Rome saites

Rome Nopirkt saites

Meklējat jaunu Rome siksnu komplektu? Tad esat nonācis īstajā vietā Snowboards.lv. Papildus augstas klases sniega dēļu stiprinājumiem tie ir pieejami arī ar Rome sniega dēļi. Snovbords stiprinājumi ir vissvarīgākais savienojums starp jums un jūsu dēli. Rome to saprot kā neviens cits, tāpēc izmanto labākos materiālus apvienojumā ar neierobežotu regulējamību. Pareizi Rome sniega dēļa stiprinājumi, pareizi pieskaņoti jūsu zābakiem, uzlabo jūsu spēju kontrolēt dēli un padara braukšanu daudz ērtāku.

Rome snowboard bindingen

Rome stiprinājumi ar siksniņām

Uzņēmumā Rome bindings uzskata, ka klasiskās siksniņas ir pareizā izvēle neatkarīgi no tā, kāda tipa braucējs esat. Tā ir pārbaudīta un uzticama tehnoloģija, ko Rome un viņu braucēju komanda ir pilnveidojusi vairāk nekā desmit gadus. Lai gan tas nav tik jūtams kā snovborda zābakiem, katrai Rome siksnai ir sava elastības pakāpe. Tas ir saistīts ar materiāliem, kas izmantoti pamatplātnei, augstai muguras daļai un siksnai. Tas atšķir Rome stiprinājumus no pārējiem.

Katram stilam piemērota Rome snovborda sniega dēļa siksna.

Stingrākas Rome saites, piemēram, Rome Black Label un pavisam jaunās Rome Cleaver piedāvā maksimālu reakciju. Tas ir iespējams, pateicoties izmantotajiem stingrajiem, bet vieglajiem materiāliem. Tā rezultātā enerģija tiek nodota tieši uz dēļa malām. Piemēram, šo divu slēpju augstās aizmugures un pamatplāksnes ir izgatavotas no oglekļa, kas pastiprināts ar neilonu. Ja vēlaties braukt pa lielām līnijām uz nogāzēm vai lēkt lielus kickerus, jūs patiešām novērtēsiet šo Rome slēpju stingrību.

Rome Siksnas ar vidēju lokanību, piemēram, Rome D.O.D. un 390 Bos un Crux, ir daudz saudzīgākas. Ja pieļausiet kļūdu, būs mazāka iespēja tikt sodītam. Turklāt šīs saites atvieglo triku pielāgošanu, kad vēlaties stilizēt kādu railu vai lēcienu.

Vai esat vairāk all-mountain braucējs? Tad ļoti piemērotas ir Rome saites ar vidēji liektu lokanību. Padomājiet par populārajiem Rome katana un Vice.

Kāpēc Rome stiprinājumi ir tik populāri?

Rome Siksnām ir divas variācijas papēža kausiņa konstrukcijas, kas izliekas visapkārt siksnas sāniem sistēmā, ko sauc par Rome Underwrap.

Sēdekļi ar Fullwrap

Fullwrap ir klasiskā simetriskā papēža krūšdaļa no Rome. Tā prioritāte ir jaudas pārnese un nodrošina maksimālu atbalstu agresīvam snovbordistam.

Siksnas ar AsymWrap

AsymRwap ir inovatīvs dizains, kas vienā pusē ir īsāks. Tas nodrošina "brīvāku", slidām līdzīgāku braukšanas pieredzi.

Maksimāla saķere ar siksnām, pateicoties AuxTec® siksnām.

Rome siksniņas atšķiras no pārējām siksniņām. AuxTec® siksniņas ir rezultāts gadiem ilgam saišu komponentu darbības pilnveidošanai un pārdomāšanai. To darot, Rome mērķis ir uzlabot stiprinājumu saķeri un izturību. Auxetic raksti ir ģeometriskie raksti, kas izstiepšanas laikā perpendikulāri sabiezē. Iedomājieties to kā mazu eņģu tīklu, kas atveras un izplešas, kad tiek izdarīts spiediens. Tas rada tiešāku savienojumu ar snovborda zābaku. Labāks spiediena sadalījums pa virsmu ar ergonomisku formu nozīmē labāku kopējo savienojumu. Viengabala un viena materiāla konstrukcija nozīmē arī lielāku izturību neatkarīgi no apstākļiem.

Rome bindingen

Rome Nopirkt stiprinājumus tiešsaistē vietnē Snowboards.lv

Vai jau precīzi zināt, kuri Rome stiprinājumi jums lieliski derēs? Tad pasūtiet tās viegli un ātri Snowboards.lv. Vai vēlaties redzēt stiprinājumus reālajā dzīvē, vai arī jums ir nepieciešams padoms? Apmeklējiet mūsu snovborda veikalu, lai apskatītu jauno Rome stiprinājumu kolekciju!