Skrūves

Sniega dēļa stiprinājumu skrūves

Sniega dēļa stiprinājumu skrūves ir aprīkojuma daļa, kas, iespējams, visbiežāk tiek piemirsta. Tāpēc nenāks par ļaunu ņemt līdzi dažas skrūves kā rezerves uz savu snovborda braucienu. Turklāt pēc dažiem gadiem skrūves var kļūt vaļīgas, kad vītnes fiksators nolietojas.

Snovborda stiprinājumu skrūvju nomaiņa

Regulāri atskrūvējot sniega dēļa stiprinājumus, jūs varat pazaudēt skrūves vai sabojāt to pagriezienu vai galviņu. Tāpēc vienmēr pirms došanās ziemas sporta braucienā pārbaudiet, vai jūsu aprīkojums joprojām ir pilnīgs un darbojas pareizi. Vai skrūves vairs nav labas? Tad nekavējoties nomainiet skrūves pret jaunām. Tas novērsīs jūsu stiprinājumu vibrāciju pēc pusdienlaika sniega dēļu braukšanas.

snowboard binding schroeven

Nopirkt rezerves skrūves snovborda stiprinājumiem tiešsaistē

Snowboards.lv jūs esat īstajā vietā, lai iegādātos snovborda un snovborda stiprinājumu daļas, piemēram, skrūves. Pasūtiet ātri un droši tiešsaistē, un mēs ātri piegādāsim jūsu pasūtījumu ar PostNL starpniecību. Vai vēlaties apmeklēt mūsu snovborda veikalu, lai apskatītu visu mūsu kolekciju? Esiet laipni gaidīti. Pie mums ir viegli nokļūt, un autostāvvieta ir bezmaksas.