, lai iegādātos Rome snovborda rakstus. Pasūtiet tiešsaistē droši un ātri. Vai jūs labprātāk vēlētos apskatīt visu Rome kolekciju klātienē? Tad iegriezieties mūsu snovborda veikalā. Mūsu veikals ir viegli sasniedzams, un pie tā durvīm ir bezmaksas autostāvvieta.