Aizmugurējie pakāpienu stiprinājumi

Snovbords Nopirkt aizmugurējās ieejas stiprinājumus

Snovbords Siksnas, kas ļauj ieiet aizmugurē, ir pazīstamas arī kā aizmugurējās ieejas siksnas. Augstpapēža aizmugurējā daļa atveras, lai jūsu kāja varētu ieslīdēt iekšā. Pēc tam augšējā aizmugurējā daļa atveras atpakaļ uz augšu un bloķējas savā vietā. Tas ietaupa jūsu laiku, jo jums nav katru reizi jāregulē potītes un pirkstu siksna.

Ierīces ar aizmugurējo pakāpienu ir tādas, ka pēc tam, kad tās ir pareizi noregulētas, lai atbilstu jūsu zābakam, jums ir tikai jāatver/jāaizver augstpacēlājs, lai izvilktu/izvilktu savus snovborda zābakus. Tas arī nozīmē, ka jūs varat sākt braukt uz slēpēm uzreiz no pacēlāja, nesēžot uz pakauša.

Savietojamība ar aizmugurējās ieejas stiprinājumiem

Aizmugurējās ieejas stiprinājumiem ir tāds pats 4x4 skrūvju modelis kā siksnu stiprinājumiem, tas nozīmē, ka tos var uzstādīt uz jebkura dēļa. Tās var uzstādīt pat uz Burton snovborda ar Channel. Tādējādi jūs varat brīvi izvēlēties, kura zīmola sniega dēli vēlaties kombinēt ar aizmugurējās ieejas siksnām.

flow in bindingen

Aizmugurējās ieejas stiprinājumu priekšrocības

Aizmugurējās ieejas stiprinājumi, kas pazīstami arī kā aizmugurējās ieejas stiprinājumi, piedāvā snovbordistiem vairākas priekšrocības. Viena no galvenajām priekšrocībām ir vieglums un ātrums, ar kādu jūs varat iekāpt un izkāpt no stiprinājumiem. Pateicoties inovatīvajam aizmugurējās ieejas stiprinājumu dizainam, jums vairs nav nepieciešams iebīdīt kāju un savilkt siksnas. Tā vietā jūs vienkārši atverat stiprinājuma aizmugurējo paneli, ieejat un aizverat paneli ar ātru sprādzi. Tas ietaupa laiku un sagādā mazāk problēmu, jo īpaši aizņemtās kalna dienās.

Turklāt aizmugurējās ieejas stiprinājumi bieži vien ir labi piemēroti un komfortabli. Siksnas var precīzi regulēt, un tās nodrošina stingru saķeri ap kājām, nodrošinot kontroli un stabilitāti snovborda laikā. Turklāt daudzām aizmugurējās ieejas stiprinājumiem ir uzlabotas amortizācijas sistēmas un regulējami augstie atzveltņi, kas nodrošina papildu atbalstu un komfortu.

Iesācējiem snovbordistiem aizmugurējās ieejas stiprinājumi var būt pievilcīga izvēle, jo tos ir viegli lietot un ērti lietot. Arī pieredzējuši snovbordisti novērtē šo stiprinājumu efektivitāti un komfortu, jo īpaši dienās, kad viņiem bieži jāiekāpj un jāizkāpj no stiprinājumiem, piemēram, vingrinoties triku izpildē snovparkā. Kopumā aizmugurējās ieejas stiprinājumi piedāvā lietotājam draudzīgu un ērtu stiprinājumu variantu dažāda līmeņa snovbordistiem.

snowboard bindingen met achter instap

Rear-entry stiprinājumi no Flow.

Populārākie un pazīstamākie aizmugurējās ieejas sniega dēļa stiprinājumi ir Flow stiprinājumi. Flow bija viens no pirmajiem zīmoliem, kas nāca klajā ar aizmugurējās ieejas stiprinājumiem. Pēdējos gados šie stiprinājumi ir pilnveidoti, novēršot visus trūkumus. Piemēram, Flow stiprinājumus var izmantot arī kā siksniņu stiprinājumus, un, atlokot highback atpakaļ, lielā siksniņa paceļas uz augšu. Tas dod zābakam vairāk vietas, lai ieietu aizmugurē. Tas arī ļauj stingrāk regulēt stiprinājumu.

Fastec stiprinājumi no SP

Alternatīva Flow stiprinājumiem ir aizmugurējās ieejas stiprinājumi no SP. Šīs SP saites sauc arī par FastTec siksnām. Šīs saites ir paredzētas gan sievietēm, gan vīriešiem. Pateicoties Fastec sistēmai, uzkāpšana ir ātra un vienkārša. Ar vienkāršu kustību atverot siksniņas, augstpapēža siksniņa automātiski noliecas atpakaļ, ļaujot ātri izkāpt no siksnas.

Siksnas ar aizmugurējo ieeju ne tikai iesācējiem!

Aizmugurējās ieejas stiprinājumus bieži vien saista ar iesācējiem, jo tiem ir viegls iešanas mehānisms. Tomēr ir svarīgi zināt, ka šīs stiprinājumi nav paredzēti tikai iesācējiem, bet var būt ļoti piemēroti arī pieredzējušiem un pieredzējušiem snovbordistiem.

Viena no galvenajām aizmugurējās ieejas stiprinājumu priekšrocībām ir vieglā un ātrā ieiešana un iziešana. Tas padara tās ideāli piemērotas snovbordistiem, kuriem patīk ātri uzkāpt kalnā un kuri nevēlas tērēt laiku siksnu regulēšanai. Ātrās atbrīvošanas aizdare nodrošina efektīvu ieiešanu, dodot jums vairāk laika izbaudīt nobraucienus.

Turklāt modernās aizmugurējās ieejas stiprinājumi bieži piedāvā uzlabotas funkcijas un tehnoloģijas, kas veicina labāku sniegumu un kontroli. Tām var būt regulējamas siksnas, paaugstinātas muguras un amortizācijas sistēmas, kas nodrošina pielāgotu stiprinājumu un atsaucību.

Ir svarīgi uzsvērt, ka izvēle starp aizmugurējās ieejas stiprinājumiem un siksnu stiprinājumiem ir atkarīga no individuālajām vēlmēm un snovborda stila. Daži snovbordisti dod priekšroku siksnu stiprinājumiem ar tradicionālo sajūtu un pielāgošanas iespējām, savukārt citi dod priekšroku aizmugurējās ieejas stiprinājumu ērtībai un laika ietaupījumam.

Īsāk sakot, aizmugures soļa stiprinājumi nav domāti tikai iesācējiem, bet var būt lieliska izvēle visu līmeņu snovbordistiem, kuri meklē ātru un vieglu ieiešanu, vienlaikus baudot progresīvu sniegumu trasē.

Snovbords Nopirkt aizmugurējās soļu slēpju stiprinājumus tiešsaistē

Snovbords Pasūtiet aizmugurējās ieejas stiprinājumus droši un ātri vietnē Snowboards.lv. Mūsu kolekcijā atradīsiet plašu stiprinājumu klāstu gan sievietēm, gan vīriešiem. Mūsu kolekcijā ir arī dažādu līmeņu stiprinājumi. Proti, stiprinājumus iesācējiem, stiprinājumus pieredzējušiem slēpotājiem un stiprinājumus ekspertiem. Vai jums nepieciešama papildu informācija? Vai arī vēlaties apskatīt dažādus stiprinājumus? Tad iegriezieties mūsu snovborda veikalā. Mūsu veikals ir viegli sasniedzams, un jūs varat novietot savu automašīnu pie veikala bez maksas.