Rome sniega dēļi

Kāpēc izvēlēties Rome sniega dēļi?

Visi Rome sniega dēļi ir radīti no ideālistiskas idejas. Tā varētu būt ideāla līnija parkā, lieliska pūderdiena vai vienkārši īpašs braukšanas stils. Gadu pieredze un zināšanas par ekskluzīviem materiāliem ļauj Rome sniega dēļi ideju pārvērst vēl vienā tipiskā Rome sniega dēļā. Jo vairāk zināsiet par snovborda konstrukciju, jo labāk varēsiet izvēlēties sev piemērotāko Rome snovbordu.

Ātra bāze zem Rome sniega dēļi

Snovborda apakšdaļa, saukta arī par bāzi, ir virsma, kas faktiski slīd pa sniegu. Rome sniega dēļi ir dažādi varianti, un jums piemērotākais ir atkarīgs no jūsu budžeta un prioritātēm.

Rome sniega dēļi

Rome sniega dēļi Ar Impact Base ir aprīkota ekstrudēta bāze. Šis pamatnes veids ir izturīgs un cenas ziņā pieejams. Turklāt šāda veida pamatnes bojājumus ir viegli labot.

Powerslide bāze zem Rome sniega dēļi ir uzlabota, ātrāka un izturīgāka ekstrudētā bāze.

Vēlaties sasniegt ātrumu? Tad izvēlieties Rome sniega dēli ar saķepinātu bāzi, piemēram, Sintered-speedbase vai Sinterstrong Base.

Rome snowboard

Kas ir šo sniega dēļi pamatnes kodolā?

Rome sniega dēļi ir pazīstamas ar savu popu. Noslēpums ir ekskluzīva tehnoloģija, ko sauc par Rome sniega dēļi Hotrods. Tie ir plāni oglekļa vai bambusa stabi, kas ir frēzēti tieši koka serdē. Tādos modeļos kā Rome Ravine Select, National un Freaker Hotrods ir iestrādāti papildu oglekļa apvalkā, ko mēs saucam par Omega konstrukciju.

Hotrods uzlabo Rome sniega dēļa lokanību un palielina reakciju. Atkarībā no tā, kur tieši Rome novieto šos Hotrods, tie var pielāgot dēļa stabilitāti un popu. Piemēram, tie var nodrošināt papildu atbalstu brīvā nobrauciena sniega dēļa garajā priekšgalā. Vai arī tos izvieto tādu dēļu kā Ravine aizmugurē, lai palielinātu braukšanas ātrumu pagriezienos.

Dažos Rome sniega dēļi ir atrodamas arī Impact Plates. Papildu stikla šķiedras slāņi atrodas tieši zem ieliktņiem. Šīs plāksnes nodrošina papildu pastiprinājumu vietās, kur stiprinājumi ir visvairāk noslogoti. Tas palielina kalpošanas ilgumu un efektīvi slāpē Rome sniega dēļa vibrācijas.

Rome nopirkt sniega dēli tiešsaistē

Vai meklējat jaunu Rome snovbordu? Sniega dēļi.lv ir īstā vieta. Papildus lieliskiem dēļiem mūsu kolekcijā ir arī Rome stiprinājumi un snovborda zābaki. Romesnovborda zābaki. Vai jūs zināt, kurš Rome snovborda dēlis jums ir vispiemērotākais? Tad pasūtiet tiešsaistē. Šaubāties vai nepieciešama papildu informācija? Nāciet uz mūsu snovborda veikalu, lai apskatītu lielisko kolekciju Rome sniega dēļi.