Siksnas

Sniega dēļa siksniņu stiprinājumu siksniņu nomaiņa

Nav nekā kaitinošāka, kad uz slēpošanas trases konstatējat, ka jūsu sniega slēpju stiprinājumu siksniņas ir nolietojušās vai salūzušas. Vienmēr pirms slēpošanas brauciena pārbaudiet, vai jūsu sniega stiprinājumi joprojām ir pilnā komplektācijā un vai viss joprojām darbojas pareizi.

Ja pamanāt, ka jūsu siksnu zobiņi ir nolietojušies, ieteicams tos laikus nomainīt. Vai jūs to darāt pārāk vēlu? Tad jūs varat palaist garām veselu dienu slēpošanas trasēs. Jums būs jāmeklē rezerves siksnas uz vietas. Tas ir dārgs laiks, ko jūs labprātāk būtu pavadījis uz slēpošanas trasēm.

Diemžēl ne visas siksnas ir universālas. Katram zīmolam ir savs biezums, platums un robojumu skaits. Mūsu piedāvājumā atradīsiet dažādu zīmolu siksnas. Pērkot jaunas siksnas, pārliecinieties, vai to zīmols atbilst jūsu stiprinājumu zīmolam. Mūsu kolekcijā jūs atradīsiet siksnas no Flow, Rome, Union un Burton. Jums piemērotās siksnas nav noliktavā? Tad sazinieties ar mums, lai mēs varam jums palīdzēt.

snowboard bindingen straps

Rezerves sniega dēļa siksnas tiešsaistē

Sniega dēļi.lv ir īstā vieta, kur iegādāties sniega dēļu stiprinājumus un visu veidu citas stiprinājumu daļas sniega dēļi. Pasūtiet tiešsaistē, un mēs piegādāsim jūsu rezerves daļas droši un ātri, izmantojot PostNL. Vai vēlaties apmeklēt mūsu snovborda veikalu, lai apskatītu visu mūsu kolekciju? sniega dēļi kolekciju? Esiet laipni gaidīti! Pie mums ir viegli nokļūt, un autostāvvieta ir bezmaksas.